COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2016

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 16. - 17. 1. 2016

Esprit
Esprit the Sweetest Coton
Chanel
Chanel the Sweetest Coton

Slovenskou výstavní sezonu zahájila dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře, která proběhla o víkendu 16. - 17. 1. 2016. O tituly zde soutěžili i cotonci a to ze dvou chovatelských stanic - maďarské Carbonebianco a polské The Sweetest Coton.

Sobotní New Year Show posoudila česká rozhodčí paní Olga Dolejšová. Vybírala ze sedmi zástupců plemene Coton de Tuléar - dvou psů a pěti fen. Titul BOB zadala polské feně ve třídě šampionů Chanel the Sweetest Coton.

Na nedělní Winter Show mezi stejnými cotonky vybíral slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš. Vítězem v plemeni s titulem BOB se stal polský pes ve třídě šampionů Esprit the Sweetest Coton.

V neděli se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Polská chovatelská skupina The Sweetest Coton byla vyhlášena nejlepší chovatelskou skupinou výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě polští cotonci Esprit the Sweetest Coton a Freesia the Sweetest Coton splnili podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion a cotonek Esprit the Sweetest Coton navíc podmínky na titul C. I. B. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 01. 2016

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 19. - 20. 3. 2016

Kendy-Jo-Ar
Kendy-Jo-Ar Best of Cotton
Eimi
Eimi Janus-Suzi

Klubová a speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Coton de Tuléar, lvíček a barevný boloňský psík, proběhla o víkendu 19. - 20. 3. 2016 ve slovenském Svätém Juru.

V sobotu 19. 3. 2016 se na klubovové výstavě se zadáváním titulů CAC a Klubový vítěz slovinské rozhodčí paní Daniele Risdan představilo pět zástupců plemene Coton de Tuléar - 1 pes a 4 feny. Titul BOB získala slovenská fenečka ve třídě veteránů Eimi Janus-Suzi. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Slovenská mladá fenka Call Me Carrie by Cuteberry byla vyhlášena Res. BIS junior, tj. druhým nejlepším mladým jedincem výstavy a veteránka Eimi Janus-Suzi se stala BIS veteránkou. Gratulujeme.

V neděli 20. 3. 2016 na speciální výstavě se zadáváním titulů CC slovenský rozhodčí pan Tibor Havelka posoudil stejné cotonky. Titul BOB zadal slovenskému psovi ve třídě otevřené - z vítězství v plemeni se radoval Kendy-Jo-Ar Best of Cotton. I v neděli cotonci uspěli v závěrečných soutěžích, když veteránka Eimi Janus-Suzi byla vyhlášena 2. nejlepším veteránem výstavy, tj. Res. BIS Veterán. Gratulujeme.

V sobotu byl v rámci slavnostního večera předán pohár za dokončení titulu BKS Klubový Grandšampion fenečce Giulietta des Jardins de Gossypium a jako první v BKS pohár za dokončení titulu BKS Klubový Veteránšampion získal pes Bastien Winter Garden. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2016

SlovenskoVICTORY SHOW a ŠAMPION ŠAMPIONŮ NITRA, 1. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V pátek 1. 4. 2016 se ve slovenské Nitře konala výstava Victory Show - Šampion šampionů - určená výhradně pro psy se slovenskými šampionáty.

Na výstavě mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar - cotonky ve třídě Juniošampionů reprezentoval polský pes Bakarat Cobegarden.

Bakarat od slovenské rozhodčí paní Lindy Volárikové získal všechna možná ocenění - CAC a Victory Junior Winner 2015. Kromě toho z 28 Victory Junior Winnerů v rámci 9. FCI skupiny postoupil do užšího výběru 8 nejlepších. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 04. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 2. - 3. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

O víkendu 2. - 3. 4. 2016 proběhla v Nitře další dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které mělo po oba dny zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 2. 4. 2016 čtyři cotonky (1 psa a 3 fenky) posoudila česká rozhodčí paní Zdena Jílková. Titul BOB od ní získal polský pes v mezitřídě Bakarat Cobegarden. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - polský pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth se umístil na 3. místě v soutěži o nejlepší pár. Gratulujeme.

Nedělní makedonský rozhodčí pan Sergei Volinets posoudil 7 zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 4 feny. I on titul BOB zadal polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se opět radoval Bakarat Cobegarden.

V neděli se cotonci po dlouhé době ukázali v juniorhandlingu. Slovenská fenečka Eimi Janus-Suzi se se svou handlerkou Alexandrou Gašparovou umístila na krásném 2. místě. Gratulujeme.

Během této výstavy slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi obdržela diplom za vítězství v soutěži pořádané SKJ - Slovakia Dog Cup 2015 - tj. stala se nejúspěšnějším slovenským jedincem Coton de Tuléar na slovenských výstavách v roce 2015. Vítězem soutěže Open Slovakia Dog Cup 2015 - tj. soutěže pro všechny jedince Coton de Tuléar, kteří se zúčastnili výstav na Slovensku, bez ohledu na stát registrace, se stal polský cotonek Esprit the Sweetest Coton. Gratulujeme.

Na této výstavě maďarští cotonci Carbonebianco Kiko a Carbonebianco Kincsem splnili podmínky pro titul Slovenský šampion krásny mladých a polská fenečka Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon splnila podmínky pro titul Slovenský šampion krásy. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 04. 2016

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 7. - 8. 5. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 7. - 8. 5. 2016 se ve slovenském Lučenci uskutečnily hned dvě výstavy - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen - na kterých nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu na národní výstavě tři mladé fenky posoudil slovenský rozhodčí pan Vladimír Piskay. Titul BOB od něho získala slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry.

Na nedělní mezinárodní výstavě se taktéž slovenskému rozhodčímu panu Vladimíru Javorčíkovi představily mladé feny dvě. Titul BOB tentokrát vyhrála maďarská fena Cotonbrie Love Forever.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 05. 2016

SlovenskoNÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 10. - 12. 6. 2016

Jespersen's
Jespersen's Passion
Cool
Cool to Be Cuteberry

Ve dnech 10. - 12. 6. 2016 proběhly ve slovenské Nitře hned tři výstavy - Národní výstava a 2 x Mezinárodní výstava psů všech plemen. Každý den mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

V pátek 10. 6. 2016 se na celostátní výstavě psů Nitra 2016 předvedli 3 cotonci - pes a dvě fenky. Posoudila je srbská rozhodčí paní Dragana Bujisic Vasiljevic. Titul BOB zadala slovenské fence ve třídě mladých - z vítězství se radovala Cool to Be Cuteberry. Té se dařilo i v odpoledních soutěžích, když postoupila do užšího výběru 3 nejlepších mladých psů výstavy.

V sobotu 11. 6. 2016 se na mezinárodní výstavě psů Grand Prix Slovakia 2016 belgickému rozhodčímu panu Jean Francois Vanakenovi představili 4 zástupci plemene - dva psi a dvě fenky. Vítězkou se díky zisku titulu BOB stala slovinská fena v mezitřídě Jespersen's Passion.

V neděli 12. 6. 2016 se na mezinárodní výstavě psů Derby Winner Show 2016 slovenské rozhodčí paní Editě Králové ukázalo pět cotonů - dva psi a tři feny. Výstavu opět ziskem titulu BOB vyhrála slovinská fenka - tentokrát ve třídě otevřené Jespersen's Passion.

Na této výstavě dorostenec Boon Jewel Joy from Pilsen splnil podmínky pro uznání titulu Slovenský Šampion štěňat, mladá fenka Cool to Be Cuteberry podmínky pro zisk titulu Slovenský Šampion krásy mladých a slovenský pes Brilliant Star Ráj Karpat se stal Slovenským Šampionem krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 06. 2016

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VEĹKÁ IDA, 2. - 3. 7. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

První červencový víkend - 2. - 3. 7. 2016 - proběhly ve Veĺké Idě hned dvě výstavy - národní a mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonky na nich zastupovala jediná fenečka - ve třídě mladých startovala Cool to Be Cuteberry neboli Cili.

Cili jak od sobotní slovenské rozhodčí národní výstavy paní Patricie Dankové tak od nedělního slovenského rozhodčího mezinárodní výstavy pana Jaroslava Matyáše získala všechna možná ocenění - z výstavy si odvezla 2 x CAJC a 2 x BOB.

Cool to Be Cuteberry se dařilo i v závěrečných soutěžích, kdy v sobotu postoupila do užšího výběru 3 nejlepších mladých jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 20. - 21. 8. 2016

Bady
Bady Krkonošský Květ
Cool
Cool to Be Cuteberry

DuoDanube 2016 - dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen - v Bratislavě proběhla o víkendu 20. - 21. 8. 2016 i s účastí plemene Coton de Tuléar.

V sobotu šest cotonků - tři psy a tři fenky - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková. Titul BOB zadala slovenské feně ve třídě otevřené Cool to Be Cuteberry.

Nedělní slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková posoudila cotonů pět - dva psy a tři fenky. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal český pes v mezitřídě Bady Krkonošský Květ.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 08. 2016

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS STARÁ BYSTRICA, 10. - 11. 9. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry
Call
Call Me Carrie by Cuteberry

V sobotu 10. i v neděli 11. 9. 2016 proběhla ve slovenské Staré Bystrici Speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, tj. klubu, který kromě Coton de Tuléar zastřešuje i plemena Bišon, Boloňský psík, Havanský psík, Lvíček a Barevný boloňský psík

V sobotu se na Speciální výstavě s titulem CAC českému rozhodčímu panu Tomáši Kučerovi předvedly dvě slovenské fenky. Titul BOB od něho získala mladá fena Call Me Carrie by Cuteberry. Carrie se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byla vyhlášena 3. nejlepším mladým jedincem (3. BIS Junior) a zároveň 2. nejlepším jedincem výstavy (Res. BIS). Gratulujeme.

Stejné fenky se předvedly i v neděli na Speciální výstavě se zadáváním titulu CC (klubová obdoba titulu CAC). Slovenská rozhodčí paní Linda Volárikove za vítězku vybrala fenku v mezitřídě Cool To Be Cuteberry. I v neděli se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Call Me Carrie by Cuteberry se umístila na 3. místě v BIS Junior a fenečka Cool to Be Cuteberry byla 2. v BIS. Gratulujeme.

Na této výstavě slovenská fenka Call Me Carrie by Cuteberry splnila podmínky pro zisk titulů Slovenský šampion krásy mladých i Klubový junioršampion BKS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 09. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 5. - 6. 11. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry
Boon
Boon Jewel Joy from Pislen

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Bratislavě - DANUBE duoCACIB - se konal o víkendu 5. - 6. 11. 2016. Všechna plemena se zde představila po oba dni.

V sobotu sedm zástupců plemene Coton de Tuléar (4 psy a 3 fenky) posoudila slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal český pes ve třídě mladých Boon Jewel Joy from Pilsen.

Nedělní slovenské rozhodčí paní Gabriele Ridarčíkové se představilo také sedm cotonků - 3 psi a 4 fenky. Vítězkou zadáním titulu BOB určila slovenskou fenu ve třídě otevřené Cool to Be Cuteberry.

Na této výstavě český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen a slovenská fenečka Crazy in Love with Cuteberry splnili podmínky na přiznání titulu Slovenský junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 11. 2016

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 3. - 4. 12. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Poslední výstavou, která mohla zasáhnout do bodování nejkrásnějšího cotona roku 2016, byla tradičně dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře, která proběhla ve dnech 3. - 4. 12. 2016.

Výstavy se zúčastnili polští a maďarští cotonci. V sobotu na Winner Show 8 cotonů - tři psy a pět fen - posoudila česká rozhodčí paní Naďa Klírová. Nedělní maďarské rozhodčí paní Zsuzsanně Balogh se na Slovakia Cup představilo zástupců plemene Coton de Tuléar 6 - 2 psi a čtyři feny. Obě rozhodčí se shodly na stejném vítězi - 2 x BOB si odnesl polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden.

Cotonům se na sobotní Nitře dařilo i v závěrečných soutěžích. Maďarský pes Carbonebianco Quentin byl vyhlášen Junior BIG 9. FCI skupiny a Bakarat Cobegarden se stal 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě polská fenka Forsythia the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 12. 2016

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz