COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2016

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

RuskoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ MOSKVA, 25. 6. 2016

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

Ve dnech 23. - 26. 6. 2016 se v ruské Moskvě konala další Světová výstava psů všech plemen. Cotonci se dostali na řadu v sobotu 25. 6. 2016.

Účast na této výstavě nebyla nejsilnější - švýcarské rozhodčí paní Christine Rossier se představilo 27 zástupců plemene Coton de Tuléar, 15 psů a 12 fenek.

Vítězem světové výstavy se stal slovinský pes ve třídě šampionů Monsieur Ames Ráj Karpat pocházející z české chovatelské stanice Ráj Karpat. Jediná česko-slovenská zástupkyně - mladá fenka Cool to Be Cuteberry - skončila se známkou výborná na třetím místě.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 06. 2016

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz