COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2016

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 31. 1. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 31. 1. 2016 proběhla v polském Bedzinu Národní výstava psů všech plemen - zimní výstava ExpoSilesia DogShow. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Čtyři polské cotonky - jednoho psa a tři fenečky - posoudila makedonská rozhodčí paní Natasha Nastecka. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se radoval Bakarat Cobegarden.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích. Pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byli vyhlášeni nejlepším párem výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 02. 2016

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYDGOSZCZ, 13. - 14. 2. 2016

Au
Au Clair de la Lune Fort Knox

O valentýnském víkendu, 13. - 14. 2. 2016, proběhl v polské Bydgoszczi 12. ročník Valentýnské národní výstavy psů a 7. ročník noční národní výstavy psů. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 13. 2. 2016 na Valentýnské národní výstavě psů 9 cotonků (4 psy a 9 fen) posoudil srbský rozhodčí pan Dušan Panuovic. V noci na 14. 2. pak 7 zástupců plemene (3 psy a 4 fenky) rozsoudila polská rozhodčí paní Magdalena Kozlowska. Oba se shodli na stejném vítězi - titul BOB od nich získal polský pes v mezitřídě Au Clair de la Lune Fort Knox.

Cotonům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Polské štěňátko Lancelot du Castel de la Roche aux Fees se dostalo do užšího výběru 6 nejlepších štěňat výstavního dne a polský dorostenec Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton byl vyhlášen 4. nejlepším dorostencem výstavního dne (4. BOD Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 02. 2016

PolskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZIELONA GÓRA, 4. - 5. 3. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Národní i mezinárodní výstava proběhla v polské Zelenie Góre o víkendu 4. - 6. 3. 2016. V pátek 4. 3. a v sobotu 5. 3. se zde představili i zástupci plemene Coton de Tuléar.

Na páteční 36. národní výstavě 9. FCI skupiny se polskému rozhodčímu panu Piotrovi Królovi předvedli čtyři cotonci - jeden pes a tři fenky. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden. Cotonci zde zaznamenali i krásný úspěch v závěrečných soutěžích, když byl pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth vyhlášen 3. nejlepším párem výstavy (3. BIS pár). Gratulujeme.

V sobotu se na mezinárodní výstavě představilo osm cotonků - čtyři psi a čtyři fenky. Posoudila je slovinská rozhodčí paní Spela Briski Cirman a titul BOB zadala stejnému psovi - výstavu vyhrál opět Bakarat Cobegarden.

I na mezinárodní výstavě se cotonkům velmi dařilo. Pes Bakarat Cobegarden se umístil na 4. místě v 9. FCI skupině (4. BIG), pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth skončil na krásném 2. místě (2. BOD pár) a konečně mladá polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth byla vyhlášna nejlepším mladým jedincem dne (BOD Junior). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 03. 2016

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOWICE, 19. - 20. 3. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Hned dvě Národní výstavy psů všech plemen proběhly v Polsku o víkendu 19. - 20. 3. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v sobotu i v neděli.

Na sobotní XII. národní výstavě posuzovala polská rozhodčí paní Janusz Opara. Předvedli se jí dva polští cotonci - pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden a fena ve třídě mladých Cotonbrie Lady Margoth. Titul BOB vyhrál Bakarat, který měl krásný úspěch i v závěrečných soutěžích - umístil se na 3. místě v BIG. Gratulujeme.

V neděli na XIII. národní výstavě mezi stejnými cotony vybírala polská rozhodčí paní Ewa Pyrchala. I od ní titul BOB získal Bakarat Cobegarden. V nedělních závěrečných soutěžích svůj úspěch oba zástupci plemene Coton de Tuléar potvrdili. Bakarat Cobegarden se umístil na 2. místě v BIG a fenečka Cotonbrie Lady Margoth se stala BIS junior. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 03. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ INOWROCŁAW, 17. 4. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

V sobotu 17. 4. 2016 proběhla Národní výstava psů všech plemen v polské Inowrocławi. Předvedlo se zde i plemeno Coton de Tuléar.

Tři fenečky ve třídě štěňat, mladých a v mezitřídě posoudil polský rozhodčí pan Jerzy Olszewski.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála polská fenka ve třídě mladých Claudette Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 06. 2016

PolskoKLUBOVÁ VÝSTAVA 9. FCI SKUPINY OPOLE, 22. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V pátek 22. 4. 2016 proběhla v polském Opole Klubová výstava 9. FCI skupiny, tj. společenských plemen, mezi které se řadí i plemeno Coton de Tuléar.

Italský rozhodčí pan Marco Marabotto posoudil celkem patnáct polských cotonů - sedm psů a osm fen. Titul BOB zadal psovi ve třídě otevřené - výstavu vyhrál Bakarat Cobegarden.

Cotonci se prosadili i v závěrečných soutěžích. Pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byli vyhlášeni nejlepším párem výstavy a mladá fenka Cotonbrie Lady Margoth se stala 3. BIS Junior, tj. 3. nejlepší mladou fenou výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 04. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OPOLE, 23. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla v polském Opole o víkendu 23. - 24. 4. 2016. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar, které se představilo v sobotu 23. 4. 2016.

Sedm cotonků - tři psy a čtyři fenky - posoudil polský rozhodčí pan Jakub Kruczek. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden.

I na této výstavě se plemeni Coton de Tuléar dařilo v závěrečných soutěžích. Pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byl opět vyhlášen nejlepším párem výstavního dne a cotonek Bakarat Cobegarden se stal 4. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA 5. A 9. FCI SKUPINY MIŃSK MAZOWIECKI, 7. 5. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

V sobotu 7. 5. 2016 se v polském Mińsku Mazowiecki konala Národní výstava psů 5. a 9. FCI skupiny, tj. skupin, do kterých patří i plemeno Coton de Tuléar.

Osm polských cotonů - čtyři psy a čtyři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Elźbieta Chvalibóg. Titul BOB zadala psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích. Dorostenec Au Clair de la Lune Gauguin byl vyhlášen 3. nejlepším dorostem výstavy (3. BIS Puppy), dvojice Freesia the Sweetest Coton a Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton se stal Nejlepším párem výstavy a chovatelská skupina The Sweetest Coton se umístila na 2. místě. Všem gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Freesia the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ŁODZ, 15. 5. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

O víkendu 14. - 15. 5. 2016 proběhla v polském Łodzi Mezinárodní výstava psů všech plemen, tj. i plemene Coton de Tuléar. To přišlo na řadu v neděli 15. 5. 2016.

Italskému rozhodčímu panu Brunu Nodalli se představilo jedenáct cotonků - tři psi a osm fenek. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden.

Plemeno Coton de Tuléar se dobře umístilo i v závěrečných soutěžích - polský pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth byl vyhlášen 2. nejlepším párem výstavního dne. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 05. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RZESZÓW, 22. 5. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Ve dnech 21. - 22. 5. 2016 se Mezinárodní výstava psů všech plemen konala i v polském Rzeszówě. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 22. 5. 2016.

Čtyři polské cotonky - jednoho psa a tři fenečky - posoudil polský rozhodčí pan Adam Ostrowski. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal polskému psovi ve třídě otevřené - v plemeni vyhrál Bakarat Cobegarden.

Cotonkům z chovatelské stanice MonteWhite se tradičně dařilo v odpoledních soutěžích - jejich páreček Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth se stal Nejlepším párem výstavního dne. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 05. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LESZNO, 28. 5. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

O víkendu 28. - 29. 5. 2016 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen - Prestige 2016 - i v polském Lesznu. Plemeno Coton de Tuléar se zde vystavovalo v sobotu 28. 5. 2016.

Slovinské rozhodčí paní Tatjaně Urek se představilo osm cotonků - dva psi a šest feneček.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála polská fenečka ve třídě mladých Claudette Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 06. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PŁOCK - GOSTYNIN, 29. 5. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

38. Mazowiecká národní výstava psů všech plemen proběhla v neděli 29. 5. 2016 v polském Gostyninu. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Polská rozhodčí paní Bogusława Szydłowicz-Polańczyk posoudila čtyři polské fenečky - jednu dorostenku a tři mladé feny. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala Claudette Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - Claudette Cobegarden postoupila do užšího výběru 6 nejlepších psů 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě polská fenečka Claudette Cobegarden splnila podmínky pro zisk titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 06. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 10. 7. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 9. - 10. 7. 2016 proběhla v polské Varšavě Mezinárodní výstava psů všech plemen, cotoni se předvedli v neděli 10. 7. 2016.

Sedm zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 4 feny - posoudila švédská rozhodčí paní Brigitta Svarstad. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Cotonci zaznamenali úspěch i v závěrečných soutěžích. Polský pár Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton a Freesia the Sweetest Coton se umístili na 4. místě v soutěži párů a Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton byl nejdříve vyhlášen 2. nejlepším mladým psem výstavního dne (2. BOD Junior) a poté byl vybrán do užšího výběru 6 nejlepších psů v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Polský junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 07. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZAKOPANE, 7. 8. 2016

Andalusja
Andalusja Simplycoton

Čtvrtá mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla v polském Zakopane o víkendu 6. - 7. 8. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 7. 8. 2016.

Posouzení pěti polských feneček se ujal slovenský rozhodčí pan Tibor Havlka.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrála polská fena v mezitřídě Andalusja Simplycoton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 09. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYTOM, 14. 8. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

48. národní výstava psů v Bytomi proběhla 14. 8. 2016. Zastoupení na ní mělo i plemeno Coton de Tuléar.

Čtyři polské cotonky - jednoho psa a tři fenečky - posoudila polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě otevřené - výstavu vyhrál Bakarat Cobegarden.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích. Polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth byla vyhlášena nejlepším mladým psem výstavy (BIS Junior) a pes Bakarat Cobegarden se umístil na 2. místě v BIG 9. FCI skupiny (2. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro zisk titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 08. 2016

PolskoMEZINÁRODNÍ A NÁRODNÍ VÝSTAVA 9. FCI BIALISTOK, 3. - 4. 9. 2016

Au
Au Clair de la Lune Gauguin
Au
Au Clair de la Lune Fort Knox

O víkendu 3. - 4. 9. 2016 proběhla v polském Bialistoku-Wasilkówě Mezinárodní výstava i Národní výstava 9. FCI skupiny, přičemž na obou se představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní Mezinárodní výstavě psů všech plemen pět cotonků (3 psy a 2 feny) posoudila polská rozhodčí paní Bogusława Szydłowicz-Polańczyk. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se radoval Au Clair de la Lune Fort Knox. V závěrečných soutěžích se dorostenec Au Clair de la Lune Gaudi umístil na 4. místě v BIS Puppy.

V neděli na stejném místě proběhla národní výstava 9. FCI skupiny. Stejný počet cotonů zde posoudila polská rozhodčí paní Mariola Żuchlińska. Tentokrát se vítězem díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Au Clair de la Lune Gauguin. I v neděli se cotonkům dařilo v závěrečných soutěžích. Cotonek Au Clair de la Lune Gaudi se stal Res. BIS Puppy a mladý pes Au Clair de la Lune Gauguin byl vyhlášen Res. BIS Junior. Gratulujeme.

Na nedělní výstavě polský pes Au Clair de la Lune Gauguin splnil podmínky pro zisk titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 11. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHORZÓW, 10. 9. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

56. národní výstava psů v polském Chorzówě proběhla v sobotu 10. 9. 2016. Plemeno Coton de Tuléar zde zastupovali cotonci z chovatelské stanice MonteWhite - pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden a fena v mezitřídě Cotonbrie Lady Margoth.

Tyto dva cotonky posoudil polský rozhodčí pan Rafal First. Titul BOB zadal fenečce - výstavu vyhrála Cotonbrie Lady Margoth.

Cotonkům z chovatelské stanice MonteWhite se tradičně dařilo i v závěrečných soutěžích. V soutěž o nejlepší pár vyhráli - tj. Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Marghot byli vyhlášeni BIS párem výstavy a fenečka Cotonbrie Lady Margoth se umístila na 2. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 10. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VARŠAVA, 11. 9. 2016

Christopher
Christopher Cobegarden

V neděli 11.9.2016 se v polské Varšavě uskutečnila národní výstava psů všech plemen, které ze zúčastnili i zástupci plemene Coton de Tuléar.

Tři polské cotonky - psa a dvě fenky - posoudil slovenský rozhodčí pan Vladimír Javorčík.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal polský pes ve třídě mladých Christopher Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 10. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 9. 10. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

38. národní výstava psů v polském Zabrze proběhla v neděli 9. 10. 2016. Plemeno Coton de Tuléar zde bylo zastoupeno polskou fenečkou - v mezitřídě nastoupila Cotonbrie Lady Margoth.

Lady Margoth byla posouzena poslkou rozhodčí paní Małgorzata Jung. Získala od ní všechna možná ocenění - V1, CAC i BOB.

Cotonbrie Lady Margoth zaznamenala nádherný úspěch i v závěrečných soutěžích, kdy byla nejdříve vyhlášena BIG 9. FCI skupiny a poté i nejlepším psem výstavy - BIS. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 10. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 9. 10. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

V neděli 19. 10. 2016 se v Polsku národní výstava konala i v Legionowu v Nowy Dwór Mazowiecki. Na této 34. podzimní výstavě se představili i cotonci.

Osm zástupců plemene Coton de Tuléar - tři psy a pět fenek - posoudila polská rozhodčí paní Bogusława Szydłowicz - Polańczyk. Titul BOB od ní získala polská fena v mezitřídě Claudette Cobegarden.

Claudette Cobegarden se dařilo i v odpoledních soutěžích - byla vybrána do užšího výběru 6 nejlepších jedinců 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 10. 2016

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KIELCE, 12. - 13. 11. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden
Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

Ve dnech 12. - 13. 11. 2016 proběhla v polském Kielce dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se cotonci předvedli v sobotu i v neděli.

V sobotu se finskému rozhodčímu panu Jussi Liimatainen předvedlo 20 zástupců plemene Coton de Tuléar, 7 psů a 13 fen. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Nedělní polská rozhodčí paní Anna Redlicka posoudila cotonů 9 - 4 psi a 5 fenek. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden. V neděli se v závěrečných soutěžích polský pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth umístil na 4. místě v soutěži o nejlepší pár. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 11. 2017

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RACIBÓRZ, 27. 11. 2016

Ariza
Ariza Coton de la Silesie

V neděli 27. 11. 2016 proběhla v polské Racibórzi Národní výstava psů 1., 2., 3., 5. a 9. FCI skupiny, kam se řadí i plemeno Coton de Tuléar.

Tři fenečky - dvě ve třídě mladých a jednu v mezitřídě - posoudila polská rozhodčí paní Marzena Kaca-Bibrich.

Výstavu a tedy i titul BOB vyhrála fena ve třídě mladých Ariza Coton de la Silesie.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 11. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NOWY DWÓR MAZOWIECKI, 3. 12. 2016

Claudette
Claudette Cobegarden

O víkendu 3. - 4. 12. 2016 se v polském Nowem Dwóru Mazowiecki konala národní výstava psů všech plemen. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar, které se prezentovalo v sobotu 3. 12. 2016.

Čtyři cotonky - psa veterána a tři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Margaret Zakrzewska. Titul BOB zadala polské feně v mezitřídě - výstavu vyhrála Claudette Cobegarden.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - v soutěži o nejlepšího veterána dne se jedenáctiletý pes Fairytale Prince Znad Łydyni umístil na 3. místě. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 12. 2016

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz