COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2016

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 10. 1. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Výstavní sezona 2016 budiž zahájena a to tradičně Hanáckou národní výstava psů v Brně. Tento již 11. ročník se uskutečnil o víkendu 9. - 10. 1. 2016 a plemeno Coton de Tuléar na něm startovalo v neděli 10. 1. 2016.

Celkem 15 cotonků ve složení 5 psů a 10 fenek se představilo české rozhodčí paní Naděždě Klírové. Titul BOB paní rozhodčí zadala polskému psovi ve třídě mladých - z vítězství v plemeni se radoval Bakarat Cobegarden.

Obrovský úspěch cotonci zaznamenali v odpoledních soutěžích. Nejdříve byl Bakarat Cobegarden vyhlášen nejlepším mladých psem 9. FCI skupiny (BIG Junior 9. FCI) a poté i nejkrásnějším mladým psem dne (BOD Junior). Gratulujeme.

Na této výstavě polský cotonek Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršamipon. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 01. 2016

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 6. - 7. 2. 2016

Bellezza
Bellezza Bianco tSC
Bakarat
Bakarat Cobegarden

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Brně - DUO CACIB 2016 - proběhl ve dnech 6. - 7. 2. 2016. Po oba dni zde nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu se posouzení 17 cotonků - čtyř psů a třinácti fenek - ujal český rozhodčí pan Robert Kubeš. Titul BOB zadal polskému psovi v mezitřídě - z vítězství se radoval Bakarat Cobegarden.

V neděli mezi 13 cotonky - pěti psy a osmi fenkami - vybíral ukrajinský rozhodčí pan Vitaliy Belskyy. Tento rozhodčí titul BOB zadal polské fence ve třídě šampionů - v plemeni zvítězila Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

V neděli se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v závěrečných soutěžích, když byl polský pár Bakarat Cobegarden & Cotonbrie Lady Margoth vyhlášen 2. nejlepším párem výstavy a polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth se stala 5. nejlepším dorostencem (5. BOD Puppy). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 02. 2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 10. 4. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Další ročník Národní výstavy psů v Ostravě proběhlo o víkendu 9. - 10. 4. 2016, přičemž plemeno Coton de Tuléar se v česko-slovensko-polském zastoupení předvedlo v neděli 10. 4. 2016.

Na Ostravu vysoký počet - 14 cotonů (6 psů a 8 fen) posoudil český rozhodčí pan Miroslav Václavík. Titul BOB od něho získal polský pes v mezitřídě Bakarat Cobegarden.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v odpoledních soutěžích, když byl polský cotonek Bakarat Cobegarden vyhlášen 5. nejlepším psem 9. FCI skupiny (5. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 04. 2016

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 17. 4. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

26. klubová výstava plemene Coton de Tuléar proběhla v neděli 17. 4. 2016 v Hotelu Svornost v Praze v Dolních Počernicích. Zúčastnilo se jí padesát tři cotonků - 20 psů a 33 feneček.

Výstavu posoudila slovinská rozhodčí paní Maja Korošec. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - klubovou výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Během výstavy bylo předáno speciální klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar mimo výstavní a mediální sféru a to canisterapeutce Amy z Poříčského Statku. Novou klubovou junioršampionkou byla vyhlášena česká fenečka Josephine du Castel de la Roche aux Fees. Oběma gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Lucky-Hel-Dje Best of Cotton splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 04. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 24. 4. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

Další ročník Mezinárodní výstavy psů v Českých Budějovicích proběhl o víkendu 23. - 24. 4. 2016. Cotonci se předvedli v neděli 24. 4. 2016.

Osm zástupců plemene Coton de Tuléar - dva psy a šest fenek - posoudila česká rozhodčí paní Zdenka Jílková.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála slovenská fenka ve třídě mladých Cool to Be Cuteberry.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 04. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 1. 5. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Praze proběhla tradičně na přelomu dubna a května - 30. 4. - 1. 5. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 1. 5. 2016.

Český rozhodčí pan Iuza Beradze posoudil 11 cotonků, 2 psy a 9 fenek. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě otevřené Bakarat Cobegarden.

Ohromný úspěch zaznamenalo plemeno Coton de Tuléar v závěrečných soutěžích. Nejdříve se polský pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth stal nejlepším párem výstavního dne, potom fenečka Cotonbrie Lady Margoth vyhrála BIG Junior a nakonec pes Bakarat Cobegarden získal BIG 9. FCI. Gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Bady Krkonošský Květ splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 05. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ STAŇKOV, 8. 5. 2016

Merilin
Merilin pod Radyní

Třetí ročník Krajské výstavy psů všech plemen kromě německých ovčáků proběhl ve Stankově v neděli 8. 5. 2016.

Na výstavě se české rozhodčí paní Aleně Košťálové představila jedna zástupkyně plemene Coton de Tuléar - mladá fenečka Merilin pod Radyní. Od paní rozhodčí získala všechna možná ocenění - V1 a vítěz třídy.

Merilin se dařilo i v odpoledních soutěžích. Se svou paničkou Markétou Bártovou se umístila na 1. místě v juniorhandlingu 1. věkové kategorie (9 - 13 let). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 06. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HRADEC KRÁLOVÉ, 14. 5. 2016

Katty
Katty z Jizerského Pekla

46. ročník Krajské výstavy psů všech plemen kromě německých ovčáků proběhl v Hradci Králové v sobotu 14. 5. 2016. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Česká rozhodčí paní Alena Košťálová posoudila čtyři cotonky - dva psy a dvě fenečky.

Vítězkou výstavy se díky ocenění Krajský vítěz stala fenečka ve třídě otevřené Katty z Jizerského Pekla.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 05. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 29. 5. 2016

Isadora
Isadora from Cotton Home

Další ročník Mezinárodní výstavy psů v Litoměřicích - Nord Bohemia Canis 2016 - proběhl o víkendu 28. - 29. 5. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli, tj. 29. 5. 2016.

Český rozhodčí pan Tomáš Kučera posoudil osm českých cotonků - dva psy a šest feneček.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrála česká fenka ve třídě otevřené Isadora from Cotton Home.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 05. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 4. 6. 2016

Avelo
Avelo ny Madagasikara

32. krajská výstava psů všech plemen mimo německého ovčáka ve Zlíně proběhla v sobotu 4. 6. 2016 a nechyběli na ní ani dva zástupci plemene Coton de Tuléar - pes v mezitřídě Avelo ny Madagasikara a pes ve třídě otevřené Quba Hraběnčin Ráj.

Cotonky posoudila slovenská rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková. Vítězství v plemeni - titul Krajský vítěz - od ní získal Avelo ny Madagasikara.

V závěrečných soutěžích se cotonkům dařilo. Quba Hraběnčin Ráj se se svou paničkou Nelou Sehnalovou umístil na 2. místě v Juniorhandlingu 2. kategorie (13 - 17 let). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 06. 2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 12. 6. 2016

Morgan
Morgan d'Eramprunya

Národní výstava psů v Klatovech v roce 2016 proběhla o víkendu 11. - 12. června, cotonci přišli na řadu v neděli 12. 6. 2016.

Čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - jednoho psa a tři fenečky - posoudil francouzský rozhodčí pan Francois Istas.

Rozhodnutím rozhodčího titul BOB a tedy vítězství v plemeni získal mladý český pes Morgan d'Eramprunya.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 06. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 20. 6. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

Tradiční červnová Mezinárodní výstava psů Intercanis Brno letos proběhla o víkendu 18. - 19. 6. 2016. Cotonci se na ní představili standardně v neděli, tj. 19. 6. 2016.

Deset zástupců plemene Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Zofia Konderla. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala slovenské fence ve třídě mladých Cool to Be Cuteberry.

Na této výstavě slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion a slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi podmínky pro přiznání titulu Český veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 06. 2016

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍBRAM, 10. 7. 2016

Jouy-Van-Roy
Jouy-Van-Roy Best of Cotton

Další ročník oblastní výstavy psů všech plemen (kromě německého ovčáka) proběhl v Příbrami v sobotu 9. 7. 2016. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

České rozhodčí - paní Aleně Košťálové - se předvedli dva cotonci - pes ve třídě mladých a pes ve třídě vítězů.

Oba cotoni si z výstavy odvezli všechna možná ocenění. Mladý Nemo z Jizerského Pekla získal hodnocení V1 a vítěz třídy mladých a pes ve třídě vítězů Jouy-Van-Roy Best of Cotton hodnocení V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 07. 2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 17. 7. 2016

Mr.
Mr. Nice Guy SHR

Další Česká Národní výstava psů v Mladé Boleslavi proběhla o víkendu 16. - 17. 7. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se na ní představilo v neděli 17. 7. 2016.

České rozhodčí paní Libuši Ubrové se představilo osm cotonků - čtyři psi a čtyři fenky. Vítězem plemene se stal díky zisku ocenění BOB pes ve třídě mladých Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě cotonek Bart Laetitia Bohemica splnil podmínky pro přiznání titulu Český Šampion a fenečka Daisy Chundelaté Potěšení podmínky pro přiznání titulu Český Veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 07. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 14. 8. 2016

Calypso
Calypso Sleepy Hollow Ranch

Další Mezinárodní výstava psů v Mladé Boleslavi - Interdog Bohemia - proběhla o víkendu 13. - 14. 8. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 14. 8. 2016.

Čtrnáct cotonků - čtyři psy a deset feneček - posoudil ruský rozhodčí pan Alexey Belkin. Vítězství v plemeni - titul BOB - zadal české fence ve třídě šampionů Calypso Sleepy Hollow Ranch.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích - v juniorhandlingu I. kategorie (9 - 13 let). Markéta Bartová se se svou fenečkou Merilin pod Radyní umístila na 3. místě.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 08. 2016

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR BÍLÉ POLIČANY, 17. 9. 2016

Mr.
Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

17. speciální výstava pořádaná Klubem Coton de Tuléar proběhla v sobotu 17. 9. 2016 na zámku v Bílých Poličanech.

Celkem 42 cotonků - 19 psů a 23 fenek - se předvedlo české rozhodčí paní Naďěždě Klírové. Ta titul BOB a tedy vítězství výstavy zadala českému psovi ve třídě mladých Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch.

Na této výstavě se polský cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton a slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry stali novými Klubovými Junioršampiony a polská fenečka Cotonbrie Lady Margoth splnila podmínky pro uznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 09. 2016

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 25. 9. 2016

Bady
Bady Krkonošský Květ

25. ročník moravskoslezské národní výstavy psů v Brně proběhl ve dnech 24. - 25. 9. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se zde vystavovalo v neděli 25. 9. 2016.

Dva psy a pět feneček posoudila polská rozhodčí paní Joanna Szczepanska-Korpeta. Titul BOB zadala českému psovi v mezitřídě - z vítězství v plemeni se radoval Bady Krkonošský Květ.

Na této výstavě cotonek Morgan d'Eramprunya splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 09. 2016

Česká RepublikaOBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ DŽBÁN - PRAHA, 1. 10. 2016

Boon
Boon Jewel Joy from Pilsen

V sobotu 1. 10. 2016 se na pražském Džbáně konala XV. oblastní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani čtyři zástupci plemene Coton de Tuléar.

Dva psy a dvě fenky posoudila česká rozhodčí paní Olga Dolejšová. Všem rozdala všechna možná ocenění - vítězství v třídách i tituly oblastní vítěz.

Na této výstavě cotonci zaznamenali úspěch i v závěrečných soutěžích - mladý pes Boon Jewel Joy from Pilsen byl vyhlášen nejlepším mladým výstavy (BIS Junior). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 10. 2016

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 9. 10. 2016

Merilin
Merilin pod Radyní

Podzimní mezinárodní výstava psů všech plemen v Českých Budějovicích v roce 2016 proběhla ve dnech 8. - 9. 10. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se prezentovalo standardně v neděli - 9. 10. 2016.

Tři české fenečky posoudil český rozhodčí pan Iuza Beradze. Vítězkou se díky zisku titulu BOB stala fena v mezitřídě Merilin pod Radyní.

Na této výstavě fenečka Charlotte Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 10. 2016

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 29. - 30. 10. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

Poslední česká výstava roku, kterou je tradičně dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Praze, proběhla na konci října - 29. - 30. 10. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se na ní prezentovalo v sobotu i v neděli.

Sobotní česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková, která posoudila 14 cotonků, i nedělní srbský rozhodčí pan Željko Lozic, který vybíral ze 16 cotonků, se shodli na stejném vítězi. Stal se jím polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton, který tak získal 2 x ocenění BOB. Lennonovi Johnovi se dařilo i v nedělních závěrečných soutěžích, když byl vyhlášen 5. BIG 9. FCI. Gratulujeme.

V sobotu další úspěch zaznamenala i juniorhandlerka Markéta Bártová, když se ve věkové kategorii 9 - 13 let se svou fenečkou Merilin pod Radyní umístila na krásném 3. místě. Gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Boon Jewel Joy from Pilsen a česká fenečka Charlotte Ráj Karpat splnili podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion, český cotonek Brennos Laetitia Bohemica se stane Českým Šampionem a polská fenečka Freesia the Sweetest Coton dokončila Interšampiona (C. I. B.). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 11. 2016

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz