COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2016

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 6. 3. 2016

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O víkendu 5. - 6. 3. 2016 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v rakouském Grazu. Cotonci se na ní představili v neděli 6. 3. 2016.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar, 3 psy a 2 feny, posoudil rakouský rozhodčí pan Erwin Deutscher. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získal chorvatský pes Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru. Nikolassovi se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 3. nejlepším psem 9. FCI skupiny (3. BIG). Gratulujeme.

Na této výstavě měla zastoupení i Česká Republika a Slovensko - představil se zde mladý český pes Morgan d'Eramprunya a mladá slovenská fenka Cool to Be Cuteberry. Oba byli oceněni známkou CAJC.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 03. 2016

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 10. 4. 2016

Flamencoton
Flamencoton Eternity

Mezinárodní výstava všech plemen v rakouském Salzburgu proběhla o víkedu 9. - 10. 4. 2016. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 10. 4. 2016.

cotonků - psů a fen posoudil německý rozhodčí pan Christopher Habig. Titul BOB zadal slovinské feně ve třídě šampionů - z vítězství se radovala Flamencoton Eternity.

Plemeni Coton de Tuléar se dařilo i v závěrečných soutěžích - Flamencoton Eternity se umístila na 2. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 07. 2016

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 22. 5. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 21. - 22. 5. 2016 se v rakouském Wieselburgu uskutečnila Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar se vystavovalo v neděli 22. 5. 2016.

Rakouská rozhodčí paní Brigitte Bregenzen posoudila čtyři cotonky - dva psy a dvě fenky. Titul BOB zadala německé feně ve třídě otevřené - výstavu vyhrála Hermione du Domaine de la Rouviere.

Český cotonek Morgan d'Eramprunya i slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry si z Rakouska odvezli ohodnocení V1, CAJC.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 05. 2016

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 18. - 19. 6. 2016

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat
Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Dvoudenní mezinárodní výstava psů v Klagenfurtu proběhla o víkendu 18. - 19. 6. 2016. Plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo po oba dni.

V sobotu 18. 6. 2016 posoudil 3 cotony (psa a dvě feny) rakouský rozhodčí pan Günther Ehrenreich. Titul BOB zadal chorvatskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Nicolass Sněženky z Madagaskaru, pocházející z české chovatelské stanice. Nicolassovi se dařilo i v závěrečných soutěžích, kde se umístil na 3. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Nedělní srbská rozhodčí paní Tijana Konrad posoudila 3 cotony - 2 psy a 1 fenu. Titul BOB zadala slovinskému psovi ve třídě šampionů - z vítěství se radoval Monsieur Ames Ráj Karpat, který je taktéž původem z České Republiky. I on se v závěrečných soutěžích neztratil - umístil se na 4. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 07. 2016

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 17. 7. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry

O víkendu 16. - 17. 7. 2016 se mezinárodní výstava psů všech plemen konala v rakouském Oberwartu. I zde se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo v neděli 17. 7. 2016.

Čtyři cotonci - pes a tři fenky - se představili českému rozhodčímu panu Leošovi Jančíkovi. Ten titul BOB zadal slovinské feně v mezitřídě CotonRoyal Misty Mirabelle.

Jediná česko-slovenská zástupkyně na této výstavě - slovenská fenečka Cool to Be Cuteberry - si ze třídy mladých odvezla ocenění V2.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 08. 2016

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 1. - 2. 10. 2016

Cool
Cool to Be Cuteberry
Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Hned první říjnový víkend - 1. - 2. 10. 2016 - se v rakouském Tullnu konala dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen včetně oboudenního zastoupení plemene Coton de Tuléar.

V sobotu český rozhodčí pan Robert Kubeš posoudil 4 cotonky - jednoho psa a tři fenečky. Titul BOB od něho získal chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru. Tomu se dařilo i v odpoledních soutěžích, když se umístil na 4. místě v 9. FCI skupině (4. BIG 9. FCI). Gratulujeme.

Nedělní nizozemské rozhodčí - paní Incke Zwaartman-Pinster - se cotonci představili tři (pes a fena). Vítězem zadáním titulu BOB určila slovenskou fenku v mezitřídě Cool to Be Cuteberry.

Na této výstavě slovenská fenka Cool to Be Cuteberry splnila podmínky pro přiznání titulu Rakouský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2016

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 10. - 11. 12. 2016

Carbonebianco
Carbonebianco Kiko
Carbonebianco
Carbonebianco Quentin

Poslední rakouskou výstavou roku 2016 byla dvoudenní mezinárodní výstava psů ve Welsu, která proběhla o víkendu 10. - 11. 12. 2016.

Šest zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 3 feny - v soboutu posoudil italský rozhodčí Bruno Nodalli a v neděli portugalsý rozhodčí pan Luis Manuel Calado Catalan.

V sobotu výstavu ziskem titulu BOB vyhrál maďarský pes ve třídě mladých Carbonebianco Quentin a v neděli se z vítězství radoval maďarský pes v mezitřídě Carbonebianco Kiko.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 12. 2016

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz