COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 10. - 11. 01. 2015

Bellezza
Bellezza Bianco tSC

Slovenskou výstavní sezonu zahájila dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Nitře a to o víkendu 10. - 11. 1. 2015. Plemeno Coton de Tuléar tu tedy mohli diváci potkat po oba výstavní dny.

V sobotu český rozhodčí na New Year Show - pan Robert Kubeš posoudil čtyři cotonky, jednoho psa a tři fenky. Nedělní rakouský rozhodčí Winter Show - pan Erwin Deutcher - posoudil cotonky tři, psa a dvě fenky. Oba se shodli na stejné vítězce - 2 x BOB si z výstavy do Polska odvezla fenka v mezitřídě Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

V sobotu se plemeni Coton de Tuléar dařilo i v odpoledních soutěžích. Belleza Bianco the Sweetest Coton se umístila na nádherném 3. místě v BIG 9. FCI skupiny (3. BIG). Gratulujeme

Na této výstavě polský cotonek Esprit the Sweetest Coton splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion krásy mladých a česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts a polská fenečka Bellezza Bianco the Sweetest Coton se staly Slovenskými šampionkami krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 01. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 28. 2. - 1. 3. 2015

Jespersen's
Jespersen's Captain Jack Sparrow
Chino
Chino Donvillino fCoWS

Další dvoudenní mezinárodní výstava psů ve slovenské Nitře - Duo CACIB Nitra - se uskutečněla o víkendu 28. 2. - 1. 3. 2015. Plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo po oba dva dni.

Na této výstavě neměla Česká Republika ani Slovensko žádné zastoupení. V sobotu i v neděli se rozhodčím předvedli dva psi z Německa a jedna fenka z Polska.

Sobotní slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková titul BOB zadala německému psovi ve třídě otevřené - získal ho Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts. Nedělní lotyšská rozhodčí paní Ramune Kazlauskaite pak za vítěze zvolila německého psa ve třídě šampionů - BOB vyhrál Jespersen's Captain Jack Sparrow.

Na nedělení výstavě německý cotonek Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts splnil podmínky pro zadání titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 03. 2015

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 21. - 22. 3. 2015

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium
Olivie
Olivie Ráj Karpat

Ve dnech 21. - 22. 3. 2015 se ve slovenském Svätem Juru uskutečnily hned dvě výstavy pořádané Bichon Klubem Slovensko, tj. klubem zastřešujícím plemena coton de tuléar, boloňský psík, bišon, havanský psík, lvíček a barevný boloňský psík.

V sobotu klubovou výstavu se zadáváním titulů CAC a klubový vítěz posoudila rakouská rozhodčí paní Ingrid Ehold. Představily se jí tři fenečky. Titul BOB rozhodčí zadala české fenečce - výstavu vyhrála fena ve třídě šampionů Olivie Ráj Karpat. Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. Olivie Ráj Karpat byla vyhlášena 2. nejlepším psem výstavy - získala ocenění Res. BIS. Slovenská veteránka Eimi Janus-Suzi pak byla mezi veterány nejlepší a byla tak vyhlášena BIS Veteránem výstavy. Kromě toho startovala s Jakubem Držiakem v Juniorhandlingu, kde společně získali 1. místo. Gratujeme.

Nedělní speciální výstavu se zadáváním klubových čekatelství CC posoudila slovenská rozhodčí paní Iveta Vojteková. Vítěze vybírala mezi jedním psem a dvěma fenkami. Vítězkou se ziskem titulu BOB stala česká fenečka ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium. I v neděli se plemeni Coton de Tuléar dařilo v závěrečných soutěžích. Český veterán Bastien Winter Garden vyhrál svou kategorii a stal se tak BIS veteránem výstavy. A český páreček Bastien Winter Garden a Giulietta des Jardins de Gossypium z české chovatelské stanice East Teddy Bears pak ovládl soutěž párů a byl vyhlášen BIS párem výstavy. Gratulujeme.

V rámci sobotního slavnostního večera byli vyhlášeni TOP Pes, TOP fena a nejlepší chovatelská stanice Bichon Klubu Slovensko. Cotonci mezi plemeny zastřešenými v klubu zazářili - Giulietta des Jardins de Gossypium byla vyhlášena TOP fenou roku 2014. Gratulujeme

Na nedělní speciální výstavě fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský klubový Grand Šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 03. 2015

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 9. - 10. 5. 2015

Scubulorum
Scubulorum Olimpia
Olivie
Olivie Ráj Karpat

O víkendu 09. - 10. 5. 2015 proběhla ve slovenském Lučenci Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen - Novograd dog Show v městském parku. Cotonci se tu zde prezentovali po oba dni.

V sobotu 10. 5. 2015 se na Národní výstavě slovenské rozhodčí paní Patricii Dankové představilo pět zástupců plemene Coton de Tuléar - jeden pes a čtyři fenečky. Vítězkou se stala česká fenečka ve třídě šampionů - titul BOB vyhrála Olivie Ráj Karpat.

V neděli 10. 5. 2015 se na Mezinárodní výstavě slovenskému rozhodčímu, panu Miroslavu Gunišovi, předvedla jedna jediná fenečka ve třídě otevřená- maďarská Scubulorum Olimpia. Od pana rozhodčího získala všechna možná ocenění - V1, CAC, CACIB a BOB.

Na této výstavě česká fenečka Olivie Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská šampionka krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 05. 2015

SlovenskoNÁRODNÍ A 2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 5. - 7. 6. 2015

Freesia
Freesia the Sweetest Coton
Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Hned tři výstavy, na kterých jste mohli potkat i plemeno Coton de Tuléar, se v Nitře konaly ve dnech 5. - 7. 6. 2015.

V pátek se v rámci Národní výstavy psů všech plemen čtyři cotonci - dva psi a dvě fenky - představili slovinskému rozhodčímu panu Gajiči Željkovi. Vítězkou určil slovinskou fenu ve třídě mladých - BOB získala fenečka Jespersen's Passion.

Sobotní mezinárodní výstavu posuzovala slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Z devíti cotonů - čtyř psů a pěti fen - titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - výstavu vyhrál Esprit the Sweetest Coton.

Na nedělní taktéž mezinárodní výstavě se výběru vítěze z pěti zástupců plemene Coton de Tuléar zhostil slovenský rozhodčí pan Miroslav Guniš. Z vítězství se radovala polská fenka v mezitřídě Freesia the Sweetest Coton.

Cotonkům se vedlo i v rámci sobotních odpoledních soutěží, kdy polská chovatelská stanice The Sweetest Coton složená ze zástupců Deluxe, Esprit a Freesia byla vyhlášena 3. nejlepší chovatelskou skupinou. Gratulujeme.

Na těchto výstavách slovinská fenečka Jespersen's Passion splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy mladých a polští cotonci Esprit the Sweetest Coton, Grain Amoure Batiskaj a Deluxe the Sweetest Coton splnili podmínky na titul Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 06. 2015

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VEĹKÁ IDA, 5. 7. 2015

Monsieur
Monsieur Mathieu Cobegarden

O víkendu 4. - 5. 7. 2015 proběhly ve slovenské Veĺké Idě hned dvě výstavy - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Zatímco na sobotní Národní výstavě se žádný zástupce plemene Coton de Tuléar neprezentoval, v neděli na mezinárodní výstavě cotonci zastoupení měli a to díky polskému psovi ve třídě šampionů.

Polský cotonek Monsieur Mathieu Cobegarden získal od slovenského rozhodčího pana Tibora Havelky všechna možná ocenění. Do Polska si odvezl hodnocení V1, CAC, CACIB a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 07. 2015

SlovenskoKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ MALACKY, 15. 8. 2015

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

V sobotu 15. 8. 2015 proběhla ve slovenských Malackách krajská výstava psů. Nechybělo na ní ani plemeno Coton de Tuléar a to díky slovenské fenečce Elince.

Elinka (Chita-Van-El Best of Cotton startovala ve třídě šampionů. Od slovenské rozhodčí paní Gabriely Ridarčíkové získala všechna možná ocenění - V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 08. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 22. - 23. 8. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton
Carbonebianco
Carbonebianco Iceberg

Tradiční srpnová dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen v Bratislavě - DUODANUBE 2015 - proběhla o víkendu 22. - 23. 8. 2015. Po oba dni se zde představilo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu se slovenskému rozhodčímu panu Vladimíru Javorčíkovi ukázali dva cotonci - maďarský mladý pes Carbonebianco Iceberg a polská fenka v mezitřídě Forsythia the Sweetest Coton. Titul BOB pan rozhodčí zadal mladému psovi Carbonebianco Icebegrovi.

V neděli taktéž slovenský rozhodčí - pan Miroslav Guniš - posoudil jedinou fenečku - v mezitřídě opět startovala Forsythia the Sweetest Coton. Získala všechna možná ocenění včetně BOB.

Na sobotní výstavě maďarský pes Carbonebianco Iceberg splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy mladých. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 25. 08. 2015

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS VARÍN, 12. - 13. 9. 2015

Ennie
Ennie Coton Angels from Dolce
Bastien
Bastien Winter Garden

O víkendu 12. - 13. 9. 2015 proběhla ve slovenském Varíně nedaleko Žiliny dvoudenní speciální výstava psů pořádaná Bichon Klubem Slovensko, tj. klubem zastřešujícím plemena coton de tuléar, boloňský psík, bišon, havanský psík, lvíček a barevný boloňský psík.

V sobotu speciální výstavu se zadáváním titulu CAC posoudila polská rozhodčí paní Malgorzata Zakrzewska. Představili se jí 4 cotonci - dva psi a dvě fenky. Titul BOB paní rozhodčí zadala českému psovi ve třídě veteránů - z vítězství v plemeni se radoval Bastien Winter Garden. Bastienovi se da5ilo i v závěrečných soutěžích. Nejdříve získal ocenění BIS Veterán, tj. byl vyhlášen nejlepším veteránem výstavy mezi všemi plemeny, a poté se umístil na 3. místě v BIS, tedy stal se 3. nejkrásnějším psem celé výstavy. Gratulujeme.

V neděli na speciální výstavě se zadáváním klubových čekatelství CC také polská rozhodčí, paní Monika Kuriata-Okarmus, vybírala vítěze mezi dvěma zástupci plemene Coton de Tuléar, pejskem a fenečkou. Z vítězství se díky zisku titulu BOB radovala fenečka Ennie Coton Angels from Dolce. I v neděli se cotonci umístili v závěrečných soutěžích - nejlepším veteránem (BIS Veterán) byl opět vyhlášen český pes Bastien Winter Garden. Gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Ennie Coton Angels from Dolce splnila podmínky pro uznání titulu Slovenský Klubový Šampion a pejsem Bastien Winter Garden splnil podmnínky pro uznání titulu Slovenský Klubový Veterán Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 09. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 24. - 25. 10. 2015

Bastien
Bastien Winter Garden

Další ročník dvoudenní mezinárodní výstava psů v Bratislavě - Danube DUO CACIB - proběhl ve dnech 24. - 25. 10. 2015. Po oba dny se zde představilo plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu tři zástupce plemene - psa šampiona, fenečku štěňátko a veteránku - posoudil slovenský rozhodčí pan Jaroslav Matyáš. Titul BOB zadal českému psovi ve třídě šampionů - z vítězství se radoval Bastien Winter Garden.

Nedělní výstavu rozsoudila izraelská rozhodčí paní Yolanda Nagler. I ona posoudila tři cotonky - psa veterána, femečku štěňátko a fenku veteránku. Vítězem určila stejného psa - titul BOB si odvezl tentokrát ve třídě veteránů startující Bastien Winter Garden.

Po nedělní výstavě se český cotonek Bastien Winter Garden stal Slovenským Veterán Šampionem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 26. 10. 2015

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 28. - 29. 11. 2015

Impression
Impression the Sweetest Coton

Slovenskou výstavní sezonu 2015 uzavřela dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Nitře, která se konala poslední listopadový víkend 28. - 29. 11. 2015. Po oba dni na ní nechybělo ani plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu čtyři fenečky posoudil slovenský rozhodčí pan Robert Kanás. Předvedly se mu fenečka ve třídě štěňat, dorostu a dvě mladé feny. Titul BOB nebyl zadán.

Před nedělní slovenskou rozhodčí paní Vieru Vítkovou nastoupily fenečky dvě - jedna ve třídě štěňat a druhá ve třídě mladých. Ani tato rozhodčí titul BOB nezadala.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 11. 2015

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz