COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 18. 1. 2015

Enigma
Enigma the Sweetest Coton

V neděli 18. 1. 2015 se v polském Bedzinu uskutečnila Národní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani zástupci cotonků.

Čtyři polské fenečky plemene Coton de Tuléar posoudila slovenská rozhodčí paní Gabriela Ridarčíková.

Vítězkou výstavy se díky zisku ocenění BOB stala polská fenečka v mezitřídě Enigma the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 01. 2015

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYDGOSZCZ, 14. 2. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Na Svatého Valentýna - 14. 2. 2015 - se v polském Bydgoszczi uskutečnily hned dvě národní výstavy psů. Jedna denní a druhá noční. Na obouch výstavách diváci potkali i plemeno Coton de Tuléar.

Denní výstavu posoudil ukrajinský rozhodčí pan Borys Aleksandrov - na výběr měl ze šesti cotonků, čtyř psů a dvou fenek. V noci se pak turecké rozhodčí paní Agnieszce Onuk předvedli tři cotonci - dva psi a jedna fenka. Oba rozhodčí zvolili stejného vítěze - 2 x BOB na výstavě získal polský pes v mezitřídě Esprit the Sweetest Coton.

Na těchto výstavách polská fenečka Bellezza Bianco the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 02. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DRZONKÓW, 8. 3. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

O víkendu 7. - 8. 3. 2015 proběhla v polském Drzonkówu nedaleko Zielone Góry Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se zde představili v neděli 8. 3. 2015.

Osm polských zástupců plemene Coton de Tuléar - tři psy a pět fen - posoudila srbská rozhodčí paní Tijana Konrad.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál polský pejsek v mezitřídě Esprit the Sweetest Coton žijící v chovatelské stanici the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 03. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KATOWICE, 22. 3. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton

O víkendu 21. - 22. 3. 2015 proběhla v polských Katowicích Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo tradičně v neděli, tedy 22. 3. 2015.

Polské rozhodčí paní Krystyně Opara se představilo šest polských cotonků - dva psi a čtyři fenečky.

Vítězkou výstavy se ziskem titulu BOB stala polská fenečka ve třídě mladých Forsythia the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 10. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LEGIONOWO, 12. 4. 2015

Elvis
Elvis Reco Bohemia

V neděli 12. 4. 2015 se národní výstava psů konala i v polském Legionowu v Nowy Dwór Mazowiecki. Představilo se na ní i plemeno Coton de Tuléar.

Polský rozhodčí pan Rafal First posoudil osm cotonků - ukázali se mu dva psi a šest feneček.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal polský pes ve třídě veteránů Elvis Reco Bohemia, který původně pochází z české chovatelské stanice Reco Bohemia.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 04. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 12. 4. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 12. 4. 2015 se Národní výstava psů konala i v polském Zabrze.

Dva polští dorostenci - pes Bakarat Cobegarden a fena Bella Wirujaca Radosc se předvedli polské rozhodčí paní Monice Kuriata-Okarmus.

Titul Nejlepší dorostenec obdržel cotonek Bakarat Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03.10.2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUBLIN, 19. 4. 2015

Elvis
Elvis Reco Bohemia

V neděli 19. 4. 2015 proběhla v polském Lublinu Národní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani cotonci.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar - dva psy a tři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Marie Zasada. Vítězem udělením titulu BOB určila polského psa ve třídě veteránů - výstavu vyhrál Elvis Reco Bohemia, který pochází z české chovatelské stanice Reco Bohemia.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - v soutěži o nejkrásnějšího mladého psa 9. FCI skupiny byl Guinness the Sweetest Coton vybrán do užšího výběru.

Na této výstavě polská fenečka Freesia the Sweetest Coton splnila podmínky pro přiznání titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 4. 2015

PolskoKLUBOVÁ VÝSTAVA 9. FCI SKUPINY OPOLE, 25. 4. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

V sobotu 25. 4. 2015 proběhla v rámci Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Opole i klubová výstava 9. FCI skupiny, tj. skupiny, do které spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Jedenáct cotonků, pět psů a šest feneček, posoudila polská rozhodčí paní Magdalena Kozlowska. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - výstavu vyhrál cotonek Esprit the Sweetest Coton.

Cotonkům se vedlo i v závěrečných soutěžích. Páreček z chovatelské stanice The Sweetest Coton - Esprit the Sweetest Coton a Bellezza Bianco the Sweetest Coton - se v soutěži párů umístil na krásném 2. místě a francouzský veterán Ares du Clos d'Elphigny byl vyhlášen 4. BIS veteránem výstavy. Gratulujeme.

Na této výstavě cotonek Guinness the Sweetest Coton splnil podmínky pro udělení titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 05. 2015

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BYTOM, 16. - 17. 5. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton
Bella
Forsythia the Sweetest Coton

O víkendu 16. - 17. 5. 2015 proběhly v polské Bytomi hned dvě Národní výstava psů všech plemen. Zastoupení zde mělo i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu na národní výstavě 9. FCI skupiny dva cotonky - pejska v dorostu a mladou fenku - posoudila polská rozhodčí paní Anna Pulikowska Klimonda. Titul BOB od ní ziskala fenka Bella Wirujaca Radosc. Krásný úspěch v sobotu zaznamenal Bakarat Cobegarden, když byl vyhlášen 2. nejlepším štěnětem výstavy (2. BIS Puppy).

Na nedělní národní výstavě všech plemen tři cotonky - jednoho psa dorostence a dvě mladé fenečky - posoudila ukrajinská rozhodčí paní Ilana Simkina. Titul BOB zadala polské fenečce ve třídě mladých - výstavu vyhrála Forsythia the Sweetest Coton.

Na této výstavě polská fenka Forsythia the Sweetest Coton splnila podmínky pro uznání titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 05. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ 9. FCI SKUPINY RACIBORZ, 6. 6. 2015

Bella
Bella Wirujaca Radosc

V sobotu 6. 6. 2015 proběhla v polské Raciborzi Národní výstava psů 9. FCI skupiny, do které spadá i plemeno Coton de Tuléar.

Dva polští cotonci - pes ve třídě dorostu Bakarat Cobegarden a mladá fenka Bella Wirujaca Radosc se předvedli srbské rozhodčí paní Mině Manasijevic. Vítězkou výstavy se díky zisku titulu BOB stala Bella Wirujaca Radosc.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích - Bakarat Cobegarden byl vyhlášen 3. nejlepším dorostencem (3. BIS Puppy) výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 10. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ JELENIA GORA, 14. 6. 2015

Dover
Dover from Pine Fields

V neděli 14. 6. 2015 proběhla v Jelenie Gore národní výstava - 40. Krkonošská výstava psů všech plemen. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Dva polští cotonci ve třídě otevřené - Dover from Pine Fields a Amadeusz Prince Cobegarden se předvedli polskému rozhodčímu panu Piotrovi Královi.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stal Dover from Pine Fields, který zároveň splnil podmínky pro přiznání titulu Polský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 06. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KRAKOV, 21. 6. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton

Ve dnech 20. - 21. 6. 2015 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v polském Krakově. Cotonci přišli na řadu v neděli 21. 6. 2015.

Čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - jednoho psa a tři fenečky - posoudil italský rozhodčí pan Augusto Benedicto Santos III.

Vítězem výstavy se díky udělení titulu BOB stala polská fenečka v mezitřídě Forsythia the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 06. 2015

Polsko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BIELSKO BIAŁA, 4. - 5. 7. 2015

Forsythia
Forsythia the Sweetest Coton

Ve dnech 4. - 5. 7. 2015 se v polském Bielsko Biała konaly hned dvě národní výstavy psů všech plemen. Coton de Tuléar na obou mělo zastoupení díky polské fenečce Forsythia the Sweetest Coton.

Sobotní národní výstavu 2., 5. a 9. FCI skupiny posuzovala polská rozhodčí Bogusława Szydłowicz-Polańczyk a nedělní Národní výstavu psů všech plemen pak polská rozhodčí Maria Zasada.

Od obou rozhodčí fenečka Forsythia the Sweetest Coton získala všechny možná ocenění - odvezla si 2 x ocenění V1, CAC, Nejlepší fena a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZAKOPANE, 2. 8. 2015

Jessi
Jessi pod Radyní

O víkendu 1. - 2. 8. 2015 proběhla v polském Zakopane 3. mezinárodní výstava psů všech plemen. V neděli 2. 8. 2015 se zde představilo i plemeno Coton de Tuléar.

Polské rozhodčí, paní Zofii Konderle, se představil jediný cotonek - polská fenečka ve třídě mladých Jessi pod Radyní.

Jessi, která pochází z české chovatelské stanice Pod Radyní, získala všechna možná ocenění - z výstavy si odvezla hodnocení V1, CAJC, BOJ a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 02. 2016

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BEDZIN, 9. 8. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 9. 8. 2015 proběhla v polském Bedzinu Národní výstava psů všech plemen, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Dva zástupce plemene Coton de Tuléar posoudila slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková. Předvedl se jí mladý pes Bakarat Cobegarden a mladá fenka Bella Wirujaca Radósc. Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál polský pes Bakarat Cobagarden.

Na této výstavě se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích, když se Bakarat s Bellou umístili na 2. místě v soutěži párů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 10. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NOVY SACZ, 16. 8. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 16. 8. 2015 se v polském Novém Saczu konala 28. národní výstava psů všech plemen, nechyběli zde ani cotonci.

Jediného zástupce plemene Coton de Tuléar - mladého psa - posoudil polský rozhodčí Grzegorz Robak. Bakarat Cobegarden od něho získal všechna možná ocenění - odvezl si V1, CAJC, BOJ a BOB.

Na této výstavě Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro přiznání titulu Polský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 10. 2015

PolskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WROCLAW, 27. 9. 2015

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Mezinárodní výstava psů všech plemen ve dnech 26. - 27. 9. 2015 proběhla i polské Wroclawi. Plemeno Coton de Tuléar zde přišlo na řadu v neděli 27. 9. 2015.

Pět cotonků - dva psy a tři fenky - posoudila polská rozhodčí paní Anna Redlicka. Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál polský pes ve třídě veteránů Elvis Reco Bohemia.

Elvisovi, který pochází z českého chovu, se vedlo i v závěrečných soutěžích. Byl vyhlášen 4. nejlepším veteránem dne (4. BOD Veteran). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ RYBNIK, 4. 10. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

V neděli 4. 10. 2015 se v polském Rybniku konala 32. národní výstava psů všech plemen, tedy i plemene Coton de Tuléar.

Plemeno Coton de Tuléar posoudila polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus. Předvedli se jí 4 cotonci - jeden pes a tři fenky.

Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrál polský pes ve třídě mladých Bakarat Cobegarden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 10. 2015

PolskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ZABRZE, 11. 10. 2015

Cotonbrie
Cotonbrie Lady Margoth

Třicátá šestá Národní výstava psů všech plemen v polském Zabrze proběhla v neděli 11. 10. 2015.

Jediná polská fenečka - štěňátko Cotonbrie Lady Margoth - se předvedla polské rozhodčí paní Marii Zasada.

Lady Margoth získala všechna možná ocenění - byla ohodnocena známkou Velmi Nadějná 1 a ohodnocením Nejlepší štěně.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 10. 2015

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ POZNAŇ, 7. - 8. 11. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Dvoudenní mezinárodní výstava psů se v polské Poznani konala o víkendu 7. - 8. 11. 2015. Plemeno Coton de Tuléar zde startovalo po oba dni.

V sobotu 7. 11. 2015 tři cotonky - psa a dvě fenky posoudila polská rozhodčí paní Monika Kuriata-Okarmus. Titul BOB zadala polské feně ve třídě otevřené India des Sirenes du Cap la Houssaye.

Nedělní rozhodčí pan Anatolii Zhuk vybíral ze sedmi zástupců plemene Coton de Tuléar - 3 psů a 4 fen. Titul BOB a tedy vítězství si odvezl polský pes ve třídě šampionů Esprit the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 11. 2015

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz