COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

LitvaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ UKMERGE, 18. 7. 2015

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu 18. 7. 2015 proběhla v litevském Ukmerge Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci - včetně českého zastoupení.

Na výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovaly dvě fenečky. Mladá litevská fenečka Aurika Pieniškas Šokoladas a česká fenečka ve třídě šampionů Delphina from Castle of White Sweethearts.

Výstavu ziskem ocenění CAJC, BOJ a BOB vyhrála rozhodnutím polské rozhodčí paní Magdaleny Swietoň mladá fenka Aurika Pieniškas Šokoladas. Česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts hodnocením CAC splnila podmínky pro přiznání titulu Litevská šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2015

Litva3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DRUSKININKAI, 7. - 9. 8. 2015

Esprit
Esprit the Sweetest Coton

Od pátku 7. 8. 2015 do neděle 9. 8. 2015 proběhly v litevském Druskininkai hned 3 mezinárodní výstavy všech plemen, na kterých ani jeden den nechyběli cotonci.

V pátek 9 zástupců plemene Coton de Tuléar (4 psy a 5 fen) posoudil chorvatský rozhodčí pan Tino Pehar. Titul BOB od něj získal švédský pes ve třídě šampionů Sidus Icebreaker.

V sobotu mezi stejnými cotony vybíral ruský rozhodčí pan Igor Vyguzov. Z vítězství se díky zisku titulu BOB tentokrát radovala polská fenečka v mezitřídě Freesia the Sweetest Coton.

A konečně 7 cotonků (3 psy a 4 feny) v neděli rozsoudila litevská rozhodčí paní Renata Petkeviciene. Titul BOB zadala polskému psovi v mezitřídě - výstavu vyhrál Esprit the Sweetest Coton.

Po této výstavě se tři polští cotonci Bellezza Bianco the Sweetest Coton, Freesia the Sweetest Coton a Esprit the Sweetest Coton stali litevskými šampiony. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 08. 2015

Litva2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WILNIUS, 19. - 20. 12. 2015

Bakarat
Bakarat Cobegarden

Krátce před Vánoci - 19. - 20. 12. 2015 - se v litevském Vilniusu konala dvoudenní mezinárodní výstava všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

V sobotu 19. 12. 2015 makedonský rozhodčí pan Slobodan Nasteski vybíral z pěti zástupců plemene Coton de Tuléar - dvou psů a tří fenek. Titul BOB zasal polskému psovi ve třídě mladých - výstavu vyhrál Bakarat Cobegarden.

Stejného vítěze určil i nedělní rozhodčí pan Roberto Velez z Portorika, který rozhodoval mezi 3 psy a 3 fenkami.

Na této výstavě polský cotonek Bakarat Cobegarden splnil podmínky pro uznání titulu Litevský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 01. 2016

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz