COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

LotyšskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ADAZI, 25. 7. 2015

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu 25. 7. 2015 proběhla v lotyšském Adazi Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci. Zastoupení zde navíc měla Česká republika - soutěžila zde fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts.

Polský rozhodčí, pan Miroslav Redlicky, posoudil celkem 3 zástupce plemene Coton de Tuléar - mladého psa a dvě feneky ve třídě šampionů. Vítězkou se ziskem titulu BOB stala česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts.

Na této výstavě fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro zisk titulu Lotyšský šampion a Baltický šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 08. 2015

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz