COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 1. - 3. 5. 2015

Deluxe
Deluxe the Sweetest Coton

O svátkem prodlouženém víkendu - od pátku 1. 5. 2015 do neděle 3. 5. 2015 proběhla mezinárodní výstava psů i v maďarské Budapešti, a to hned v trojdenním provedení s možností zisku maďarských šampionátů.

V pátek - Budapešťskou Grand Prix I - posoudil 9 zástupců plemene Coton de Tuléar (3 psy a 6 fen) ruský rozhodčí pan Igor Vyguzov. Titul BOB zadal polské fenečce ve třídě otevřené Deluxe the Sweetest Coton. V sobotu na Budapešťské Grand Prix II z 9 cotonků - 4 psů a 5 fen - vybírala maďarská rozhodčí paní Katalin Radvánszky. Vítězem se s titulem BOB stal maďarský pes ve třídě otevřené Last But Not Least of Woodland Cottage. A konečně výběrem vítěze na nedělní Budapešťské Grand Prix III byl pověřen polský rozhodčí pan Adam Ostrowski. Ze sedmi nastoupených cotonů - tří psů a čtyř fen - titul BOB získala opět polská fenečka Deluxe the Sweetest Coton.

Polské fenečce Deluxe the Sweetest Coton se dařilo i v závěrečných soutěžích, když byla vyhlášena 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě se novými Maďarskými šampiony stali slovenská fenečka Ennie Coton Angels from Dolce, polská fenečka Deluxe the Sweetest Coton, polský pes Esprit the Sweetest Coton i maďarský pes Last But Not Least of Woodland Cottage. Novou maďarskou junioršampionkou se pak stala slovinská fenečka Jespersen's Passion. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 05. 2015

Maďarsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 10. - 11. 10. 2015

Eimi
Eimi Janus-Suzi

Dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen proběhla v maďarském Komárnu o víkendu 10. - 11. 10. 2015. Po oba dni zde mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar.

Na sobotní mezinárodní výstavě 6 cotonků (2 psy a 4 fenky) posoudil polský rozhodčí pan Serghei Volinets. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal slovenské fenečce ve třídě veteránů Eimi Janus-Suzi.

Na nedělní Derby CACIB výstavě 7 cotonků (2 psy a 5 fenek) posoudil maďarský rozhodčí pan Gyuja Sárközy. Díky zisku titulu BOB nedělní výstavu vyhrál mladý maďarský pes Carbonebianco Iceberg.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 10. 2015

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz