COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHEMNITZ, 19. 4. 2015

Elisha
Elisha from Castle oWS

Ve dnech 18. - 19. 4. 2015 proběhla v německém Chemnitzu Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo v neděli 19. 4. 2015.

Osum cotonků - šest psů a dvě fenky - posoudil německý rozhodčí pan Wilfried Peper. Titul BOB a tedy vítězství plemene zadal německé fence ve třídě mladých - získala ho Elisha from Castle of White Sweethearts.

V Chemnitzu měla zastoupení i Česká Republika a to díky pejskovi Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch a fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts. Oba dva si z výstavy odvezli ocenění CAC a CACIB.

Na této výstavě německý cotonek Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts splnil podmínky pro přiznání titulu Německý Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 04. 2015

NěmeckoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ERFURT, 20. - 21. 6. 2015

Michelino
Michelino vom Donauvillino
Delphina
Delphina from Castle oWS

O víkendu 20. - 21. 6. 2015 probíhaly v německém Erfurtu hned dvě výstavy se zastoupením plemene Coton de Tuléar - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 20. 6. 2015 se na národní výstavě srbské rozhodčí paní Tijaně Konrad představilo šest cotonků - jeden pes a pět feneček. Výstavu díky zisku titulu BOB vyhrála česká fenečka ve třídě šampionů Delphina from Castle of White Sweethearts.

Na nedělní mezinárodní výstavě, tedy 21. 6. 2015, opět šest cotonků - psa a pět fenek - posoudil portugalský rozhodčí pan Pedro Luis Sanches Delerue. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal německému psovi ve třídě mladých Michelino vom Donauvillino.

Na těchto výstavách česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro přiznání titulů Německy šampion a C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 6. 2015

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz