COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Estonsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PARNU, 4. - 5. 7. 2015

Delphina
Delphina from Castle oWS

První červencový víkend - 4. - 5. 7. 2015 - proběhla oboudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Estonském Parnu. Na výstavě měla nezi cotonky po oba dny zastoupení i Česká Republika a to díky fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts.

Sobotní švédský rozhodčí pan Mikael Nilsson posoudil 12 zástupců plemene Coton de Tuléar - 6 psů a 6 fen. Titul BOB zadal litevskému psovi ve třídě mladých - vyhrál It's King Igloo Pieniškas Šokoladas.

V neděli finský rozhodčí pan Jussi Liimatainen deset cotonů - 5 psů a 5 fen. Z vítězství se díky zisku titulu BOB radovala finská fena ve třídě otevřené Piristeen Valko Vuokko.

V neděli česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro přiznání titulu Estonský Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 07. 2015

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz