COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2015

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 8. 3. 2015

Flamencoton
Flamencoton One Million

Ve dnech 7. - 8. 3. 2015 proběhla v rakouském Grazu Mezinárodní výstava psů všech plemen. Nechyběli zde ani zástupci plemene Coton de Tuléar, kteří přišli na řadu tradičně v neděli, tj. 8. 3. 2015. Přestože na této výstavě neměla Česká republika zastoupení, pro úplnost přinášíme výsledky.

Slovinský rozhodčí pan Stefan Sinko nakonec posoudil tři cotonky - dva psy a jednu fenku.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal italský pes ve třídě mladých Flamencoton One Million.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 04. 2015

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURK, 28. - 29. 3 2015

Allgäu's
Allgäu's Stars Max
Halloween
Halloween Trick or Treat dFdA

O víkendu 29. - 30. 3. 2015 proběhly v rakouském Salzburku hned dvě výstavy, na kterých startovalo i plemeno Coton de Tuléar. V sobotu 28. 3. 2015 to byla klubová výstava rakouského Zwerghunde Klubu a v neděli 29. 3. 2015 pak Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Na sobotní klubové výstavě tři cotonky - dva psy a jednu fenku - posoudil rozhodčí z Velké Británie pan Andrew Brace. Titul BOB od něj získal francouzský pes ve třídě otevřené Halloween Trick or Treat des Fleurs d'Aloes.

V neděli na mezinárodní výstavě osm zástupců plemene Coton de Tuléar - pět psů a tři fenky - posoudil italský rozhodčí pan Santos III Augusto Benedicto. Vítězem určil psa ve třídě šampionů - BOB vyhrál německý pes Allgau's Stars Max.

Na těchto výstavách měla zastoupení i Česká republika a to díky fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts. V sobotu získala ocenění BOS a v neděli Res. CACIB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 04. 2015

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 10. 5. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O druhém květnovém víkendu - 9. - 10. 5. 2015 - se mezinárodní výstava psů všech plemen konala i v rakouském Wieselburgu. Ani zde nechybělo plemeno Coton de Tuléar, které se divákům předvedlo v neděli 10. 5. 2015.

Čtyři cotonky, dva psy a dvě fenečky, posoudila rakouská rozhodčí paní Maria Hutsteiner. Titul BOB zadala chorvatskému psovi ve třídě šampionů - výstavu vyhrál Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru. Nikolassovi se tradičně vedlo i v závěrečných soutěžích, kde byl vyhlášen 3. BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Na této výstavě maďarská fenečka Carbonebianco Brigitte Bardot splnila podmínky pro přiznání titulu Rakouský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 05. 2015

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 6. - 7. 6. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O víkendu 6. - 7. 6. 2015 proběhla Mezinárodní výstava psů všech plemen i v rakouském Klagenfurtu. Také zde šlo o dvoudenní variantu a tedy všechna plemena nastoupila v sobotu i v neděli.

Cotonky po oba dni reprezentoval jediný zástupce - chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru. Jak od sobotní rakouské rozhodčí paní Carole Garhöfer tak od nedělní rakouské rozhodčí paní Ingrid Ehold získal všechna možná ocenění. Z výstavy si odvezl 2 x V1, 2 x CAC, 2 x CACIB i 2 x BOB.

Nicolassovi se tradičně vedlo i v závěrečných soutěžích, když se v sobotu umístil na krásném 2. místě v BIG 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 06. 2015

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 12. 7. 2015

Carbonebianco
Carbonebianco Iceberg

O víkendu 11. - 12. 7. 2015 se konala Mezinárodní výstava psů všech plemen v rakouském Oberwartu. Nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar, které se prezentovalo v neděli 12. 7. 2015.

Dva cotonky - mladého maďarského psa Carbonebianco Iceberg a slovinskou fenku ve třídě otevřené Bis Special Figaro & Dingo posoudil rakouský rozhodčí pan Watschinger Heinz.

Výstavu ziskem ocenění V1, CAJC a BOB vyhrál Carbonebianco Iceberg.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 07. 2015

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 26. - 27. 9. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

O víkendu 26. - 27. 9. 2015 proběhla v rakouském Tullnu hned dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

V sobotu 26. 9. 2015 tři zástupce plemene Coton de Tuléar posoudil německý rozhodčí pan Walter Holtorf. Titul BOB zadal slovinské feně v mezitřídě Jespersen's Passion.

Stejné cotony posoudil rakouský rozhodčí pan Robert Blümel v neděli 27. 9. 2015. Za vítěze výstavy určil chorvatského psa českého původu ve třídě šampionů - titul BOB vyhrál Nicolass Sněženky z Madagaskaru. Tomu se dařilo i v závěrečných soutěžích, když byl vyhlášen 3. nejlepším psem 9. FCI skupiny (3. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2015

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 5. - 6. 12. 2015

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Výstavní sezona 2015 skončila i v Rakousku a to již tradičně dvoudenní Mezinárodní výstavou psů všech plemen, která proběhla 5. - 6. 12. 2015 ve Welsu. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo po oba dni.

Sobotní finská rozhodčí paní Annuka Paloheimo posoudila šest cotonů - pět psů a jednu fenu. Stejná sestava se představila i nedělní italské rozhodčí paní Zilli Orietta.

Obě rozhodčí se shodly na stejném vítězi. Sobotní i nedělní titul BOB ziskal chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který je původem z České Republiky.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 12. 2015

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz