COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2014

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

SlovenskoMEZINÁRODÍ VÝSTAVA PSŮ TRENČÍN, 18. 1. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

První slovenskou výstavou v tomto roce byla tradičně Wintershow - Mezinárodní výstava psů v Trenčíně, která proběhla ve dnech 18. - 19. 1. 2014. Plemeno Coton de Tuléar se zde prezentovalo v sobotu 18. 1. 2014.

Český rozhodčí, pan Otakar Vondrouš, posoudil tři cotonky - fenečky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od něho získala fena ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

Na této výstavě česká fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium splnila podmínky pro zisk titulu Slovenský Šampion Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 01. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 29. - 30. 3. 2014

Darwin
Darwin de Tamaris Bay

Poslední březnový víkend - 29. - 30. 3. 2014 - ve slovenské Nitře proběhla dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu se ukrajinské rozhodčí, paní Olze Goncharuk, představilo 6 zástupců plemene Coton de Tuléar, 2 psi a 4 feny. To nedělní slovenská rozhodčí, paní Linda Voláriková, posoudila cotonky čtyři - 1 pejska a 3 fenečky.

Obě dvě rozhodčí se shodli na stejném vítězovi - obě výstavy ziskem 2 x BOB vyhrál francouzský pes ve třídě šampionů Darwin de Tamaris Bay.

Na této výstavě česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská Junioršampionka a francouzský pes Darwin de Tamaris Bay pro přiznání titulu Slovenský šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 03. 2014

SlovenskoKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 12. - 13. 4. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Hned dvě výstavy Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje i plemeno Coton de Tuléar, proběhly o víkendu 12. - 13. 4. 2014 ve Svätém Juru.

V sobotu 12. 4. 2014 se konala klubová výstava se zadáváním titulu CAC a klubový vítěz. Před rakouskou rozhodčí, paní Carole Gardhofer, nastoupili tři fenečky z plemene Coton de Tuléar. Vítězkou se stala česká fena ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

V neděli 13. 4. 2014 pak proběhla speciální výstava se zadáváním klubového čekatelství CC. Slovenská rozhodčí, paní Edita Králová, vybírala ze dvou feneček a opět vítězkou určila Giuliettu.

Nádherné úspěchy zaznamenalo plemeno v nedělních závěrečných soutěžích. V konkurenci boloňského psíka, bišona, havanského psíka, lvíčka a barevného boloňského psíka byla nejdříve slovenská fenka Ennie Coton Angels from Dolce vyhlášena nejlepší mladou fenou výstavy (BIS Junior Female) a poté česká fenka Giulietta des Jardins de Gossypium vyhrála celou výstavu, tj. stala se BIS.

V rámci sobotního slavnostního večera byli vyhlášeni TOP Pes, TOP fena a nejlepší chovatelská stanice Bichon Klubu Slovensko. Cotonci se mezi ostatními plemeny neztratili - mezi boloňskými psíky, bišonky, havaňáky, lvíčky i barevnými boloňáky Giulietta des Jardins de Gossypium skončila na krásném 3. místě a byla tak vyhlášena TOP fenou roku 2013.

Na těchto výstavách splnila slovenská fenka Ennie Coton Angels from Dolce podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion Krásy Mladých a Slovenský Klubový Šampion Krásy Mladých. Česká fenka Giulietta des Jardins de Gossypium dokončila tituly Slovenský Grandšampion Krásy a Slovenský Klubový Šampion Krásy. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 04. 2014

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC, 30. 5. 2014

Ennie
Ennie Coton Angels from Dolce

Tradičním předskokanem dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Nitře je páteční Národní výstava psů, která letos proběhla 30. 5. 2014.

Plemeno Coton de Tuléar na této výstavě mělo zastoupení díky třem cotonkům - jednomu pejskovi a dvěma fenečkám - kteří přijeli z Čech a Slovenska.

Slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš, titul BOB zadal slovenské fenečce ve třídě otevřené Ennie Coton Angels from Dolce.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 31. 05. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 31. 5. - 1. 6. 2014

Orobianco
Orobianco Obsession
Brilliant
Brilliant Diamond Ráj Karpat

Jarní dvoudenní mezinárodní výstava psů v Nitře letos proběhla na přelomu května a června - 31. 5. - 1. 6. 2014.

V sobotu 31. 5. 2014 celkem 5 cotonků - dva psy a tři fenečky - posoudila slovenská rozhodčí paní Edita Králová. Titul BOB a tedy vítězství plemene od ní získal pes ve třídě šampionů - Orobianco Obsession.

Nedělní rozhodčí z Lucemburska, pan Laurent Heinesche, posoudil cotonky tři - jednoho psa a dvě fenečky. Vítězkou plemene zadáním titulu BOB určil českou fenečku ve třídě mladých Brilliant Diamond Ráj Karpat.

Na této výstavě česká fenka Brilliant Diamond Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský Šampion Krásy Mladých a bodové požadavky na titul Klubový Junioršampion. Slovinský pes Orobianco Obsession zde dokončil podmínky pro titul Slovenský Šampion Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 04. 06. 2014

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 5. - 6. 7. 2014

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

Hned dvě výstavy - jedna národní a jedna mezinárodní - proběhly o víkendu 5. - 6. 7. 2014 ve slovenské Velké Idě. Plemeno Coton de Tuléar zde po oba dni mělo zastoupení a to díky slovenské fenečce Chita-Van-El Best of Cotton slyšící na jméno Elinka.

Jak sobotní azerbajdžánský rozhodčí národní výstavy - pan Lobakin Victor, tak nedělní polský rozhodčí mezinárodní výstavy - pan Robak Grzegorz, udělili Elince, která startovala ve třídě šampionů, všechny možné tituly. Z výstav si odnesla ocenění 2 x CAC, CACIB a 2 x BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 07. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 16. - 17. 8. 2014

Bellezza
Bellezza Bianco tSC

O víkendu 16. - 17. 8. 2014 proběhla ve slovenské Bratislavě tradiční srpnová dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen DuoDanube. Plemeno Coton de Tuléar zde mělo po oba dni zastoupení díky jednomu psovi a dvěma fenkám, kteří přijeli z polské chovatelské stanice The Sweetest Coton.

Sobotní rozhodčí paní Viera Vítková titul BOB zadala mladému polskému psovi Esprit the Sweetest Coton. Nedělní rozhodčí paní Marije Kavcic ze Slovinska pak vítězství zadala polské feně ve třídě otevřené Belleza Bianco the Sweetest Coton.

V závěrečných soutěžích mělo plemeno zastoupení i v soutěži párů a to díky účasti páru Esprit the Sweetest Coton a Deluxe the Sweetest Coton.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 08. 2014

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BICHON KLUBU SLOVENSKO V ŽILINĚ, 6. - 7. 9. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

O víkendu 6. - 7. 9. 2014 proběhla ve slovenské Žilině Speciální výstava Bichon Klubu Slovensko, tedy klubu, který zastřešuje plemena boloňský psík, bišon, havanský psík, lvíček, barevný boloňský psík a Coton de Tuléar.

V sobotu 6. 9. 2014 se polskému rozhodčímu, panu Grzegorzi Robakovi, představilo 5 cotonků - jeden pes a čtyři fenky. V neděli pak slovenský rozhodčí, pan Jaroslav Matyas, posoudil tři fenečky. Oba dva se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z výstavy odvezla česká fenečka ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

Cotonům se dařilo i v odpoledních soutěžích. V konkurenci ostatních plemen se Giulietta po oba dni umístila na pěkném 3. místě v soutěži o nejlepšího psa výstavy (BIS) a slovenská fenečka Chita-Van-El Best of Cotton byla vždy druhá v soutěži čestných tříd (2. BIS Honour class). Gratulujeme.

Na této výstavě slovenská fenečka Ennie Coton Angels from Dolce splnila podmínky pro přiznání titulu Klubový šampion mladých BKS Slovensko. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 09. 09. 2014

SlovenskoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 13. - 14. 9. 2014

Harmonie
Harmonie Pour Batiskaj dlVB
Grain
Grain Amoure Batiskaj

Ve dnech 13. - 14. 9. 2014 se ve slovenském Lučenci uskutečnily hned dvě výstavy - Národní a Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu se na národní výstavě psů maďarské rozhodčí - paní Katalin Radvánzsky - představili 4 zástupci plemene Coton de Tuléar. Jeden pes a tři fenky. Vítězkou se stala polská fenečka ve třídě otevřené Harmonie Pour Batiskaj de la Vanille Bourbon.

Nedělní slovenský rozhodčí - pan Miroslav Guniš - posoudil cotonky 3 - psa a dvě fenky. Titul BOB od něho získal polský pes ve třídě šampionů Grain Amoure Batiskaj.

Na sobotní národní výstavě slovenská fenečka Chita-Van-El Best of Cotton splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská Grandšampionka Krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 09. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 4. - 5. 10. 2014

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Podzimní dvoudenní mezinárodní výstava psů v Bratislavě letos proběhla o víkendu 4. - 5. 10. 2014. Po oba dni zde návštěvníci mohli potkat i zástupce plemene Coton de Tuléar.

Sobotnímu nemeckému rozhodčímu panu Jacobsovi Rainerovi se předvedla jedna fenečka. Nedělní rumunský rozhodčí pan Csaba Zsolt Lokodi pak posoudil jednoho psa a dvě fenečky. Oba dva se shodli na stejné vítězce - 2 x titul BOB od nich získala česká fenka ve třídě šampionů Giulietta des Jardins de Gossypium.

Cotonkům se dařilo i v závěrečných soutěžích. V sobotu se Giulietta des Jardins de Gossypium v soutěži o BIG 9. FCI dostala do užšího výběru 6 nejlepších zástupců společenských plemen. V neděli se pak slovenská dorostenka Kylliah-Jo-Ar Best of Cotton v soutěži o nejkrásnější dorostenku výstavy umístila na krásném 3. místě (3. BIS Puppy Female). Oběma gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 10. 2014

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 29. - 30. 11. 2014

Jespersen's
Jespersen's Captain Jack Sparrow
Chino
Chino Donvillino from Castle oWS

Poslední výstavou, která ještě mohla pohnout pořadím v soutěži o nejkrásnějšího cotona roku 2014, byla dvoudenní Mezinárodní výstava psů ve slovenské Nitře. Byla to poslední leto3n9 slovenská výstava a konala se poslední listopadový víkend - 29. - 30. 11. 2014. Plemeno Coton de Tuléar na ní soutěžilo každý den.

Sobotnímu ukrajinskému rozhodčímu, panu Belskyy Vitaliy, se předvedlo šest cotonků - dva němečtí psi a čtyři fenečky z Čech, Slovenska a Itálie. Titul BOB od něho získal německý pes ve třídě šampionů Jespersen's Captain Jack Sparrow.

To nedělní ruský rozhodčí, pan Jovanovič Nemanja, posoudil cotony čtyři - dva psy pa dvě feny. Titul BOB opět putoval do Německa, tentokrát ho ale získal pes ve třídě otevřené Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts.

Italská dorostenka Fuchsia the Sweetest Coton zaznamenala krásné úspěchy i v závěrečných soutěžích. V sobotu byla vyhlášena nejkrásnější dorostenkou výstavy (BIS Female Puppy) a v neděli ve stejné kategorii pak svůj úspěch stvrdila 2. místem. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 12. 2014

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz