COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2014

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

LitvaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PLUNGE, 6. 7. 2014

Delphina
Delphina from Castle of WS

Partnerskou výstavou k mezinárodní výstavě psů v estonském Parnu byla litevská Národní výstava psů v Plunge, která proběhla taktéž o víkendu 5. - 6. 7. 2014. Cotonci se zde prezentovali v neděli 6. 7. 2014.

Polský rozhodčí vybíral ze 3 zástupců plemene Coton de Tuléar - jednoho psa a dvou fenek.

Výstavu ziskem ocenění V1, CAJC, BOJ a BOB vyhrála česká fenečka Delphina from Castle of White Sweethearts, která tím zároveň splnila podmínky pro přiznání titulu Litevský Junioršampion. Gratulujeme.

Delphina byla úspěšná i v závěrečných soutěžích, když v soutěži o nejlepšího jedince 9. FCI skupiny vyhrála krásné 5. místo (tedy byla 5. BIG 9. FCI). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 07. 2014

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz