COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2014

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NORIMBERK, 11. 1. 2014

Gustl
Gustl vom Zuckerplätzerl

O víkendu 11. - 12. 1. 2014 proběhla v německém Norimberku Mezinárodní výstava psů všech plemen. Coton de Tuléar se zde prezentovalo v sobotu 11. 1. 2014.

Německý rozhodčí pan Joachim Bartusch posoudil sedm cotonků, z toho čtyři psy a tři feny. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadal německému psovi v mezitřídě Cotton Candy Keep Cool Higgins.

Na této výstavě německý cotonek Gustl vom Zuckerplätzerl, jehož tatínkem je český pes Bastien Winter Garden, ziskem ocenění CAJC splnil podmínky pro přiznání titulu Německý CTV Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 01. 2014

NěmeckoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ CHEMNITZ, 12. 4. 2014

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

Netradičně v sobotu 12. 4. 2014 se cotonci předvedli v rámci Mezinárodní výstavy psů všech plemen v německém Chemnitzu.

Německá rozhodčí, paní Gabriele Runde, posoudila osm cotonků - pět psů a tři fenečky. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal český pejsek ve třídě šampionů Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

V závěrečných soutěžích úspěch slavila i polská fenečka ve třídě veteránů Absolutly Fabulous des Fleurs d'Aloes, která se v závěrečných soutěžích dostala do výběru 6 nejlepších veteránů. Gratulujeme.

Na této výstavě německý pejsek Gustl vom Zuckerplätzerl, jehož tatínkem je český pes Bastien Winter Garden, splnil podmínky pro přiznání titulu Německý junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 04. 2014

NěmeckoNÁRODNÍ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ERFURT, 14. - 15. 6. 2014

Delphina
Delphina from Castle oWS

V sobotu i v neděli 14. a 15. 6. 2014 se v německé Erfurtu představilo plemeno Coton de Tuléar, a to na Národní a Mezináordní výstavě psů všech plemen.

Sobotní rozhodčí národní výstavy, pan Walter Holtof z Německa, posoudil šest cotonků - tři psy a tři feny. Titul BOB přidělil německému psovi ve třídě otevřené Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts.

Nedělní rozhodčí mezinárodní výstavy, paní Marion Eggeringhaus, posoudila také šest cotonků. Vítězství a titul BOB přidělila německému psovi ve třídě otevřené Lobo from Donna with Love.

Česká republika na těchto výstavách měla zastoupení díky fenečce Delphina from Castle of White Sweethearts, která byla ohodnocena 2 x CAC, CACIB a 2 x BOS.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 06. 2014

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz