COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2014

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 5. 1. 2014

Delphina
Delphina from Castle oWS

Tak jako každý rok i letos výstavní sezonu zahájila Hanácká Národní výstava psů, která se konala o víkendu 4. - 5. 1. 2014 v Brně. Plemeno Coton de Tuléar se na ní předvedlo v neděli 6. 1. 2014.

Šest cotonků - dva psy a čtyři fenky - posoudila slovenská rozhodčí paní Linda Voláriková. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získala fenka ve třídě mladých Delphina from Castle of White Sweethearts.

Na této výstavě hned tři cotonci - Avantgarde Image from Christofland, Fabienne from Cotton Home a Giulietta des Jardins de Gossypium splnili podmínky pro přidělení titulu Český Šampion. Giulietta se navíc stala i Šampionkou ČMKU. Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 01. 2014

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 22. - 23. 2. 2014

Jespersen's
Jespersen's Louis Vuitton

O víkendu 22. - 23. 2. 2014 se v Brně uskutečnila dvoudenní DUO CACIB mezinárodní výstava psů. Plemeno Coton de Tuléar se tu tedy prezentovalo po oba dni.

V sobotu 22. 2. 2014 se rumunskému rozhodčímu, panu Robertovi Schill, představilo devět cotonků - čtyři psi a pět fen. Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal dánský pes ve třídě šampionů Jespersen's Louis Vuitton.

S drobnými obměnami z 9 cotonků - 3 psů a 6 feneček - vybíral nedělního vítěze belgický rozhodčí, pan Vanaken Jean Francois. I u něho se nejlepším stal dánský cotonek Jespersen's Louis Vuitton, který ziskem titulu BOB výstavu vyhrál.

Dánský cotonek Jespersen's Louis Vuitton zaznamenal krásný úspěch i v sobotních odpoledních soutěžích, když byl vyhlášen 4. nejkrásnějším psem 9. FCI skupiny (4. BIG 9. FCI). Gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Jouy-Van-Roy Best of Cotton a dánský cotonek Jespersen's Louis Vuitton splnili podmínky pro přiznání titulu Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 02. 2014

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR ŽELIV, 15. 3. 2014

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

V pořadí 23. klubová výstava plemene Coton de Tuléar proběhla v sobotu 15. 3. 2014 v obci Želiv. Českému rozhodčímu, panu Iuza Beradze, se představilo třicet cotonků - 17 pejsků a 13 feneček.

Celkovým vítězem výstavy se přidělením titulu BOB stal český cotonek ve třídě vítězů - Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

V rámci klubové výstavy byla předána i speciální klubová ocenění. Novými klubovými šampiony vyli vyhlášeni pejsek Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch a fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium. Poprvé bylo předáno i speciální klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar - historicky první držitelkou tohoto ocenění je Beruška Bohemia von Niemes, která se celý život profesionálně věnovala agility. Všem gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium splnila podmínky pro přiznání titulu Český Grandšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 03. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OSTRAVA, 13. 4. 2014

Delphina
Delphina from Castle of WS

Tradiční ostravská národní výstava psů všech plemen proběhla ve dnech 12. - 13. 4. 2014. Plemeno Coton de Tuléar se zde představilo v neděli 13. 4. 2014.

Dvě fenečky - dorostenka Delinda Tatarské Kaskády a mladá fenka Delphina from Castle of White Sweethearts se představily polskému rozhodčímu, panu Rafalu Firstovi.

Výstavu ziskem titulů BOJ a BOB vyhrála česká mladá fenka Delphina from Castle of White Sweethearts, která zároveň splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 04. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 27. 4. 2014

Namena
Namena Norosoa Přátelé Jetynky

Ve dnech 26. - 27. 4. 2014 probíhala mezinárodní výstava psů i v Českých Budějovicích. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli 27. 4. 2014.

Tři fenečky posoudil český rozhodčí, pan Robert Kubeš. Vítězství v plemeni, neboli titul BOB, přidělil mladé fence Namena Norosoa Přátelé Jetynky.

Namena Norosoa Přátelé Jetynky plemeno zastupovala i v závěrečných soutěžích o BIG junior a BIG, kde se dostala do užších výběrů. Gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Calypso Sleepy Hollow Ranch splnila podmínky pro přiznání titulu Český Šampion a fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium podmínky pro titul C. I. B. (Interšampion). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 04. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 4. 5. 2014

Brilliant
Brilliant Diamond Ráj Karpat

Jarní Mezinárodní výstava psů všech plemen se v Praze letos konala ve dnech 3. - 4. 5. 2014. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu tradičně v neděli, tj. 4. 5. 2014.

Devět cotonků - šest psů a tři fenky - posoudil slovenský rozhodčí pan Vladimír Javorčík. Titul BOB a Vítěz Prahy udělil mladé fence Brilliant Diamond Ráj Karpat.

Cotonci měli velké zastoupení i v závěrečných soutěžích. V soutěži párů plemeno reprezentovali Jaborano Přátelé Jetynky a Namena Norosoa Přátelé Jetynky, v soutěži o nejlepšího veterána Brad Klenot Toliary a v soutěži o Junior BIG a BIG Brilliant Diamond Ráj Karpat. Brilliant Diamond zaznamenala nádherný úspěch, když byla nejdříve vyhlášena 3. nejkrásnějším juniorem 9. FCI skupiny (3. BIG junior) a pak i 5. nejkrásnějším psem 9. FCI skupiny (5. BIG). Gratulujeme. Všem zástupcům plemene děkujeme za reprezentaci.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 05. 2014

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ HLUČÍN, 10. 5. 2014

Dundee
Dundee Tichý Don

19. slezská výstava psů - krajská výstava v Hlučíně - proběhla v sobotu 10. 5. 2014.

Plemeno Coton de Tuléar mělo na této výstavě zastoupení a to díky 14ti letému veteránovi Dundee Tichý Don. Český rozhodčí, pan Ing. Robert Kanas, mu přidělil všechna možná ocenění - V1 a Vítěz třídy veteránů.

Dundee zaznamenal krásný úspěch v závěrečných soutěžích, když byl vyhlášen 3. nejkrásnějším veteránem výstavy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 05. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LITOMĚŘICE, 25. 5. 2014

Buddy
Buddy the Family Treasure

Další ročník Nordbohemia Canis - Mezinárodní výstavy všech psů - proběhl v Litoměřicích o víkendu 24. - 25. 5. 2014. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu standardně v neděli 25. 5. 2014.

Pět cotonků - tři pejsky a dvě fenečky - posoudil český rozhodčí pan Petr Řehánek. Vítězem se ziskem titulu BOB stal český pes ve třídě šampionů Buddy the Family Treasure.

Pejsek Buddy the Family Treasure na této výstavě splnil podmínky pro přiznání titulu Český Grand Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 05. 2014

Česká RepublikaKRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ ZLÍN, 31. 5. 2014

Cintie
Cintie z Jizerského Pekla

V sobotu 31. 5. 2014 se ve Zlíně konala krajská výstava psů všech plemen mimo německého ovčáka.

Na výstavě plemeno Coton de Tuléar zastupovala fenka v mezitřídě Cintie z Jizerského Pekla.

Cintie si odvezla všechna možná oceňění - získala V1, Vítěz třídy a krajský vítěz.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 11. 06. 2016

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 14. 6. 2014

Whithey
Whithey Klenot Toliary

V sobotu 14. 6. 2014 proběhla už 24. klubová výstava Coton de Tuléar. Konala se v pražských Třeboradicích.

Dohromady 24 cotonků - 10 pejsků a 14 feneček - posoudila česká rozhodčí, paní Zuzana Větvinská Vršecká. Titul BOB přidělila fenečce ve třídě veteránů Whithey Klenot Toliary.

Výstavu předtančením zahájila fenečka Daisy Chundelaté Potěšení s Terezou Zůnovou, které poté převzaly klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar. Titul Klubový Junioršampion s pohárem byl předán fenečce Brilliant Diamond Ráj Karpat. Oběma gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 06. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 22. 6. 2014

Dusty
Dusty z Kozlovické Zahrady

Červnová Mezinárodní výstava psů všech plemen v Brně - 48. ročník Intercanis Brno 2014 - letos proběhla ve dnech 21. 6. 2014. Plemeno Coton de Tuléar se předvedlo v neděli 22. 6. 2014.

Šest cotonků - čtyři psy a dvě fenky - posoudil český rozhodčí pan Petr Řehánek. Titul BOB a tedy vítězství plemene od něho získal pes ve třídě otevřené Dusty z Kozlovické Zahrady.

Na této výstavě fenečka Brilliant Diamond Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion a pejsek Dusty z Kozlovické Zahrady si může zažádat o titul Český Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 06. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLATOVY, 29. 6. 2014

Valentine
Valentine Ráj Karpat

O víkendu 28. - 29. 6. 2014 proběhl v západočeských Klatovech další ročník Národní výstavy psů všech plemen, na kterém se představilo i pět cotonků a to v neděli 29. 6. 2014.

V plemeni Coton de Tuléar se tři psi a dvě fenky předvedli rakouské rozhodčí, paní Eisner Uschi.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál pes ve třídě otevřené Valentine Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 06. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 20. 7. 2014

Calypso
Calypso Sleepy Hollow Ranch

Další ročník letní národní výstavy psů proběhl v Mladé Boleslavi o víkendu 19. - 20. 7. 2014 a nechybělo zde ani plemeno Coton de Tuléar.

Šest českých cotonků - tři psy a tři fenky - posoudil český rozhodčí, pan Robert Kanás.

Vítězkou výstavy se díky zisku titulu BOB stala fenka ve třídě otevřené Calypso Sleepy Hollow Ranch.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 07. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV, 31. 8. 2014

Ihary
Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye

Další ročník letní Mezinárodní výstavy psů všech plemen v Mladé Boleslavi proběhl poslední srpnový víkend - 30. - 31. 8. 2014. Šest zástupců plemene Coton de Tuléar se předvedlo v neděli 31. 8. 2014.

Česká rozhodčí, paní Alena Košťálová, posoudila 5 psů a jednu fenku. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal mladý pes Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye.

Na této výstavě veterán Atrey z Kozlovické Zahrady splnil podmínky pro uznání titulu Český Veteránšampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 09. 2014

Česká RepublikaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ ČESKÉ BUDĚJOVICE, 21. 9. 2014

Eldarro
Eldarro from Cotton Home

Ve dnech 20. - 21. 9. 2014 proběhla v Českých Budějovicích tradiční podzimni Mezinárodní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 21. 9. 2014.

Tři čeští cotonci - jeden pes a dvě fenečky - se představili slovenskému rozhodčímu, panu Robertu Kanásovi. Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál pes ve třídě šampionů Eldarro from Cotton Home.

Na této výstavě pejsek Eldarro from Cotton Home ziskem titulu CAC ČMKU splnil podmínky pro přiznání titulu Český ČMKU Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 09. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 30. 9. 2014

Delphina
Delphina from Caslte oWS

23. ročník moravskoslezské národní výstavy psů všech plemen se v Brně uskutečnil ve dnech 27. - 28. 9. 2014, přičemž cotonci se zde divákům ukázali v neděli 28. 9. 2014.

Český rozhodčí, pan Iuza Beradze, na této výstavě posoudil pouze dvě české fenečky - předvedla se mu mladá fenka Anai East Teddy Bears a fenka v mezitřídě Delphina from Castle of White Sweethearts.

Výstavu ziskem ocenění Národní vítěz a BOB vyhrála Delphina from Castle of White Sweethearts.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 30. 09. 2014

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR BRNO, 24. 10. 2014

Atrey
Atrey z Kozlovické Zahrady

Netradičně v pátek 24. 10. 2014 se konala 15. speciální výstava plemene Coton de Tuléar pořádaná českým Klubem Coton de Tuléar. Důvodem byl fakt, že se uskutečnila při Evropské výstavě psů v Brně.

Pozvání k posouzení 31 cotonků - 16 psů a 15 fen - přijal dánský rozhodčí pan Svein Erik Bjornes. Titul BOB a tedy vítězství výstavy od něho získal český pes ve třídě veteránů Atrey z Kozlovické Zahrady.

Během výstavy byly předány poháry za splnění podmínek pro uznání klubového junioršampiona psovi Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye a fence Delphina from Castle of White Sweethearts a za klubovou šampionku fenečce Calypso Sleepy Hollow Ranch. Jako první podmínky pro nový titul Klubový Veterán Šampion splnila fenečka Abigail Dar Vysočiny, druhým v pořadí se pak klubovým veterán šampionem stal cotonek Atrey z Kozlovické Zahrady. Všem gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye splnil podmínky pro uznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 10. 2014

Česká RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 25. 10. 2014

Uniq
Uniq Coton Conrad Scandia

Další výstavou, která se konala při Evropské výstavě psů v Brně, byla Národní výstava psů všech plemen. Plemeno Coton de Tuléar na ní startovalo v sobotu 26. 10. 2014.

Slovenskému rozhodčímu, panu Miroslavu Gunišovi, se v mezinárodním složení představilo 10 cotonků, pět psů a pět fen.

Vítězem výstavy se díky zisku titulu BOB stal dánský pes ve třídě vítězů Uniq Coton Conrad Scandia.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 10. 2014

Česká RepublikaEVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ BRNO, 26. 10. 2014

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

Velký kynologický svátek pro Českou Republiku - Evropská výstava psů všech plemen - se v Brně uskutečnil ve dnech 24. - 26. 10. 2014, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 26. 10. 2014.

Celkem 51 cotonků z celé Evropy - 23 psů a 28 fen - posoudila česká rozhodčí paní Zuzana Brotánková. Titul BOB od ní získal slovinský pětiletý pes ve třídě šampionů Monsieur Ames Ráj Karpat, který je původem z české chovatelské stanice Ráj Karpat. Dařilo se i cotonkům českých majitelů. Mladý pes Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye se stal Evropským vítězem mladých a zároveň získal titul BOJ, veterán Atrey z Kozlovické Zahrady získal ocenění Evropský vítěz veteránů. Gratulujeme.

Nádherný úspěch zaznamenalo plemeno Coton de Tuléar i v odpoledních soutěžích a to zásluhou slovinského páru Monsieur Ames Ráj Karpat a Flamencoton Eternity paní Darji Klevisar. V soutěži o nejlepší pár se umístili na krásném 3. místě. Gratulujeme.

Na této výstavě francouzská veteránka - Vanilla Sky du Domaine de la Rouviere splnila podmínky pro uznání titulu Český Veterán Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 28. 10. 2014

Česká Republika2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA, 1. - 2. 11. 2014

Arya
Arya East Teddy Bears
Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Výstavní rok 2014 v České Republice tradičně uzavřela dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Praze Prague Expo Dog, konkrétně její 27. ročník. Plemeno Coton de Tuléar zde mohli diváci vidět po oba víkendové dni 1. a 2. 11. 2014.

V sobotu deset cotonů - 6 psů a 4 feny - posoudil český rozhodčí, pan Iuza Beradze. Titul BOB zadal české fenečce ve třídě šampionů - výstavu vyhrála Giulietta des Jardins de Gossypium.

Giulietta des Jardins de Gossypium v sobotu plemeno reprezentovala i v závěrečných soutěžích o BIG 9. FCI skupiny. Zde zaznamenala nádherný úspěch, když byla vyhlášena 5. BIG 9. FCI, neboli 5. nejkrásnějším společenským psem výstavy. Gratulujeme.

V neděli se sedm zástupců plemene Coton de Tuléar předvedlo polskému rozhodčímu, panu Rafalu Firstovi. Vítěze vybíral mezi 4 psy a 3 fenečkami. Udělil ho české feně ve třídě mladých - titul BOB získala Arya East Teddy Bears.

Na nedělní výstavě cotonci Yvanhoua Sněženky z Madagaskaru a Arya East Teddy Bears splnili podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 11. 2014

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz