COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2014

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 9. 3. 2014

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

O víkendu 8. - 9. 3. 2014 proběhla v rakouském Grazu Mezinárodní výstava psů všech plemen, cotonci se zde prezentovali v neděli 9. 3. 2014.

Rakouský rozhodčí, pan Gerhard Pöllinger, posoudil pět zástupců plemene Coton de Tuléar - čtyři psy a jednu fenku. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal pes ve třídě otevřené Soleilcoton Muffin.

Na této výstavě slovinský cotonek Keanu vom Donauvillino splnil podmínky pro přiznání titulu Rakouský Junioršampion a slovenský cotonek Aimable Croissant de Cuteberry pro titul Rakouský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 03. 2014

RakouskoKLUBOVÁ A MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SALZBURG, 5. - 6. 4. 2014

Chino
Chino Donvillino fCoWS

O víkendu 5. - 6. 4. 2014 proběhly v rakouském Salzburgu hned dvě výstavy s účastí plemene Coton de Tuléár.

Na sobotní klubové výstavě, kterou pořádal rakouský klub mladých plemen, irský rozhodčí pan Michael Forte posoudil 6 cotonků - 4 psy a 2 feny. Titul BOB zadal německému psovi v mezitřídě Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts.

Nedělní mezinárodní výstavu posoudil rakouský rozhodčí pan Erwin Deutscher. Ze dvou cotonků - pejska a fenečky - zvolil stejného vítěze - z titulu BOB se opět radoval Chino Donvillino from Castle of White Sweethearts

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 13. 04. 2014

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELS, 6. - 7. 12. 2014

Nicolass
Nicolass Sněženky z Madagaskaru

Výstavní sezonu v rakousku tradičně uzavřela dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen ve Welsu. Cotonci se zde divákům předvedli po oba dni.

Sobotní irský rozhodčí, pan Sean Delmar posoudil 4 zástupce plemene Coton de Tuléar - 3 psy a jednu fenku a nedělní irská rozhodčí paní Cathy Delmar pak posoudila šest zástupců plemene - 5 psů a 1 fenečku. Oba se shodli na stejném vítězi - 2 x BOB si z výstavy odvezl chorvatský pes ve třídě šampionů Nicolass Sněženky z Madagaskaru, který pochází z české chovatelské stanice Sněženky z Madagaskaru.

Nicolassovi se v neděli dařilo i v závěrečných soutěžích, kde se umístil na krásném 5. místě v BIG 9. FCI Skupiny (5. BIG). Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 16. 12. 2014

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz