COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2013

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TRENČÍN, 26. 1. 2013

Au
Au Clair de la Lune Don Fernando

První slovenskou výstavou se tradičně stala Wintershow 2013 - Meziárodní výstava psů Trenčín, která se konala o víkendu 26. - 27. 1. 2013.

Plemeno Coton de Tuléar se slovenskému rozhodčímu, panu Robertu Kanásovi, předvedlo v sobotu 26. 1. 2013. Pan Kanás posoudil celkem pět cotonků - 2 psy a 3 feny, přičemž až na jednoho čecha všichni přijeli z Maďarska.

Vítězem výstavy se ziskem titulu BOB stala maďarská fena ve třídě mladých Carbonebianco Brigitte Bardot.

Český zástupce na výstavě, mladý pes Au Clair de la Lune Don Fernando ziskem třetího ocenění CAJC na této výstavě splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Junioršampion. Gratulujeme!

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 01. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 23. - 24. 2. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Fresbee Carbonebianco

O víkendu 23. - 24. 2. 2013 proběhla ve slovenské Nitře dvoudenní Mezinárodní výstava psů NitraDog 2013. Tři maďarští a jeden slovenský cotonek se zde návštěvníkům předvedli po oba dni.

V sobotu 23. 2. 2013 tři psy a jednu fenu posoudil chorvatský rozhodčí, pan Pehar Tino. Vítězem určil slovinského psa ve třídě šampionů Orobianco Obsession.

V neděli se 24. 2. 2013 se rozhodcování stejného obsazení v plemeni Coton de Tuléar ujal slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš. Titul BOB a celkové vítězství přidělil maďarskému psovi ve třídě otevřené Cotonbrie Fresbee Carbonebianco

Na této výstavě maďarská fenečka Carbonebianco Brigitte Bardot splnila podmínky pro přidělení titulu Slovenská Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 02. 2013

SlovenskouKLUBOVÁ A SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS SVÄTÝ JUR, 20. - 21. 4. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

Dvoudenní klubová akce Bichon Klubu Slovensko, který zastřešuje i plemeno Coton de Tuléar, proběhla ve Svätém Juru o víkendu 20. - 21. 4. 2013.

Sobotní klubovou výstavu se zadáváním titulů CAC, CC (klubový titul) a Klubový vítěz posuzovala chorvatská rozhodčí, paní Biljana Nikolic. Předvedli se jí 4 cotonci - 2 psi a 2 feny. Na nedělní výstavě se zadáváním titulů CC se slovenskému rozhodčímu, panu Vladimírovi Javorčíkovi, předvedli 3 zástupci plemene Coton de Tuléar - 1 pes a 2 feny.

Oba rozhodčí se shodli na stejné vítězce - v sobotu i v neděli titul BOB získala česká fenečka v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium, která v nedělní soutěži o BIS (best in show) skončila těsně na 2. místě. Krásný úspěch v neděli zaznamenala i dorostenka Xtreme Candy Ráj Karpat, která byla vyhlášena BIS dorostenkou. Oběma gratulujeme.

V sobotu se na stejném místě konala i slavnostní klubová večeře, během které byl Eldarro from Cotton Home vyhlášen 2. TOP psem roku 2012 a Giulietta des Jardins de Gossypium 2. TOP fenou roku 2012. Giulietta se navíc stala novou slovenskou klubovou šampionkou krásy mladých - první v historii slovenského klubu. Gratulujeme.

Na sobotní výstavě cotonci Prince William Ráj Karpat a Aimable Croissant de Cuteberry splnili podmínky pro získání titulu Slovenský Šampion krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 04. 2013

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC, 31. 5. 2013

Tamera
Tamera Ráj Karpat

Tradičním pátečním předskokanem dvoudenní mezinárodní výstavy psů v Nitře je Celostátní výstava psů v nedalekém Senci, která se letos uskutečnila poslední květnový den - 31. 5. 2013.

Plemeno Coton de Tuléar mělo na této výstavě zastoupení díky české feně ve třídě mladých. Slovenskému rozhodčímu, panu Vladimíru Javorčíkovi, se předvedla Tamera Ráj Karpat.

Tamera získala všechna možná ocenění V1, CAJC a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 1. - 2. 6. 2013

Giulietta
Giulietta des Jardins de Gossypium

O víkendu 1. - 2. 6. 2013 se ve slovenské Nitře konala dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 1. 6. 2013 se na Grand Prix Slovakia 2013 rakouskému rozhodčímu, panu Andreasovi Schemelovi, představili 4 čeští zástupci plemene Coton de Tuléar - 1 pes a 3 feny. Titul BOB a tedy celkové vítězství od něho získala fenka v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium.

V neděli 2. 6. 2013 maďarská rozhodčí, paní Katalin Radvánszky, na Derby Winner Show 2013 posoudila opět 4 cotonky, tentokrát 2 pejsky a 2 fenky. Vítězkou zvolila stejnou fenečku - titul BOB od ní získala fena v mezitřídě Giulietta des Jardins de Gossypium.

Na této výstavě Tamera Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenský Junioršampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 06. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VELKÁ IDA, 6. - 7. 7. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Ve dnech 6. - 7. 7. 2013 proběhla ve Velké Idě nedaleko slovenských Košic dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen.

Sobotní slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš, i nedělní rakouská rozhodčí, paní Ingrid Ehold, posoudili 6 zástupců plemene Coton de Tuléar - 2 psy a 4 feny. Shodli se na stejném vítězi - titul BOB si ze soboty i z neděle do Polska odvezl pes ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Cotonci měli skvělé zastoupení i v odpoledních soutěžích. V sobotu nejdříve nadějné budoucí handlerky v soutěži Dítě a pes - Miška Keblusková a Miriam Bialoboková startovaly s cotonky Always Happy Zenobia's Little Sun a Chita-Van-El Best of Cotton. Všechny děti v této soutěži byly ohodnoceny 1. místem. Poté plemeno reprezentovali Always Happy Zenobia's Little Sun v soutěži dorostenců, Chita-Van-El Best of Cotton v soutěži o vítěze čestných tříd a v soutěži párů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar. A konečně v soutěži o nejlepšího psa FCI polský cotonek Cotonbrie Cavalli Just Cavalli zaznamenal nádherný úspěch, když byl vyhlášen BIG 9. FCI skupiny.

V neděli se pak nejdříve dorostenec Angel of Hope Zenobia's Little Sun dostal do užšího výběru 5 nejkrásnějších dorostenců výstavy, Chita-Van-El Best of Cotton opět reprezentovala plemeno v soutěži o vítěze čestných tříd, v soutěži párů se znovu prezentoval Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar a konečně v soutěži o nejlepšího psa 9. FCI svůj úspěch zopakoval Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a to 3. místem v BIG v 9. FCI skupiny.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci plemene a gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 08. 07. 2013

SlovenskoOBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV KRAJNÉ, 10. 8. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

V sobotu 10. 8. 2013 se ve slovenském Krajné uskutečnila Oblastná výstava psov "O pohár Starostu". Zastoupení zde mělo i plemeno Coton de Tuléar, a to díky chovatelské stanici Cuteberry.

Dva cotonky - pejska Aimable Croissant de Cuteberry a fenečku Xtreme Candy Ráj Karpat posoudil slovenský rozhodčí, pan Vladimír Javorčík. Oblastním vítězem určil pejska ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry.

Oba dva cotonci zastupovali plemeno i v závěrečných soutěžích, kde postoupili do užších výběrů. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 08. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 17. - 18. 8. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Tradiční DUODANUBE Bratislava - dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen - se letos konala v termínu 17. - 18. 8. 2013.

V sobotu 17. 8. 2013 tři zástupce plemene Coton de Tuléar - 1 psa a 2 feny - posoudil slovenský rozhodčí, pan Tibor Havelka. Vítězem určil slovenského pejska ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry žijící ve slovenské chovatelské stanici Cuteberry.

V neděli 18. 8. 2013 stejné tři cotonky posoudí slovenská rozhodčí, paní Viera Vítková. Na pořadí se shodla se svým kolegou Havelkou - z vítězství se opět radoval Aimable Croissant de Cuteberry.

Po oba dni vítězka CAJC Xtreme Candy Ráj Karpat zastupovala plemeno Coton de Tuléar v soutěži o BIG junior 9. FCI a vítěz BOB Aimable Croissant de Cuteberry v soutěži o BIG 9. FCI skupiny.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 08. 2013

Slovensko2 x SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BKS KAMENNÝ MLÝN, 7. - 8. 9. 2013

Xtreme
Xtreme Candy Ráj Karpat

O víkendu 7. - 8. 9. 2013 proběhla v Kamenném Mlýně dvoudenní speciální výstava psů Bichon Klubu Slovensko, pod který spadá i plemeno Coton de Tuléar.

V sobotu 7. 9. 2013 se české rozhodčí, paní Nadě Klírové, předvedli dva slovenští cotonci. Titul BOB získal pes ve třídě šampionů Aimable Croissant de Cuteberry. Mladá fenečka Xtreme Candy Ráj Karpat pak zaznamenala krásný úspěch, když byla vyhlášena Junior BIS fenou. Gratulujeme.

V neděli 8. 9. 2013 se slovenské rozhodčí, paní Patrícii Dankové, předvedla jedna mladá slovenská fenečka - Whitney Ráj Karpat. Whitney získala ocenění V1, JrCC a BOB.

Na této výstavě fenečka Xtreme Candy Ráj Karpat splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská šampionka krásy mladých a pejsek Aimable Croissant de Cuteberry podmínky pro přiznání titulu Slovenský GrandŠampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 10. 09. 2013

Slovensko2 x NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ LUČENEC, 14. - 15. 9. 2013

Always
Always Happy Zenobia's Little Sun

O víkendu 14. - 15. 9. 2013 se ve slovenském Lučenci konala dvoudenní národní výstava psů všech plemen, přičemž cotonci se zde předvedli po oba dni.

Na účast mělo bohužel vliv nepříznivé počasí - několik přihlášených zástupců plemene Coton de Tuléar nedorazilo. Za deště se nakonec v sobotu 14. 9. 2013 slovenskému rozhodčímu, panu Vladimírovi Javorčíkovi ukázali 2 cotonci a v neděli taktéž slovenskému rozhodčímu, panu Tiboru Havelkovi 1 cotonek.

Oba rozhodčí se v posouzení shodli a titul BOB přidělili mladému slovenskému psovi Always Happy Zenobia's Little Sun.

V závěrečných soutěžích měli cotonci zastoupení i v soutěži Dítě a Pes kde startovala Miška Keblušková a Chita-Van-El Best of Cotton. Všem dětem bylo přiděleno 1. místo.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 19. 09. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 26. - 27. 10. 2013

Ennie
Ennie Coton Angels from Dolce

Podzimní bratislavská dvoudenní výstava psů - Danube Duo CACIB - proběhla poslední říjnový víkend - 26. - 27. 10. 2013. Cotonci se zde představili po oba dni.

V sobotu pět cotonků - tři psy a dvě feny - posoudil slovenský rozhodčí, pan Tibor Havelka. Nedělnímu slovenskému rozhodčímu, panu Vladimíru Javorčíkovi, se předvedli cotoni tři - dva psi a jedna fena. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězovi - 2 x titul BOB si do německa odvezl pes v mezitřídě Lobo from Donna With Love.

Krásný úspěch zaznamenala v sobotu v odpoledních soutěžích jediná československá zástupkyně plemene Coton de Tuléar - slovenská fenečka Ennie Coton Angels from Dolce, když skončila na krásném 2. místě (bohužel nevyhlašovaném) mezi CAJC vítězi 9. FCI skupiny. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 10. 2013

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 30. 11. - 1. 12. 2013

Delphina
Delphina from Castle oWS
Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

Již tradičně výstavní sezonu na Slovensku uzavřela dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen v Nitře - DUO NitraDog 2013.

V sobotu 30. 11. 2013 se lotyšské rozhodčí, paní Inese Pablaka, představilo pět zástupců plemene Coton de Tuléar, tři psi a dvě fenky. Vítězkou se stala fenečka ve třídě mladých Delphina from Castle of White Sweethearts z Brna.

Nedělní výstavu 1. 12. 2013 u cotonků posoudila česká rozhodčí, paní Zdenka Jílková. V konkurenci jednoho psa a dvou fenek titul BOB zadala českému psovi v mezitřídě Avantgarde Image from Christofland.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 02. 12. 2013

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz