COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2013

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Maďarsko3 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ A ŠAMPION ŠAMPIONŮ BUDAPEŠŤ, 14. - 17. 2. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry

Hned čtyřdenní výstavu - FEHOVA Winter dog show - uspořádali maďaři v Budapešti ve dnech 14. - 17. 2. 2013. Ve čtvrtek 14. 2., pátek 15. 2. a v neděli 17. 2. se konala mezinárodní výstava psů všech plemen a v sobotu 16. 2. se uskutečnila výstava šampion šampionů Maďarska.

Na svátek sv. Valentýna, ve čtvrtek 14. 2. 2013, sedm cotonků posoudila rumunská rozhodčí, paní Dagmar Klein. Vítězem přidělením titulu BOB určila německého psa ve třídě šampionů Jespersen's Captain Jack Sparrow.

V pátek 15. 2. 2013 maďarská rozhodčí, paní Bánhidi Pálné, posoudila opět sedm cotonků, 4 psy a 3 feny. Vítězství a titul BOB si na slovensko odvezl pes ve třídě otevřené Aimable Croissant de Cuteberry.

V sobotu 16. 2. 2013 se šampiona šampionů zúčastnil jediný cotonek - srbský pes Orobianco Renoir, který získal všechna možná ocenění - V1 a Champion of Champion Winner 2012.

A konečně v neděli 17. 2. 2013 se maďarskému rozhodčímu, panu Guya Sarkózi, představilo 6 zástupců plemene Coton de Tuléar, 3 psi a 3 feny. Vítězsem se stejně jako ve čtvrtek ziskem titulu BOB stal německý pes ve třídě šampionů Jespersen's Captain Jack Sparrow.

Na těchto výstavách splnili cotonci Cotonkiss Swagger Jagger, Ivorie vom Donauvillino a Mi-Toi's Carribean Pandora podmínky pro přidělení titulu Maďarský Šampion a fenečka Carbonebianco Brigitte Bardot se stane Maďarskou Junioršampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 17. 02. 2013

MaďarskoVÝSTAVNÍ VÍKEND V MISKOLCI, 27. - 28. 4. 2013

Aimable
Aimable Croissant de Cuteberry
Olivie
Olivie Ráj Karpat

O víkendu 27. - 28. 4. 2013 se v maďarském Miskolci konaly hned 3 výstavy s účastí plemene Coton de Tuléar - 2 mezinárodní a 1 národní.

V sobotu 27. 4. 2013 se na mezinárodní výstavě psů ruskému rozhodčímu, panu Nenad Davidovicovi, předvedlo 5 cotonků (1 pes a 4 feny). Vítězem se stal slovenský pes ve třídě šampionů, Aimable Croissant de Cuteberry.

Stejný pejsek vyhrál i sobotní národní výstavu, kterou posuzoval rumunský rozhodčí, pan Kelemen Atilla. Ten posoudil 4 cotonky - 1 psa a 3 feny.

Na nedělní výstavě se posouzení opět pěti zástupců plemene Coton de Tuléar ujala maďarská rozhodčí, paní Katalin Radvánszky. Titul BOB od ní získala česká fena ve třídě otevřené Olivie Ráj Karpat.

Během tohoto víkendu hned tři čeští a slovenští cotonci splnili podmínky pro přiznání titulu Maďarský šampion - jsou jimi slovenský pejsek Aimable Croissant de Cuteberry a české fenečky Giulietta des Jardins de Gossypium a Olivie Ráj Karpat. Fenečka Olivie Ráj Karpat navíc splnila podmínky pro přiznání titulu C. I. B. (Interšampion). Všem gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 04. 2013

MaďarskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 15. 5. 2013

Avantgarde
Avantgarde Image from Christofland

Předskokanem světové výstavy psů v Maďarsku byla Mezinárodní výstava psů všech plemen - Grand Prix CACIB - která se konala ve středu 15. 5. 2013 v Budapešti.

Na výstavě se prezentovalo 5 zástupců plemene Coton de Tuléar, z toho jeden z České Republiky - mladý pes Avantgarde Image from Christofland.

Avantgarde Image skvěle reprezentoval Českou Republiku, když rozhodnutím maďarské rozhodčí, paní Victorie Deak, výstavu zikem titulů BOJ a BOB vyhrál.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 22. 05. 2013

MaďarskoSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ BUDAPEŠŤ, 18. 5. 2013

Cotonbrie
Cotonbrie Cavalli Just Cavalli

Ve dnech 16. - 19. 5. 2013 probíhala v maďarské Budapešti světová výstava psů všech plemen. Cotonci přišli na řadu v sobotu 18. 5. 2013.

Celkem 49 zástupců plemene Coton de Tuléar (24 psů a 25 fen) posoudila polská rozhodčí, paní Krystyna Opara. Tituly světový vítěz a BOB přidělil polskému psovi ve třídě šampionů Cotonbrie Cavalli Just Cavalli, který žije v polské chovatelské stanici The Sweetest Coton. Úspěch této stanice byl znásoben ziskem ohodnocení Res. CACIB pro jejich fenku Darling the Sweetest Coton White Pearl of Madagaskar.

Ani čeští cotonci se na této výstavě neztratili. Mladý pes Avantgarde Image from Christofland získal ohodnocení V3 a pejsci ve třídě otevřené Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch známku V4 a Jaborano Přátelé Jetynky známku V. Český odchov žijící ve Slovinsku - Monsieur Ames Ráj Karpat byl ohodnocen V3. Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci českého chovu.

Neoficiální výsledky z této výstavy včetně fotogalerie a videa naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 05. 2013

MaďarskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SZOMBATHELY, 13. 7. 2013

Xtreme
Xtreme Candy Ráj Karpat

O víkendu 13. - 14. 7. 2013 probíhala v maďarském Szombathely Mezinárodní výstava psů všech plemen. Jelikož se ve stejný termín konala i "sesterská" mezinárodní výstava v nedalekém rakouském Oberwartu, cotonci se zde předvedli v sobotu 13. 7. 2013.

Slovenská rozhodčí, paní Linda Voláriková, posoudila jediného zástupce - slovenskou fenečku ze třídy mladých - Xtreme Candy Ráj Karpat.

Candy si z výstavy odvezla všechna možná ocenění - získala V1, CAJC, BOJ a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 07. 2013

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz