COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2011

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TRENČÍN, 22. 1. 2011

Áres
Áres Lovčice Morava

Netradičně v sotobu 22. 1. 2011 se plemeno Coton de Tuléar předvedlo v rámci Zimní Mezinárodní výstavy všech psů, která o víkendu 22. - 23. 1. 2011 proběhla ve slovenském Trenčíně.

Posuzování 3 předvedených cotonků se ujal slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš. Titul BOB od něj získal český pes ve třídě otevřené, Áres Lovčice-Morava, který tím výstavu vyhrál.

Na této výstavě splnil Eldarro from Cotton Home podmínky pro udělení titulu Slovenský junioršampion a Áres Lovčice-Morava bude Slovenským šampionem krásy. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 01. 2011

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PREŠOV, 19. 2. 2011

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

Netradičně v sobotu 19. 2. 2011 se plemeno Coton de Tuléar prezentovalo na Mezinárodní výstavě psů Prešov, která z organizačních důvodů proběhla ve slovenských Košicích v termínu 18. - 20. 2. 2011.

Jediná zástupkyně - slovenská fenečka Chita-Van-El Best of Cotton - startovala v mezitřídě. Od španělského rozhodčího, pana Juana Navedy, získala všechna možná ocenění, tedy V1, CAC, CACIB, East Winner a BOB.

Chita-Van-El Best of Cotton reprezentovala i v odpoledních soutěžích, a to včetně soutěže "Dítě a pes". Společně se svojí handlerkou, Mimkou Bialobokovou, skončily na krásném 3. místě!!! Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci plemene!!!

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 02. 2011

SlovenskoŠAMPION ŠAMPIONŮ A VICTORY SHOW SLOVENSKO, 5. 3. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V sobotu 5. 3. 2011 ve slovenské Bratislavě proběhly hned dvě prestižní výstavy psů - Šampion šampionů 2011 a Victory show.

V tomto ročníku mělo zastoupení i plemeno Coton de Tuléar, a to díky maďarské mladé feně Cotonbrie Donna Summer a slovenské fenečce Eimi Janus-Suzi.

Obě dvě fenky si z výstavy odvezly krásná ohodnocení. Zatímco Cotonbrie Donna Summer byla ohodnocena V1, Junior Victory Winner, Best of Queen Junior, Eimi Janus-Suzi si domů odnesla ocenění V1, 2 x CAC, Victory Winner a Best of Queen.

Páníčkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci na této výstavě.

Fotogalerii z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 03. 2011

SlovenskoSPECIÁLNÍ VÝSTAVA BICHON KLUBU NITRA, 19. 3. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V sobotu 19. 3. 2011 se v rámci národní výstavy psů ve slovenské Nitře uskutečnila i Speciální výstava Bichon Klubu Slovensko (BKS), pod kterou spadají i cotonci.

Pět zástupců plemene Coton de Tuléar posoudil slovenský rozhodčí, pan Miroslav Guniš. Titul BOB přidělil fence ve třídě šampionů Eimi Janus-Suzi.

Krásný úspěch zaznamenal ve třídě dorostu startující pes Prince William Ráj Karpat, který byl vyhlášen Nejkrásnějším dorostencem výstavy, neboli BIS Puppy. Gratulujeme!!!

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2011

Slovenská RepublikaNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 20. 3. 2011

Olivie
Olivie Ráj Karpat

Cotonci se v Nitře předvedli i v neděli 20. 3. 2011, a to na Národní výstavě psů všech plemen, která zde probíhala ve dnech 19. - 20. 3. 2011.

Osm předvedených zástupců plemene Coton de Tuléar posoudil český rozhodčí, pan Leoš Jančík. Titul BOB od něho získala česká fena ve třídě mladých, Olivie Ráj Karpat.

Na této výstavě fenečka Olivie Ráj Karpat splnila podmínky pro přidělení titulu slovenská junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 20. 03. 2011

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BANSKÁ BYSTRICA, 1. 5. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V neděli 11. 5. 2011 proběhla v Banskej Bystrici tradiční Národní výstava psů všech plemen, na které nechyběli ani cotonci.

Tři zástupce plemene Coton de Tuléar - z toho dva ze Slovenska a jednoho z České Republiky, posoudila polská rozhodčí, paní Anna Redlicka.

Vítězkou výstavy se ziskem titulu BOB stala slovenská fenečka ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Na této výstavě český cotonek, Dundee Tichý Don, splnil podmínky pro přiznání titulu Slovenský Veterán Šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 03. 05. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 14. - 15. 5. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

O víkendu 14. - 15. 5. 2011 probíhá ve slovenské Bratislavě tradiční dvoudenní mezinárodní výstava psů, na kter0 se po oba dni prezentovali i cotonci.

V sobotu se japonské rozhodčí, paní Chie Ejima, předvedlo osm zástupců plemene Coton de Tuléar, kteří přijeli z Čech, Slovenska, Maďarska a Slovinska. Titul BOB získala slovenská fena ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Skvělých úspěchů dosáhli v sobotu cotonci v odpoledních soutěžích. Eimi Janus-Suzi se dostala do užšího výběru sedmi nejkrásnějších psů 9 FCI skupiny a její syn, Aimable Croissant de Cuteberry byl vyhlášen 2. nejkrásnějším dorostencem výstavy, neboli Res. BIS Puppy. Oběma velmi gratulujeme!!!

V neděli rozhodčí z Malty, pan Chan Weng Woh, posoudil šest zástupců plemene Coton de Tuléar z Čech, Slovenska a Slovinska. Titul BOB si do Slovinska odvezl pes ve třídě šampionů, Monsieur Ames Ráj Karpat, který pochází z České Republiky.

Na této výstavě česká fenečka, Daisy Chundelaté Potěšení, slnila podmínky pro titul Slovenská Šampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 14. 05. 2011

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SENEC, 3. 6. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

V pátek 3. 6. 2011 proběhla Národní výstava psů v slovenském Senci, která je tradičním předskokanem mezinnárodní výstavy psů v Nitře.

Slovenské rozhodčí, paní Lindě Volárikové, se předvedla pouze jedna fena ve třídě vítězů - slovenská Eimi Janus-Suzi. Ta si odvezla veškeré možné tituly, tj. V1, CAC a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 06. 06. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 4. - 5. 6. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

O víkendu 4. - 5. 6. 2011 proběhla ve slovenské Nitře dvoudenní Mezinárodní výstava psů, cotonky tedy návštěvníci mohli obdivovat po oba dva dni.

V sobotu se v rámci Grand Prix Slovakia 2011 show maďarskému rozhodčí, panu Katalinu Radvanszky, předvedlo pět zástupců plemene Coton de Tuléar. Titul BOB od něho získala fena ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Stejný počet cotonků se stejným výsledkem rozsoudila i nedělní Slovinská rozhodčí na Derby Winner 2011 show, paní Olga Kupriyanova, když titul BOB opět přidělila feně ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 06. 2011

SlovenskoKLUBOVÁ VÝSTAVA BKS KOŠICE, 23. 7. 2011

Eldarro
Eldarro from Cotton Home

V sobotu 23. 7. 2011 se v rámci mezinárodní výstavy psů všech plemen ve slovenských Košicích uskutečnila i Klubová výstava Bichon Klubu Slovensko, pod který spadají i cotonci.

Plemeno Coton de Tuléar před slovenskou rozhodčí, paní Evou Schwarzovou, reprezentoval český pes v mezitřídě, Eldarro from Cotton Home a slovenská fena ve třídě otevřené, Chita-Van-El Best of Cotton.

Oba dva zástupci cotonků si z výstavy odvezli ohodnocení Klubový vítěz a Eldarro from Cotton Home navíc výstavu ziskem titulu BOB vyhrál.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 24. 07. 2011

SlovenskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOŠICE, 24. 7. 2011

Chita-Van-El
Chita-Van-El Best of Cotton

O víkendu 23. - 24. 7. 2011 proběhla ve slovenských Košicích Mezinárodní výstava psů všech plemen. Cotonci se na ní předvedli v neděli 24. 7. 2011.

Jediným zástupcem plemene Coton de Tuléar byla slovenská fenečka ve třídě otevřené, Chita-Van-El Best of Cotton, známá jako Elinka.

Slovenská rozhodčí, paní Patrícia Danková, Elince udělila všechny možné tituly - získala od ní ohodnocení V1, CAC, CACIB a BOB.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 29. 07. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 20. - 21. 8. 2011

Archie
Archie Briliant z Madaskaru

O víkendu 20. - 21. 8. 2011 se ve slovenské Bratislavě konala tradiční srpnová dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen, Duodanube 2011.

V sobotu 4 zástupce plemene Coton de Tuléar posoudila švýcarská rozhodčí, paní Lisbeth Mach. Vítězkou BOB zvolila maďarskou fenu ve třídě mladých, Rhapsody in White of Woodland Cottage.

Nedělní český rozhodčí, pan Petr Řehánek, vybíral ze stejného počtu cotonků. Titul BOB přidělil českému psovi ve třídě šampionů, Archie Briliant z Madaskaru.

Na této výstavě český cotonek, Archie Briliant z Madaskaru, splnil podmínky pro přiznání titulu Klubový šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 08. 2011

SlovenskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PREŠOV, 11. 9. 2011

Rhapsody
Rhapsody in White of W. Cottage

O víkendu 10. - 11. 9. 2011 proběhla ve slovenském Prešově Národní výstava psů všech plemen, na které cotonci přišli na řadu v neděli 11. 9. 2011.

Maďarská rozhodčí, paní Zsuzsanna Petik posoudila dvě feny, které přijely z Maďarska - Rhapsody in White of Woodland Cottage a Cotonbrie Donna Summer.

Vítězkou se ziskem titulu BOB stala mladá fena Rhapsody in White of Woodland Cottage, která tímto splnila podmínky pro přiznání titulu Slovenská Junioršampionka. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 15. 09. 2011

Slovensko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ NITRA, 19. - 20. 11. 2011

Fabienne
Fabienne from Cotton Home

Poslední slovenskou výstavou v roce 2011 se tradičně stala dvoudenní Mezinárodní výstava psů v Nitře, která proběhla o víkendu 19. - 20. 11. 2011.

Plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení po oba dni, a to díky fenečkám, kterě přijely z České Republiky.

Titul BOB v sobotním výběru ze tří fen rozhodnutím slovenské rozhodčí, paní Lindy Volárikové, i v neděli rozhodnutím slovenského rozhodčího, pana Vladimíra Javorčíka, který vybíral ze dvou fen, získala fenečka ve mezitřídě - Fabienne from Cotton Home.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 21. 11. 2011

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz