COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2011

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Rumunsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TIMISOARA, 30. 4. - 1. 5. 2011

Elvis
Elvis Reco Bohemia

Ve dnech 30. 4. 2011 a 1. 5. 2011 proběhly mezinárodní výstavy psů také v rumunském Timisoara, přičemž na sobotní mezinárodní výstavě, 30. 4. 2011 byli vyhlašováni i vítězové středovýchodní Evropy.

Plemeno Coton de Tuléar mělo zastoupení díky polské chovatelské stanici The Sweetest Coton.

V sobotu od rumunského rozhodčího, pana C. Stefanescu, titul BOB získal původem český cotonek startující ve třídě šampionů, Elvis Reco Bohemia. V neděli se ze stejného ocenění od maltského rozhodčího, pana Chang Weng Who, radoval pes ve třídě otevřené - Cotonbrie Cavalli Just Cavalli.

Na této výstavě cotonci Elvis Reco Bohemia, Cotonbrie Cavalli Just Cavalli a Elixir D'Amour du Castel de la Roche aux Fees splnili podmínky pro přiznání titulu rumunský Šampion a Elixir D'Amour du Castel de la Roche aux Fees se navíc stala rumunskou Grandšampionkou. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 05. 2011

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz