COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2011

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

Maďarsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KOMÁRNO, 11. - 12. 6. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi
Bastien
Bastien Winter Garden

O víkendu 11. - 12. 6. 2011 se v maďarské části Komárna uskutečnila dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen.

V sobotu 11. 6. 2011 se maďarskému rozhodčímu, panu Ferenci Groschlovi, mezi cotonky předvedli dva psi a dvě feny, kteří přijeli z České Republiky, Slovenska i Maďarska. Titul BOB získala slovenská fena ve třídě šampionů, Eimi Janus-Suzi

V neděli 12. 6. 2011 taktéž maďarský rozhodčí, pan Gyula Sarkozy, posoudil čtyři zástupce plemene Coton de Tuléar - tři psy a jednu fenu - z České Republiky a Slovenska. Vítězem se ziskem titulu BOB stal český pes ve třídě šampionů, Bastien Winter Garden.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 12. 06. 2011

MaďarskoNÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ SZENTENDRE, 16. 10. 2011

Bastien
Bastien Winter Garden

V neděli 16. 10. 2011 se v maďarském Szentendre uskutečnila Národní výstava psů všech plemen. Mezi cotonky zde měla zastoupení i Česká Republika - v mezitřídě startovat Eldarro from Cotton Home a ve třídě otevřené Bastien Winter Garden.

Maďarská rozhodčí, paní Zsuzsanna Vaczi-Balogh, posoudila celkem 4 zástupce plemene Coton de Tuléar - 3 psy a 1 fenečku. Titul BOB zadala mladému maďarskému psovi, Flocon du Nuage de Coton.

Oba čeští psi byli na této výstavě ohodnoceni titulem CAC, díky čemuž Bastien Winter Garden splnil podmínky pro přiznání titulu Maďarský šampion. Gratulujeme.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 18. 10. 2011

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz