COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSLEDKY VÝSTAV PLEMENE COTON DE TULÉAR V ROCE 2011

Výsledky výstav můžete posílat na info@cotonland.cz. Nejlepší formát výsledků je oscanovaný/vyfocený katalog se zapsanými výsledky. Výsledky z výstavy budou aktualizovány až po zaslání kompletního pořadí všech zúčastněných cotonků, a to do 7 kalendářních dnů od obdržení.

Upozornění: Zobrazené výsledky jsou dodávány jednotlivými vystavovateli. CotonLand nezaručuje jejich správnost. Pokud zde naleznete nějaké chybné údaje, určitě je nahlašte na info@cotonland.cz.

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ GRAZ, 27. 2. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

První letošní rakouskou mezinárodní výstavou psů se tradičně stala výstava v Grazu, která proběhla ve dnech 26. - 27. 2. 2011. Cotonci se na ní předvedli v neděli 27. 2. 2011.

Dvanáct zástupců plemene Coton de Tuléar posoudil srbský rozhodčí, pan Urosevic Milivoje. Nechyběl mezi nimi ani slovinský cotonek českého původu, Monsieur Ames Ráj Karpat a slovenská fenečka Eimi Janus-Suzi.

Titul BOB si z výstavy odvezl chorvatský pes ve třídě šampionů, Orobianco Versace.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 03. 2011

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WIESELBURG, 10. 4. 2011

Amore
Amore Mio from the Tiffcotons

Víkend 9. - 10. 4. 2011 byl výstavním i v sousedním Rakousku. V rámci Mezinárodní výstavy psů se zde v neděli 10. 4. 2011 předvedlo plemeno Coton de Tuléar.

Rakouská rozhodčí, paní Doris Getzinger, posoudila tři cotonky - jednoho psa a dvě feny. Žádný z nich nepřijel z České Republiky.

Vítězem se ziskem titulu BOB stal rakouský pes v mezitřídě, Amore Mio from the Tiffcotons.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 27. 04. 2011

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KLAGENFURT, 18. - 19. 6. 2011

Monsieur
Monsieur Ames Ráj Karpat

O víkendu 18. - 19. 6. 2011 proběhla v rakouském Klagenfurtu dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen. Česká republika na ní byla mezi cotonky zastoupena díky slovinskému psovi českého původu, Monsieur Ames Ráj Karpat.

Sobotní rozhodčí plemene Coton de Tuléar, paní Maja Korosec, přijela ze Slovinska, a posoudila 8 cotonků - 3 psy a pět fen. Titul BOB od ní získal pes ve třídě otevřené, Orobianco Obsession.

Nedělní rozhodčí, paní Iris Urschitz z Rakouska, jako vítěze mezi 8 předvedenými zástupci plemene (3 psy a 5 fenami), určila slovinského psa ve třídě šampionů, Monsieur Ames Ráj Karpat.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 01. 08. 2011

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ OBERWART, 17. 7. 2011

Eimi
Eimi Janus-Suzi

Plemeno Coton de Tuléar se 17. 7. 2011 předvedlo i v rámci Mezinárodní výstavy psů v rakouském Oberwartu, která zde probíhala ve dnech 16. - 17. 7. 2011.

Sedm cotonků posoudil slovenský rozhodčí, pan Vladimír Javorčík. Byli mezi nimi zástupci ze slovenská a s českým původem.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál rakouský pes ve třídě otevřené, Amore Mio from the Tiffcotons.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 23. 07. 2011

RakouskoMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ TULLN, 25. 9. 2011

Rhapsody
Rhapsody in White of W. Cottage

Tradiční mezinárodní výstava psů v rakouském Tullnu v tomto roce proběhla ve dnech 24. - 25. 9. 2011, přičemž plemeno Coton de Tuléar přišlo na řadu v neděli 25. 9. 2011.

Cotonky zde zastupovala i německá fena českého původu, Amanda Coton Angels from Dolce a slovenská fenečka Eimi Janus-Suzi.

Srbská rozhodčí, paní Nemanja Jomanovic, titul BOB poslala do Maďarska, konkrétně feně ve třídě mladých, Rhapsody in White of Woodland Cottage. Amanda si odvezla ocenění CAC, Res. CACIB a Eimi CAC, CACIB.

Celkové výsledky z této výstavy naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 05. 10. 2011

Rakousko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WELLS, 3. - 4. 12. 2011

Face
Face Poklad Vysočiny

Výstavní sezónu 2011 v Rakousku tradičně uzavřela dvoudenní mezinárodní výstava psů ve Wellsu, která proběhla o víkendu 3. - 4. 12. 2011. Česká republika byla v plemeni Coton de Tuléar po oba dni zastoupena díky psovi Cartoonland's Arizona Dream a fenečkám Subarashil Hoshi Hikári Xenia a Face Poklad Vysočiny.

Posuzování sobotní výstavy se ujala rakouská rozhodčí, paní Carole Garhöfer. Titul BOB ze 6 předvedených cotonků poslala do České Republiky, když vítězkou vyhlásila fenu v mezitřídě, Face Poklad Vysočiny.

Nedělní rozhodčí, paní Boženě Ovesné z České Republiky, se předvedlo 7 zástupců plemene Coton de Tuléar. Titul BOB od ní získal chorvatský pes ve třídě šampionů, Orobianco Versace.

Celkové výsledky z této výstavy včetně fotogalerie naleznete zde.

© Cotonland | Výsledky výstav | 07. 12. 2011

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz