COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VÝSTAVA HAPPY DOG SHOW PRAHA, 18. 3. 2017

Beatrise
Tým na Happy Dog Show

V sobotu 18. 3. 2017 se cotonci Nocaima (Bonny Krkonošský Květ), Daisy (Damion Angela z Poříčského Statku), Cyril (Cassanova Cyril z Poříčského Statku), Boon Jewel Joy from Pilsen a jezevčík Maxík zúčastnili charitativní výstavy na podporu pejsků v útulcích Happy Dog Show na pražském Džbáně. Byla to trochu jiná výstava, neboť vítězové se vybírali ne z jednotlivých plemen, ale z celých skupin FCI.

Všichni 4 cotoni soutěžili v kategorii FCI IX - mladí (1-3 roky). Tuto kategorii vyhrála Daisy, Nocaima byla třetí, Boon čtvrtý a Cyril se umístil na šestém místě. Daisy pak získala ještě 2. místo v kompletní 9. kategorii. Jezevčík Maxík - spolubydlící Boona - se zúčastnil oříškiády do 40 cm výšky a umístil se na 3. místě. Dále se zde konal pokus o zápis do knihy rekordů a podařil se. Na jednom místě se sešlo 275 psů s šátkem na krku. Celá parta cotonků měla šátky z madagaskarské vlajky a opravdu budili pozornost.

Další zábavná soutěž byla Tlapkiáda, kde jsme museli projít 10. stanovišti a splnit různé úkoly jako předvést několik triků, projít stezku odvahy, najít piškot a míček, proběhnout tunel, či splnit povely základní poslušnosti. A na závěr - Cyril vyhrál soutěž o nejchlupatějšího psa celé výstavy.

Přestože počasí nebylo ideální, cotonci i díky tomu, že drželi pohromadě, budili pozornost u lidí i kameramanů a propagovali tak plemeno, za což jim děkujeme.


FOTOGRAFIE Z AKCE

Za fotografie děkujeme páníčkům od cotonka Nocaimy (Bonny Krkonošský Květ).

Daisy, Boon, Maxík, Nocaíma a Cyril na Happy Dog Show

Tým na Happy Dog Show

Posuzování v kategorii 1 - 3 roky 9. FCI

Tým s poháry a kokardami© Cotonland | Úspěchy cotonků šikulů v roce 2017 | 22.03.2017

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz