COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

VALENTÝNSKÁ VÝSTAVA PSŮ PEZINOK, 11. 2. 2017

Cool to Be Cuteberry a Diana Harsányiová
Cool to Be Cuteberry

V sobotu 11. 2. 2017 se tým Cili (Cool to Be Cuteberry) a Diana Harsányiová zúčastnil poněkud netradiční výstavy - Valentýnské Dog Show ve slovenském Pezinku - ve které nešlo o exteriér psa, ale o souhru majitele se svým čtyřnohým miláčkem a správné předvedení v pohybu a v postoji. Zúčastnit se mohli jak výstavní šampioni tak voříšci.

Cili soutěžila v kategorii "Profíci mladí psi" ve věku do 2 let. Tři rozhodčí bodovali předvedení v pohybu, postoji, ve skupině psů, celkkový dojem, outfit a kounikaci se psem. V této kategorii se umístili na 1. místě. Díky tomu postoupili do semifinále, ve kterém byl systém KO, a nakonec i do finále mezi 12 nejlepších!!!

Ve finále se opět individuálně posuzovalo. Tým Cool to Be Cuteberry & Diana Harsányiová nakonec tuto netradiční výstavu vyhrál a stal se BIS. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci plemene na této akci.


FOTOGRAFIE Z AKCE

Tyto fotografie pořídila paní Saša Vavrová Photography.

Tým Cool to Be Cuteberry & Diana Harsányiová - vítězství v kategorii Profíci mladí psi

Základní kolo

Semifinále

Semifinále

BIS (nejlepší tým) valentýnské výstavy: Cool to Be Cuteberry & Diana Harsányiová© Cotonland | Úspěchy cotonků šikulů v roce 2017 | 22.03.2017

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz