COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

NOVÝ COTONEK AGILIŤÁK - DIKY OD RYBÁŘSKÝCH STAVŮ

Diky od Rybářských Stavů
Diky od Rybářských Stavů

Máme radost, že můžeme oznámit, že CotonLand má nového cotonka agiliťáka - je jím nyní dvouletý pejsek Diky od Rybářských Stavů, který závodí s paničkou Lucií Kučerovou.

Diky svou profi agiliťáckou kariéru začal v květnu 2014, kdy 8. 5. 2014 startoval na Jarních dvojzkouškách ve Šlapanici. Hned napoprvé slavil velký úspěch - mezi deseti závodníky doběhl jednou šestý a jednou na krásném 3. místě v kategorii SA1.

Na dalších závodech Diky startoval o víkendu 16. - 17. 8. 2014, kdy se zúčastnil 7. ročníku závodů Skok za Skokem v Prostějově. V první a druhé zkoušce se mu příliš nedařilo a diskvalifikoval se. Vynahradil si to ale ve třetí a čtvrté zkoušce, kde s paničkou v kategorii SA1 doběhli na krásném druhém a třetím místě. Neztratil se ani v závodech agility, kde v kategorii S skončil na pěkném 9. místě ze 16 závodníků.

Svoji formu Diky potvrdil hned další sobotu - 23. 8. 2014 se zúčastnil přerovského BRIT CUPu 2014. V obou zkouškách SA1 se mu opravd dařilo - mezi deseti závodníky v jedné doběhl čtvrtý a v té druhé - bez jediného trestného bodu - vyhrál první místo. Neztratil se ani v Jumpingu kategorie S - z 29 závodníků skončil na krásném 4. místě.

Dikymu i paničce moc gratulujeme k úspěšnému agiliťáckému startu a budeme se těšit na další zprávy z dalších závodů.

© Cotonland | Úspěchy cotonků šikulů v roce 2014 | 27.08.2014

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz