COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

AGILITY DVOJZKOUŠKY CHRASTAVA, 17. 11. 2013

Beliz Lovčice Morava
Beliz Lovčice-Morava (Tereza)

Na státní svátek - v neděli 17. 11. 2013 - se v Chrastavě nedaleko Liberce konaly dvojzkoušky v agility. Plemeno Coton de Tuléar zde mělo zastoupení a to díky fenečkám z chovatelské stanice Bavlněná Krása s paničkou Martinou Procházkovou.

Před německým rozhodčím v kategorii SA1 startovala naše juniorka Amy Bavlněná Krása. Na těžkém parkuru se jednou diskvalifikovala a jednou doběhla na pěkném 5. místě.

Její maminka Beliz Lovčice-Morava alias Tereza poprvé vystartovala ve složitější kategorii SA2. V obou bězích se sice diskvalifikovala kvůli jednomu zatoulanému tunelu :), přesto však předvedla moc pěkný výkon, neboť složitý parkur doběhly jenom 3 týmy.

Poprvé si atmosféru oficiálních zkoušek užila i Terezina dcerka Amy Bavlněná Krása alias Amálka. Nakonec ji zradil kruh, kvůli kterému získala diskvalifikaci, ale i tak si zaslouží za svůj výkon pochvalu.

Paničce, Tereze i Amálce gratulujeme a moc děkujeme za reprezentaci na těchto akcích.© Cotonland | Úspěchy cotonků šikulů v roce 2013 | 19.11.2013

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz