COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

ŘÍJNOVÉ AGILITĚNÍ V ČECHÁCH I NA SLOVENSKU, 5., 12. a 19. 10. 2013

Briar Rose Sleepy Hollow Ranch
Briar Rose Sleepy Hollow Ranch
Beliz Lovčice Morava
Beliz Lovčice-Morava (Tereza)

Do říjnového agilitění se pustil i slovenský pár složený z fenečky Wendy (Briar Rose Sleepy Hollow Ranch) a paničky Lucie Nagyové. V sobotu 5. 10. 2013 se zúčastnily dalšího Zeleninového Derby v Horné Strede. V druhém běhu pro začátečníky se umístily na krásném druhém místě z 27 soutěžících a celkově skončily šesté. Svou formu se rozhodly potvrdit hned následující týden, když v sobotu 12. 10. 2013 na neoficiálních závodech v Bratislavě "Pre Radosť" vyběhaly v paralelních bězích pěkné 3. místo. Úspěch to byl o to větší, že paralelní běhy spočívaly v současném závodění dvou psů, přičemž ten rychlejší postoupil do dalšího kola.

Nezahálely ani naše agiliťačky z chovatelské stanice Bavlněná Krása s paničkou Martinou Procházkovou. V sobotu 19. 10. 2013 mezi 90 týmy startovaly na neoficiálních závodech O největšího Jetela v Praze 4. Za krásného počasí Beliz Lovčice-Morava alias Tereza doběhla v kategorii S pokročilí na 5. místě a její dcerka Amy Bavlněná Krása alias Amálka v začátečnících osmá.

Paničkám, Wendy, Tereze i Amálce gratulujeme a moc děkujeme za reprezentaci na těchto akcích.FOTOGRAFIE ZE SLOVENSKÝCH ZÁVODŮ

Briar Rose Sleepy Hollow Ranch (Wendy)

Briar Rose Sleepy Hollow Ranch (Wendy)© Cotonland | Úspěchy cotonků šikulů v roce 2013 | 21.10.2013

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz