COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

COTON DANCE IV - SEMINÁŘ DOGDANCINGU PRO COTONKY, 16. 10. 2011

Zveme Vás na 4. seminář dogdancingu určený speciálně cotonkům - COTON DANCE!!!

Mohou se ho zúčastnit všichni, ať už na Coton Dance někdy byli nebo ne. Je jen na vás, jestliže na semináři budete chtít naučit „jen“ mnoho zábavných triků nebo se budete chtít připravit na své první zkoušky nebo soutěže. Cotonci jsou moc šikovní a baví je dělat různé triky a přitom potěšit páníčka. Přiveďte i svého cotonka a pojďte si zkusit pár cviků z tance se psem nebo třeba už i celou sestavu. Možná právě ve Vás a Vašem pejskovi se skrývá skvělý taneční tým.

Seminář pořádá Czech Dog Academy v neděli 16. 10. 2011 v Praze u metra Lužiny od 13:00 do 16:00, trenérským týmem se opět stane Tereza Zůnová a Veronika Hynková.

Termín: Sobota 16. 10. 2011 od 13 do 16 hodin

Místo konání: Centrum Czech Dog Academy (Archeologická 1, Praha 5 – Lužiny)

Propozice: .doc nebo .pdf.

Instruktoři: Veronika Hynková a Tereza Zůnová

Cena: 330,- Kč za jednoho cvičícího psa

Možnost platby: Převodem na účet: 670100-2206303372/6210 VS: 0503 Poznámka: Vaše jméno. Jiný způsob platby není možný!!!

Pro koho je seminář vhodný: Pro naprosté začátečníky i pro účastníky některého z předchozích seminářů Coton Dance a pro ty, kteří už se nějaké cviky naučili sami doma.

Přihlašování: Elektronicky přes www.czechdogacademy.cz.


OBSAH

Nejprve si vás rozdělíme na tři skupiny – začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé. S každou skupinou bude pracovat jedna instruktorka.

Začátečníkům v první části semináře objasníme základy výcviku psa, samozřejmě se zaměřením na tanec se psem (dogdance, canine freestyle). Dozvíte se jak obecné informace o tomto sportu tak základy pravidel, ale i zásady, které je dobré dodržovat při výcviku pejska, jako třeba výběr té nejlepší motivace. Zdůrazněny budou i specifika výcviku cotonků. Po teoretické části se pustíme do praktického výcviku dogdance, jako je například podávání tlapek, slalom, chůze po zadních, obíhání okolo psovoda a předmětů, panáčkování, poklona a mnohé další.

Mírně pokročilým týmům v teoretické části semináře vysvětlíme něco víc o motivaci, povíme si o zkouškách dogdance 1. úrovně a o neoficiálních závodech. Dozvíte se také nějaké základní informace o tvoření sestav. V praktické části se nejdříve podíváme, jak jsou na tom cviky, které jste se naučili minule a trochu je vylepšíme. Pak se naučíme nějaké nové prvky z dogdance, jako je obcouvání psovoda, plazení, sudy, skoky, couvaný slalom a mnohé další.

S pokročilými se už budeme zabývat přípravou na první zkoušky anebo neoficiální závody. V teoretické části se dozvíte, jak přesně to na zkouškách dogdance probíhá. Také si něco více řekneme o odstraňování pamlsků a o postupném přidávání různých rušivých vjemů. Potom se už vrhneme na nové zajímavé triky, které můžete využít i na soutěžích dogdance. Samozřejmě také zdokonalíme starší cviky.

Na závěr Vám všem instruktorky poradí jak pokračovat v tréninku doma a na co si dávat pozor.


CO S SEBOU

 • Spoustu pamlsků: hodí se např. sušené nebo vařené maso
 • Vodítko a obojek: nedoporučujeme flexi vodítko
 • Kliker: pouze pokud jste s ním už někdy pracovali
 • Blok na poznámky a něco na psaní: čeká vás spousta informací
 • Očkovací průkaz
 • Pejska a dobrou náladu

Pamlsky i klikry je možné zakoupit v na místě v kamenné prodejně Dogaction.cz.


DOPRAVA

Autem: Parkovat je možné zdarma přímo před budovou.

MHD: metro B - Lužiny.

Centrum se nachází přímo v budově Obchodního centra Lužiny.


OSTATNÍ INFO

 • Psi musí být řádně očkovaní a v dobrém zdravotním stavu.
 • Všichni účastníci jsou povinni dbát pokynů organizačního týmu, instruktorů a důsledně dodržovat provozní řád Centra, který je uveřejněný na www.dogdancing.cz.
 • Svojí přihláškou souhlasíte s propozicemi.
 • Přihlášky jsou platné až po zaplacení účastnického poplatku.
 • Seminář bude otevřen při minimální účasti 5 cvičících psů. V případě uzavření semináře, pro malou účast vám bude poplatek v plné výši vrácen.
 • Účastnický poplatek není z důvodu vaší neúčasti vratný, ale je možné za sebe vyslat náhradníka.

ORGANIZÁTOR AKCE

Czech Dog Academy, o. s.
Sídlo: Pod Svahem 28, Praha 4 – Braník
WWW: www.dogdancing.cz

Rozhodnete-li se přihlásit na seminář, uděláte radost sobě i svému bavlníčkovi.

Fotografie a videa z předchozích Coton Dance si můžete prohlédnout zde, zde a zde.© Cotonland | Akce pro cotonky | 24.07.2011

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz