COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

DEN COTONA (13. 6. 2015) A VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ (12. - 14. 6. 2015) KUKLÍK

Na sobotu 13. 6. 2015 je Klubem Coton de Tuléar naplánován v pořadí druhý DEN COTONA, který proběhne na přilehlé zahrádě v Penzionu Kukla v Kuklíku nedaleko Nového Města na Moravě.

Tak jako při jeho prvním ročníku v roce 2013 je na Dni Cotona pro účastníky připraveno mnoho doprovodných akcí - dozví se více o úpravě cotonka včetně praktických ukázek, o péči o zuby (včetně možnosti nechat je pejskovi vyčistit), o správném vystavování cotonka i o aktivitách s cotonkem jako je agility a dogdancing. Začátek Dne Cotona je plánován na 9:30. Není třeba se na něj přihlašovat, stačí přijet :). Vítáni jsou všichni cotonci a jejich páníčci a vstupné je zdarma. Bližší informace o Dni Cotona najdete na stránkách pořadatele - Klubu Coton de Tuléar, tedy zde.

Zájemci si můžou svůj pobyt protáhnout na celý víkend - Den Cotona bude součástí Víkendového setkání, které na Penzionu Kukla začne v pátek 12. 6. 2015 a skončí v neděli 14. 6. 2015 a rozšířit si tak program s cotonky a jejich páníčky např. o nedělní společnou procházku do okolí. Objednávat ubytování je třeba přes pořadatele - Klub Coton de Tuléar. Přihlášky, propozice a ceník ubytování k víkendovému setkání tak najdete na jeho stránkách - konkrétně zde. Uzávěrka přihlášek na víkendové setkání je 15. 5. 2015.

Veškeré dotazy k oběma akcím je možné směřovat na výstavního referenta Klubu Coton de Tuléar paní Šárku Krůželovou (e-mail vystavnireferent@klubcoton.cz).

Obrázky i videa z předchozích akcí najdete na stránkách CotonLandu:

© Cotonland | Akce pro cotonky

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz