COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR ŽELIV, 14. 4. 2018

Cotonbrie
Cotonbrie MonteWhite

V pořadí 28. klubová výstava plemene Coton de Tuléar se uskutečnila v sobotu 14. 4. 2018 v Želivi. Představilo se na ní 27 psů a 28 fen z České Republiky a Polska.

Výstavu posoudil český rozhodčí pan Robert Kubeš. Vítězem se získáním titulu BOB stal polský pes v mezitřídě Cotonbrie MonteWhite.

Na této výstavě bylo vyhlášeno šest nových klubových šampionů. Klubovým junioršampionem se stali Mars the Sweetest Coton a Marlin Monroe the Sweetest Coton, klubovým šampionem Avantgarde Image from Christofland, Boon Jewel Joy from Pilsen a Mars the Sweetest Coton a klubovým veteránšampionem Eimi Janus-Suzi. Gratulujeme.

Před zahájením výstavy divákům zatancovala Daisy Chundelaté Potěšení a Tereza Zůnová. Fotogalerii a video z předtančení najdete zde.

Club Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Kubeš Robert (Česká Republika)
Psi třída štěňat (Male - Minor Puppy Class)
DWARF DUMPLING FROM CHRISTOFLAND (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (Best Minor Puppy)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
COTONBRIE NOIR DIOR DIORISSIMO (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší dorost (Best Puppy)
SUNRISE SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) VN2 (Very promising 2)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
LITTLE MIKY FROM COTTON HOME (ČR) V1 (Ex. 1), CAJC
Klubový vítěz mladých (Junior Club Winner)
RAILY IR-IVE BEST OF COTTON (ČR) V2 (Ex. 2)
ANNAREO PILSEN WHITE FOAM (ČR) V3 (Ex. 3)
BALLTOO BIELA GORALKA (ČR) V4 (Ex. 4)
MALCOLM WHITE COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) VD (Very Good)
QEJASMI JO-LUC BEST OF COTTON (ČR) VD (Very Good)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
COTONBRIE MONTEWHITE (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, BOB
Klubový vítěz (Club Winner)
QWENTIN SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
HOLLYWOOD JARBO (ČR) V3 (Ex. 3)
MATEO WINTER GARDEN (ČR) VD4 (Very Good 4)
NIKKO POKLAD VYSOČINY (ČR) VD (Very Good)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
MR. NICE GUY SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
BOON JEWEL JOY FROM PILSEN (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
BART LAETITIA BOHEMICA (ČR) V3 (Ex. 3)
AVELO NY MADAGASIKARA (ČR) V4 (Ex. 4)
CASSANOVA CYRIL Z POŘÍČSKÉHO STATKU (ČR) V (Ex.)
ADAM DE PARADIS (ČR) VD (Very Good)
Psi třída vítězů (Male - Winner Class)
AVANTGARDE IMAGE FROM CHRISTOFLAND (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
BADY KRKONOŠSKÝ KVĚT (ČR) V2 (Ex. 2)
BRENNOS LAETITIA BOHEMICA (ČR) V3 (Ex. 3)
MARS THE SWEETEST COTON (ČR) V4 (Ex. 4)
BRILLIANT JEWEL RÁJ KARPAT (ČR) V (Ex.)
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
COTONBRIE CAVALLI JUST CAVALLI (Polsko) V1 (Ex. 1), BOV
Klubový vítěz veteránů (Veteran Club Winner)
JABORANO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V2 (Ex. 2)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
AIMEE OF COTONNIA (ČR) VN1 (Very promising 1)
ELIZABETH MADAGASKARSKÁ LADY (ČR) VN2 (Very promising 2)
NESSIE COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) VN3 (Very promising 3)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
VENDIA COTONS MISSISSIPPI KISSES (ČR) V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ
Klubový vítěz mladých (Junior Club Winner)
MONTEWHITE HARMONY (Polsko) V2 (Ex. 2)
NOVARA THE SWEETEST COTON (Polsko) V3 (Ex. 3)
ZLATONKA Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) V4 (Ex. 4)
LITTLE ROSE FROM COTTON HOME (ČR) V (Ex.)
RUBBY IR-IVE BEST OF COTTON (ČR) V (Ex.)
YNDY Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) V (Ex.)
ANGELIQUE FUZZY HEARTS (ČR) VD (Very Good)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
MARLIN MONROE THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, BOS
Klubový vítěz (Club Winner)
AYSHA POKLAD MORAVY (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
NIKÉ POKLAD VYSOČINY (ČR) V3 (Ex. 3)
HONEY JARBO (ČR) V4 (Ex. 4)
XENNY Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
MALAGA THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC
CANDY THE FAMILY TREASURE (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
DAMION ANGELA Z POŘÍČSKÉHO STATKU (ČR) V3 (Ex. 3)
HESSIE RÁJ KARPAT (ČR) V4 (Ex. 4)
BONNY KRKONOŠSKÝ KVĚT (ČR) V (Ex.)
DAISY (ČR) VD (Very Good)
KISS Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
ULÍ Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
ELABY GATHAN DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (ČR) V1 (Ex. 1)
Klubový vítěz veteránů (Veteran Club Winner)
JESSI TICHÝ DON (ČR) V2 (Ex. 2)
BEANIE FROM COTTON HOME (ČR) V3 (Ex. 3)
DAISY CHUNDELATÉ POTĚŠENÍ (ČR) V4 (Ex. 4)

Competitions resultsVÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Dítě a pes (Baby & Dog)
Daszkiewicz Sandra & Cotonbrie CAVALLI JUST CAVALLI 1. místo (1st place)
Linhart Viktor & BRILLIANT JEWEL Ráj Karpat 2. místo (2nd place)
Houdek David & MANGIHO Přátelé Jetynky 3. místo (3rd place)
JuniorHandling (9-13)
Hrušková Ema & ZLATONKA z Jizerského Pekla 1. místo (1st place)
Andrlíková Nela & ANNAREO Pilsen White Foam 2. místo (2nd place)
Linhart Pavel & BRILLIANT JEWEL Ráj Karpat 3. místo (3rd place)
JuniorHandling (13-17)
Hromková Šárka & BOON JEWEL Joy from Pilsen 1. místo (1st place)
Kodymová Alžběta & MATEO Winter Garden 2. místo (2nd place)
Nejlepší pár psů (Best Couple)
Cotonbrie CAVALLI JUST CAVALLI
MALAGA the Sweetest Coton
1. místo (1st place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best Breeding Group)
THE SWEETEST COTON
   - NOVARA the Sweetest Coton
   - MARS the Sweetest Coton
   - MARLIN MONROE the Sweetest Coton
1. místo (1st place)



FOTOGALERIE Z POSUZOVÁNÍ

Tyto fotografie pořídíli páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady. Další obrázky z výstavy najdete na cotonland.rajce.net.

Psi - třída štěňat

Psi - třída dorostu

Psi - třída dorostu, pořadí

Psi - třída mladých

Psi - třída mladých, pořadí

Psi - mezitřída


Psi - mezitřída, pořadí

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená, pořadí

Psi - třída vítězů

Psi - třída vítězů, pořadí

Psi - třída veteránů, pořadí

Feny - třída dorostu

Feny - třída dorostu, pořadí

Feny - třída mladých


Feny - třída mladých, pořadí

Feny - mezitřída


Feny - mezitřída, pořadí

Feny - třída otevřená


Feny - třída otevřená, pořadí

Feny - třída veteránů

Feny - třída veteránů, pořadí

Nejlepší štěně: Dwarf Dumpling from Christofland

Nejlepší dorost: Cotonbrie Noir Dior Diorissimo

Klubový vítěz - pes: Cotonbrie MonteWhite

Klubový vítěz - fena: Marlin Monroe the Sweetest Coton

Vítězové výstavy: BOJ VC Mississippi Kisses, BOB C MonteWhite, BOS Marlin Monroe tSC a BOV C Cavalli Just Cavalli

BOB Cotonbrie MonteWhite a BOS Marlin Monroe tSC

Vítěz BOB: Cotonbrie MonteWhite

Vítěz BOB: Cotonbrie MonteWhite

Nejlepší pár: Cavalli & Malaga

Nejlepší CHS: the Sweetest Coton

Soutěž dítě a pes: Sandra & Cavalli, Viktor & Jewel, David & Mangiho

JuniorHandling 9 - 13 let

JuniorHandling 13 - 17 let



DALŠÍ OBRÁZKY Z VÝSTAVY

Tyto fotografie pořídíli páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady. Další obrázky z výstavy najdete na cotonland.rajce.net.

The from Christofland Family

Arleen a Raja

Candy a Tobi

Damion Angela a Jessi

Delinda a Pinocio

The Linharts Family

Mabelyne a Little Miky

Raja Mantagi Sleepy Hollow Ranch

Sourozenci Rubby a Raily



© Cotonland | Výsledky výstav 2018 | 17. 04. 2018

© 2008 - 2018 Cotonland | info@cotonland.cz