COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Dánsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ VEJEN, 10. - 11. 6. 2017

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 10. - 11. 6. 2017 se v dánském Vejenu konala dvoudenní mezinárodní výstava všech plemen, tj. oba dny zde soutěžili i zástupci plemene Coton de Tuléar.

Sobotní finská rozhodčí paní Tanya Ahlman-Stockmari posoudila 28 cotonků - 14 psů a 14 feneček. Nedělní nizozemský rozhodčí pan Rony Doedijns posoudil 19 jedinců plemene Coton de Tuléar - 10 psů a 12 fenek. Oba rozhodčí se shodli na stejném vítězi. Stal se jím polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Polský cotonek Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton na těchto výstavách splnil podmínky pro zisk titulu Dánský šampion. Gratulujeme.

Saturday International Show results VÝSLEDKY SOBOTNÍ VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Ahlman-Stockmari Tanya (Finsko)
Psi třída štěňat (Male - Minor Puppy Class)
ENYO VOM COTONFEELING (Dánsko) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (Best Minor Puppy)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
PETIT BLANCS ETOILES LOOK AT ME (Dánsko) VN1 (Very promising 1)
KENZO (Dánsko) VN2 (Very promising 2)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
SOFUS (Dánsko) V1 (Ex. 1)
CK, 3. nejlepší pes (3rd Best Male)
COTON SOFTY'S MOJO (Dánsko) V2 (Ex. 2)
CK, 4. nejlepší pes (4th Best Male)
COTON CPH´S HOUSE OF CARDS (Dánsko) V3 (Ex. 3)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
COTONBRIE LENNON JOHN THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOB
CK, Nejlepší pes (Best Male)
JESPERSEN'S PRINZ AMADEUS (Německo) VD2 (Very Good 2)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
UNICO URIEL FROM THE CHAMPS OF BRANDENBURG (Dánsko) V1 (Ex. 1), Res. CAC, Res. CACIB
CK, 2. nejlepší pes (2nd Best Male)
UNIQ COTON TASTY MANGO (Dánsko) V2 (Ex. 2), CK
COTON GL. HASSERIS NORMANN (Dánsko) V3 (Ex. 3), CK
SIKOLIMA'S ROSE OF CIMARON (Dánsko) V4 (Ex. 4)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
UNIQ COTON MERCI NOEL (Dánsko) V1 (Ex. 1), CK
Feny třída štěňat (Female - Minor Puppy Class)
SIKOLIMA'S BORN TO ENVY (Dánsko) VN1 (Very promising 1)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
UNIQ COTON AYA CAPELLA (Dánsko) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší dorost (Best Puppy)
MALIBU THE SWEETEST COTON (Dánsko) VN2 (Very promising 2)
MARLIN MONROE THE SWEETEST COTON (Polsko) VN3 (Very promising 3)
KALTOFT'S LUANA (Dánsko) N (Promising)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
KIRLAND'S ALVILDA (Dánsko) V1 (Ex. 1)
SCARLETT (Dánsko) VD2 (Very Good 2)
MON PETIT CHIEN BLANCS SUMMER (Německo) VD3 (Very Good 3)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
SIKOLIMA'S DIKTE (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOS
CK, nejlepší fena (Best Female)
CAVA COTON'S BEAUTIFUL LUCIA (Dánsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC, Res. CACIB
CK, 2. nejlepší fena (2nd Best Female)
ZAGA VOM COTONFEELING (Dánsko) V3 (Ex. 3)
CK, 3. nejlepší fena (3rd Best Female)
KALTOFT'S BULAN (Dánsko) Dobrá (Good)


Sunday International Show results VÝSLEDKY NEDĚLNÍ VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Doedijns Rony (Nizozemsko)
Psi třída štěňat (Male - Minor Puppy Class)
ENYO VOM COTONFEELING (Dánsko) VN1 (Very promising 1)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
PETIT BLANCS ETOILES LOOK AT ME (Dánsko) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší dorost (Best Puppy)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
SOFUS (Dánsko) V1 (Ex. 1)
CK
COTON CPH´S HOUSE OF CARDS (Dánsko) V2 (Ex. 2), CK
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
COTONBRIE LENNON JOHN THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOB
CK, Nejlepší pes (Best Male)
JESPERSEN'S PRINZ AMADEUS (Německo) V2 (Ex. 2)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
UNICO URIEL FROM THE CHAMPS OF BRANDENBURG (Dánsko) V1 (Ex. 1), Res. CAC, Res. CACIB
CK, 2. nejlepší pes (2nd Best Male)
SIKOLIMA'S ROSE OF CIMARON (Dánsko) V2 (Ex. 2)
CK, 4. nejlepší pes (4th Best Male)
JAZZ MAN DES FLEURS D'ALOES (Dánsko) V3 (Ex. 3)
COTON GL. HASSERIS NORMANN (Dánsko) V4 (Ex. 4)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
UNIQ COTON MERCI NOEL (Dánsko) V1 (Ex. 1)
CK, 3. nejlepší pes 3rd Best Male
Feny třída štěňat (Female - Minor Puppy Class)
SIKOLIMA'S BORN TO ENVY (Dánsko) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (Best Minor Puppy)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
KALTOFT'S LUANA (Dánsko) VN1 (Very Promising 1)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
KIRLAND'S ALVILDA (Dánsko) V1 (Ex. 1)
CK, 3. nejlepší fena (3rd Best Female)
MON PETIT CHIEN BLANCS SUMMER (Německo) V2 (Ex. 2)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
SIKOLIMA'S DIKTE (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOS
CK, nejlepší fena (Best Female)
CAVA COTON'S BEAUTIFUL LUCIA (Dánsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC, Res. CACIB
CK, 2. nejlepší fena (2nd Best Female)
ZAGA VOM COTONFEELING (Dánsko) V3 (Ex. 3)
KALTOFT'S BULAN (Dánsko) Dobrá (Good)


© Cotonland | Výsledky výstav 2017 | 24. 06. 2017

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz