COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Polsko2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ KIELCE, 12. - 13. 11. 2016

Bakarat
Bakarat Cobegarden
Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

Ve dnech 12. - 13. 11. 2016 proběhla v polském Kielce dvoudenní mezinárodní výstava psů všech plemen, na které se cotonci předvedli v sobotu i v neděli.

V sobotu se finskému rozhodčímu panu Jussi Liimatainen předvedlo 20 zástupců plemene Coton de Tuléar, 7 psů a 13 fen. Vítězem se díky zisku titulu BOB stal polský pes v mezitřídě Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Nedělní polská rozhodčí paní Anna Redlicka posoudila cotonů 9 - 4 psi a 5 fenek. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni od ní získal polský pes ve třídě šampionů Bakarat Cobegarden. V neděli se v závěrečných soutěžích polský pár Bakarat Cobegarden a Cotonbrie Lady Margoth umístil na 4. místě v soutěži o nejlepší pár. Gratulujeme.

Saturday International Show results VÝSLEDKY SOBOTNÍ VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Liimatainen Jussi (Finsko)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
LANCELOT DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (Polsko) V1 (Ex. 1)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
COTONBRIE LENNON JOHN THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOB
CHRISTOPHER COBEGARDEN (Polsko) VD2 (Very Good 2)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
FLAMENCOTON INFINITE DREAM (Finsko) VD1 (Ex. 1)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
INCOGNITO DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (Švédsko) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
GLASGOW DE L'ETOILE DE PROCYON (Švédsko) VD2 (Very Good 2)
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
GRAIN AMOURE BATISKAJ (Polsko) VD1 (Very Good 1)
Feny třída štěňat (Female - Minor Puppy Class)
CASHMERE FLOWER NUVOLA DI COTONE (Polsko) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (Best Minor Puppy)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
CORAZON FAMILY DIAMONDS (Polsko) V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ
ARIZA COTON DE LA SILESIE (Polsko) VD2 (Very Good 2)
YOSUMI MAGIC COTON (Polsko) VD3 (Very Good 3)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
CLAUDETTE COBEGARDEN (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOS
WHITEGOLD COTTON'S APPLE OF MY EYE (Finsko) V2 (Ex. 2)
DONATELLA REDSTAR (Polsko) VD3 (Very Good 3)
CODA WONDERFULL PUPPIES (Polsko) VD4 (Very Good 4)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
CARMEN FAMILY DIAMONDS (Polsko) VD1 (Very Good 1)
Feny třída šampionů (Female - Champion Class)
FREESIA THE SWEETEST COTON (Polsko) VD1 (Very Good 1)
RIVER LAKE'S RAIN-DROP (Švédsko) VD2 (Very Good 2)
FORSYTHIA THE SWEETEST COTON (Polsko) VD3 (Very Good 3)
SIDUS HILDA OF HERA (Švédsko) VD4 (Very Good 4)

Sunday International Show results VÝSLEDKY NEDĚLNÍ VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Redlicka Anna (Polsko)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
FLAMENCOTON INFINITE DREAM (Finsko) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
BAKARAT COBEGARDEN (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOB
INCOGNITO DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (Švédsko) V2 (Ex. 2)
GLASGOW DE L'ETOILE DE PROCYON (Švédsko) V3 (Ex. 3)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
LADY LILOU DOLINA MARZEŇ (Polsko) V1 (Ex. 1)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
WHITEGOLD COTTON'S APPLE OF MY EYE (Finsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOS
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
COTONBRIE LADY MARGOTH (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
Feny třída šampionů (Female - Champion Class)
RIVER LAKE'S RAIN-DROP (Švédsko) V1 (Ex. 1), CAC
SIDUS HILDA OF HERA (Švédsko) V2 (Ex. 2)


FOTOGALERIE ZE SOBOTNÍ VÝSTAVY

Za fotografie děkujeme páníčkům z chovatelské stanice Batiskaj.

Lancelot du Castel de la Roche aux Fees

Psi - mezitřída

Christopher Cobegarden

Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton

Flamencoton Infinite Dream

Psi - třída šampionů

Glasgow de l'Etoile de Procyon

Incognito du Castel de la Roche aux Fees

Grain Amoure Batiskaj

Cashmere Flower Nuvola di Cotone

Ariza Coton de la Silesia

Corazon Family Diamonds

Yosumi Magic Coton

Feny - mezitřída

Claudette Cobegarden

Coda Wonderfull Puppies

Donatella Redstar

Whitegold Cotton's Apple of My Eye

Carmen Family Diamonds

Feny - třída šampionů

Forsythia the Sweetest Coton

Freesia the Sweetest Coton

River Lake's Rain-Drop

Sidus Hilda of Hera

Výběr BOB

BOB: Cotonbrie Lennon John tSC

BOB: Cotonbrie Lennon John tSC



© Cotonland | Výsledky výstav 2016 | 17. 11. 2017

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz