COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Německo2 x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ DORTMUND, 15. - 16. 10. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

O víkendu 15. - 16. 10. 2016 se v německém Dortmundu uskutečnila dvoudenní Mezinárodní výstava psů všech plemen, tedy plemeno Coton de Tuléar jste zde mohli vidět v sobotu i neděli.

V sobotu se posouzení 22 cotonů (10 psů a 11 fen) ujal ukrajinský rozhodčí pan Jorge Nallem. Titul BOB zadal dánskému psovi ve třídě šampionů - v plemeni vyhrál Jespersen's Montana.

Nedělní běloruský rozhodčí pan Andrei Kisliakov posoudil stejné psy i feny. Vítězem určil polského psa v mezitřídě - titul BOB získal Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton. V neděli se cotonkům dařilo i v závěrečných soutěžích - Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton se umístil na krásném 3. místě v BIG 9. FCI skupiny (3. BIG).

Saturday International Show results VÝSLEDKY SOBOTNÍ VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Nallem Jorge (Ukrajina)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
MASHERBRUM THE SWEETEST COTON (Německo) VN1 (Very promising 1)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
SIKOLIMA'S ROSE OF CIMARON (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC
COTONBRIE LENNON JOHN THE SWEETEST COTON (Polsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
FILOU VON DEN BAUMWOLLSCHNUTEN (Německo) VD3 (Very Good 3)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
BRAVE MOON'S TREASURE (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
MICHELINO VOM DONAUVILLINO (Německo) V2 (Ex. 2), Res. CAC
ELINO WHITE ANGEL OF PARADISE (Německo) V3 (Ex. 3)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
JESPERSEN'S MONTANA (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOB
CHINO DONVILLINO FROM CASTLE OF WHITE SWEETHEARTS (Německo) V2 (Ex. 2), Res. CAC
JAMES WEST DES JARDINS DE GOSSYPIUM (Francie) V3 (Ex. 3)
VERDI (Dánsko) V4 (Ex. 4)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
COTON LANGELANDS DIAMANT BIJOUX (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAJC
JESPERSEN'S SENSUELLE FORTUNA (Dánsko) VD2 (Very Good 2)
LILY ROCK N'ROLL DES JARDINS DE GOSSYPIUM (Francie) VD3 (Very Good 3)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
SIKOLIMA'S DIKTE (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC
VINUR COTON MOONLIGHT SHADOW (Dánsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
UMBRELLA VOM COTONFEELING (Německo) V3 (Ex. 3)
OONHA OF THE COTON MANIA (Belgie) V4 (Ex. 4)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
SANDEE'S JADEITE (Německo) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
ANNA-LENI VON HESSEN ZU DORNHEIM (Německo) V2 (Ex. 2), Res. CAC
VINUR COTON SIA (Dánsko) V3 (Ex. 3)
Feny třída šampionů (Female - Champion Class)
VINUR COTON MILA (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOS
FREESIA THE SWEETEST COTON (Polsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC

Sunday International Show results VÝSLEDKY NEDĚLNÍ VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Kisliakov Andrej (Bělorusko)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
MASHERBRUM THE SWEETEST COTON (Německo) VN1 (Very promising 1)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
COTONBRIE LENNON JOHN THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOB, 3. BIG
SIKOLIMA'S ROSE OF CIMARON (Dánsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
FILOU VON DEN BAUMWOLLSCHNUTEN (Německo) V3 (Ex. 3)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
BRAVE MOON'S TREASURE (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC
MICHELINO VOM DONAUVILLINO (Německo) V2 (Ex. 2), Res. CAC
ELINO WHITE ANGEL OF PARADISE (Německo) V3 (Ex. 3)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
VERDI (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
JAMES WEST DES JARDINS DE GOSSYPIUM (Francie) V2 (Ex. 2), Res. CAC
CHINO DONVILLINO FROM CASTLE OF WHITE SWEETHEARTS (Německo) V3 (Ex. 3)
JESPERSEN'S MONTANA (Dánsko) V4 (Ex. 4)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
COTON LANGELANDS DIAMANT BIJOUX (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAJC
JESPERSEN'S SENSUELLE FORTUNA (Dánsko) V2 (Ex. 2), Res. CAJC
LILY ROCK N'ROLL DES JARDINS DE GOSSYPIUM (Francie) V3 (Ex. 3)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
SIKOLIMA'S DIKTE (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC
UMBRELLA VOM COTONFEELING (Německo) V2 (Ex. 2), Res. CAC
OONHA OF THE COTON MANIA (Belgie) V3 (Ex. 3)
VINUR COTON MOONLIGHT SHADOW (Dánsko) V4 (Ex. 4)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
ANNA-LENI VON HESSEN ZU DORNHEIM (Německo) V1 (Ex. 1), CAC, Res. CACIB
SANDEE'S JADEITE (Německo) V2 (Ex. 2), Res. CAC
VINUR COTON SIA (Dánsko) V3 (Ex. 3)
Feny třída šampionů (Female - Champion Class)
VINUR COTON MILA (Dánsko) V1 (Ex. 1), CAC, CACIB, BOS
FREESIA THE SWEETEST COTON (Polsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC


© Cotonland | Výsledky výstav 2016 | 22. 10. 2016

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz