COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 17. 4. 2016

Cotonbrie
Cotonbrie Lennon John tSC

26. klubová výstava plemene Coton de Tuléar proběhla v neděli 17. 4. 2016 v Hotelu Svornost v Praze v Dolních Počernicích. Zúčastnilo se jí padesát tři cotonků - 20 psů a 33 feneček.

Výstavu posoudila slovinská rozhodčí paní Maja Korošec. Titul BOB zadala polskému psovi ve třídě mladých - klubovou výstavu vyhrál Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton.

Během výstavy bylo předáno speciální klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar mimo výstavní a mediální sféru a to canisterapeutce Amy z Poříčského Statku. Novou klubovou junioršampionkou byla vyhlášena česká fenečka Josephine du Castel de la Roche aux Fees. Oběma gratulujeme.

Na této výstavě český cotonek Lucky-Hel-Dje Best of Cotton splnil podmínky pro přiznání titulu Český Junioršampion. Gratulujeme.

26th Club Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Rozhodčí (Judge): Korošec Maja (Slovinsko)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
ISIDOR RÁJ KARPAT (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší dorost (Best Puppy)
LANCELOT DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (Polsko) VN2 (Very promising 2)
BOON JEWEL JOY FROM PILSEN (ČR) VN3 (Very promising 3)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
COTONBRIE LENNON JOHN THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ, BOB
Klubový vítěz mladých
(Junior Club Winner)
MR. NICE GUY SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) V2 (Ex. 2)
BADY KRKONOŠSKÝ KVĚT (ČR) V3 (Ex. 3)
ALFRÉD Z MEDOVÉ KOTLINY (ČR) V4 (Ex. 4)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
LUCKY-HEL-DJE BEST OF COTTON (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
CASSANOVA CYRIL Z POŘÍČSKÉHO STATKU VD2 (Very Good 2)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
AARON HUTCH JOY FROM PILSEN (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
BRILLIANT JEWEL RÁJ KARPAT (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
ARNI KRKONOŠSKÝ KVĚT (ČR) V3 (Ex. 3)
YVANHOUA SNĚŽENKY Z MADAGASKARU (ČR) V4 (Ex. 4)
ADAM DE PARADIS (ČR) D (Good)
QUBA HRABĚNČIN RÁJ (ČR) D (Good)
Psi třída vítězů (Male - Winner Class)
AVANTGARDE IMAGE FROM CHRISTOFLAND (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
Klubový vítěz (Club Winner)
BUDDY THE FAMILY TREASURE (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
ELVIS RECO BOHEMIA (Polsko) V1 (Ex. 1), Klubový vítěz veteránů
(Veteran Club Winner)
JABORANO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V2 (Ex. 2)
Psi třída čestná (Male - Honour Class)
GRAIN AMOURE BATISKAJ (Polsko) V1 (Ex. 1)
Feny třída štěňat (Female - Minor Puppy Class)
WILLOW BATISKAJ FROM PINE FIELDS (Polsko) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (Best Minor Puppy)
SNĚHURKA Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VN2 (Very promising 2)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
KLEOPATRA THE SWEETEST COTON (Polsko) VN1 (Very promising 1)
DAMION ANGELA Z POŘÍČSKÉHO STATKU (ČR) VN2 (Very promising 2)
BABŮ AMY JOY FROM PILSEN (ČR) VN3 (Very promising 3)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
COOL TO BE CUTEBERRY (Slovensko) V1 (Ex. 1), CAJC, BOS
Klubový vítěz mladých
(Junior Club Winner)
HESSIE RÁJ KARPAT (ČR) V2 (Ex. 2)
AIREEN COTON UNIQUE (ČR) V3 (Ex. 3)
OFÉLIA FROM DONNA WITH LOVE (ČR) V4 (Ex. 4)
BONNY KRKONOŠSKÝ KVĚT (ČR) V (Ex.)
CHARLOTTE RÁJ KARPAT (ČR) V (Ex.)
MERILIN POD RADYNÍ (ČR) V (Ex.)
BECKY MADAGASKARSKÁ LADY (ČR) VD (Very Good)
ILAYA BATISKAJ (ČR) VD (Very Good)
IMPRESSION THE SWEETEST COTON (ČR) VD (Very Good)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
LOVELY-HEL-DJE BEST OF COTTON (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
HANNAH COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
DIABOLIC CLOWN JANGOA (ČR) V3 (Ex. 3)
JOSEPHINE DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (ČR) V4 (Ex. 4)
KATTY WHITE SNOWFLAKE WINTER GARDEN (ČR) V (Ex.)
HEIDY Z VRANÍ OSADY (ČR) VD (Very Good)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
FREESIA THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC
Klubový vítěz (Club Winner)
YASMINE RÁJ KARPAT (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
ISADORA FROM COTTON HOME (ČR) V3 (Ex. 3)
ELYSEE RÁJ KARPAT (ČR) V4 (Ex. 4)
KATTY Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) V (Ex.)
NASHA JANUS-SUZI (ČR) VD (Very Good)
Feny třída vítězů (Female - Winner Class)
DELPHINA FROM CASTLE OF WHITE SWEETHEARTS (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
DELUXE THE SWEETEST COTON (Polsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
CALYPSO SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) V3 (Ex. 3)
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
EIMI JANUS-SUZI (Slovensko) V1 (Ex. 1), BOV, Klubový vítěz veteránů
(Veteran Club Winner)
BEANIE FROM COTTON HOME (ČR) V2 (Ex. 2)
Feny třída čestná (Female - Honour Class)
HARMONIE POUR BATISKAJ DE LA VANILLE BOURBON (ČR) V1 (Ex. 1)

Competitions resultsVÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Dítě a pes (Baby & Dog)
Houdek David & MANGIHO Přátelé Jetynky 1. místo (1st place)
JuniorHandling (9-13)
Bártová Markéta & MERILIN pod Radyní 1. místo (1st place)
Sehnalová Nela & QUBA Hraběnčin Ráj 2. místo (2nd place)
Nejlepší pár psů (Best couple)
Cotonbrie LENNON JOHN THE SWEETEST COTON
FREESIA the Sweetest Coton
1. místo (1st place)
LANCELOT du Castel de la Roche aux Fees
HARMONIE POUR BATISKAJ de la Vanille Bourbon
2. místo (2nd place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best breeding group)
THE SWEETEST COTON
   - DELUXE the Sweetest Coton
   - FREESIA the Sweetest Coton
   - KLEOPATRA the Sweetest Coton
1. místo (1st place)

VIDEA Z VÝSTAVY

Tato videa pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady.

Psi - třída mladých (male - junior)

Psi - třída otevřená (male - open)

Psi - výběr klubového vítěze

Výběr BOB - BOB selection

Výběr BOS - BOS selection



FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Tyto fotografie pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady, z chovatelské stanice Coton Angels from Dolce, chovatelské stanice Cuteberry, chovatelské stanice from Cotton Home a chovatelské stanice Joy from Pilsen a od cotonků Buddy the Family Treasure a Yvanhoua Sněženky z Madagaskaru.
Další obrázky z výstavy najdete na cotonland.rajce.net.

Boon Jewel Joy from Pilsen

Isidor Ráj Karpat

Lancelot du Castel de la Roche aux Fees

Psi - třída dorostu, pořadí

Alfréd z Medové Kotliny

Bady Krkonošský Květ

Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton

Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

Psi - třída mladých, pořadí

Cassanova Cyril z Poříčského Statku

Lucky-Hel-Dje Best of Cotton

Psi - mezitřída, pořadí

Psi - třída otevřená

Aaron Hutch Joy from Pilsen

Adam de Paradis

Arni Krkonošský Květ

Brilliant Jewel Ráj Karpat

Quba Hraběnčin Ráj

Yvanhoua Sněženky z Madagaskaru

Psi - třída otevřená, pořadí

Avantgarde Image from Christofland

Buddy the Family Treasure

Psi - třída vítězů, pořadí

Elvis Reco Bohemia

Jaborano Přátelé Jetynky

Psi - třída veteránů, pořadí

Grain Amoure Batiskaj

Psi - třída čestná, pořadí

Sněhurka z Jizerského Pekla

Willow Batiskaj from Pine Fields

Feny - třída štěňat, pořadí

Babů Amy Joy from Pilsen

Damion Angela z Poříčského Statku

Kleopatra the Sweetest Coton

Feny - třída dorostu, pořadí

Feny - třída mladých - výborné feny

Aireen Coton Unique

Becky Madagaskarská Lady

Bonny Krkonošský Květ

Cool to Be Cuteberry

Hessie Ráj Karpat

Charlotte Ráj Karpat

Ilaya Batiskaj

Impression the Sweetest Coton

Merilin pod Radyní

Ofélia from Donna With Love

Feny - třída mladých, pořadí

Feny - mezitřída

Hannah Coton Angels from Dolce

Heidy z Vraní Osady

Diabolic Clown Jangoa

Josephine du Castel de la Roche aux Fees

Katty White Snowflake Winter Garden

Lovely-Hel-Dje Best of Cotton

Feny - mezitřída, pořadí

Elysee Ráj Karpat

Freesia the Sweetest Coton

Isadora from Cotton Home

Katty z Jizerského Pekla

Nasha Janus-Suzi

Yasmine Ráj Karpat

Feny - třída otevřená, pořadí

Calypso Sleepy Hollow Ranch

Delphina from Castle of White Sweethearts

Deluxe the Sweetest Coton

Feny - třída vítězů, pořadí

Beanie from Cotton Home

Eimi Janus-Suzi

Feny - třída veteránů, pořadí

Harmonie Pour Batiskaj dlVB

Feny - třída čestná

Nejlepší štěně: Willow Batiskaj fPF

Nejlepší štěně: Willow Batiskaj fPF

Nejlepší dorost: Isidor Ráj Karpat

Nejlepší dorost: Isidor Ráj Karpat

KVM Cool to Be Cuteberry

KVM a BOJ Cotonbrie Lennon John tSC

Kluboví vítězové mladých

Kluboví vítězové veteránů

KVV Elvis Reco Bohemia

KVV a BOV Eimi Janus-Suzi

KV Avantgarde Image from Christofland

KV Avantgarde Image from Christofland

Výběr klubové vítězky

KV Freesia the Sweetest Coton

KV Freesia the Sweetest Coton

BOS Cool to Be Cuteberry

BOB Cotonbrie Lennon John tSC

Dítě a pes: David & Mangiho

Juniorhandling 9 - 13 let

Nejlepší pár

1. nejlepší pár: Lennon John & Freesia

2. nejlepší pár: Lancelot & Harmonie

Nejlepší CHS: the Sweetest Coton

Spec. ocenění: Amy z Poříčského Statku

Spec. ocenění: Amy z Poříčského Statku

Nový klub. JCH: Josephine dCdlRaF

Dort s Elinkou

Adam de Paradis

Aireen Coton Unique

Alfréd z Medové Kotliny

Amy z Poříčského Statku

Arni Krkonošský Květ

Avantgarde Image from Christofland

Bady Krkonošský Květ

Beanie from Cotton Home

Bonny Krkonošský Květ

Boon Jewel Joy from Pilsen

Calypso Sleepy Hollow Ranch

Cassanova Cyril z Poříčského Statku

Cool to Be Cuteberry

Cotonbrie Lennon John the Sweetest Coton

Delinda Tatarské Kaskády

Delphina from Castle of White Sweethearts

Dick Coton Lucky Dog (Falco)

Eimi Janus-Suzi

Elvis Reco Bohemia

Freesia the Sweetest Coton

Grain Amoure Batiskaj

Harmonie Pour Batiskaj dlVB

Hannah Coton Angels from Dolce

Heidy z Vraní Osady

Isadora from Cotton Home

Jean Paul Ráj Karpat

Josephine du Castel de la Roche aux Fees

Jules Verne Ráj Karpat

Kalinda Ráj Karpat a Calypso SHR

Katty z Jizerského Pekla

Lancelot du Castel de la Roche aux Fees

Mangiho Přátelé Jetynky

Merilin pod Radyní

Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

Nasha Janus-Suzi

Ofélia from Donna With Love

Quba Hraběnčin Ráj

Tamera Ráj Karpat (Angie)

Unique Klenot Toliary s dcerkou Aireen

Willow Batiskaj from Pine Fields

Yasmine Ráj Karpat

Yvanhoua SzM a tatínek Buddy tFT

Chovatelská stanice Cuteberry



LETÁČEK K AKCI

Model: Frayer Jarbo.



© Cotonland | Výsledky výstav 2016 | 18. 04. 2016

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz