COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR PRAHA, 26. 9. 2015

Bellezza
Bellezza Bianco the Sweetest Coton

V sobotu 26. 9. 2015 proběhla v pražském Kulturním domě Mlejn 16. speciální výstava plemene Coton de Tuléar.

Výstava byla zahájena předtančením od Terezy Zůnové a jejích feneček. Nejdříve měla svou premiéru Beauty Laetitia Bohemica a poté se předvedla (věkem i tancem) veteránka Daisy Chundelaté Potěšení. Obě sklidily velký potlesk.

Poté přišlo na řadu posuzování. Z doposud rekordního počtu cotonků na českých klubových výstavách - celkem padesáti (19 psů a 31 fen) - vítěze vybírala německá rozhodčí paní Marion Eggeringhaus. Titul BOB a tedy vítězství v plemeni zadala polské fence ve třídě vítězů - získala ho Bellezza Bianco the Sweetest Coton.

Na této výstavě byl předán pohár a diplom za splnění podmínek pro uznání titulu Klubový Šampion a to české fence Delphina from Castle of White Sweethearts. Gratulujeme.

Special Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Psi třída štěňat (Male - Baby Class)
MR. NICE GUY SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší štěně (Best Baby)
HAKIM COTON LUCKY DOG (ČR) VN2 (Very promising 2)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
BADY KRKONOŠSKÝ KVĚT (ČR) VN1 (Very promising 1)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
CASSANOVA CYRIL Z POŘÍČSKÉHO STATKU (ČR) VD1 (Very Good 1)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
FRAYER JARBO (ČR) V1 (Ex. 1), CAC, BOS
Vítěz speciální výstavy (Special Show Winner)
BRENNOS LAETITIA BOHEMICA (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
IHARY DES SIRENES DU CAP LA HOUSSAYE (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
VALENTINE RÁJ KARPAT (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
BART LAETITIA BOHEMICA (ČR) V3 (Ex. 3)
ANDY GEDAČI (ČR) V4 (Ex. 4)
BRILLIANT JEWEL RÁJ KARPAT (ČR) VD (Very Good)
YVANHOUA SNĚŽENKY Z MADAGASKARU (ČR) VD (Very Good)
Psi třída vítězů (Male - Winner Class)
ESPRIT THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC
AVANTGARDE IMAGE FROM CHRISTOFLAND (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
DUSTY Z KOZLOVICKÉ ZAHRADY (ČR) V3 (Ex. 3)
ARCHIE BRILIANT Z MADASKARU (ČR) V4 (Ex. 4)
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
ELVIS RECO BOHEMIA (Polsko) V1 (Ex. 1)
JABORANO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V2 (Ex. 2)
Feny třída štěňat (Female - Baby Class)
CUTE CHARLOTTA BRILIANT Z MADAGASKARU (ČR) VN1 (Very promising 1)
OFÉLIA FROM DONNA WITH LOVE (ČR) VN2 (Very promising 2)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
IMPRESSION THE SWEETEST COTON (Polsko) VN1 (Very promising 1)
Nejlepší dorost (Best Puppy)
BONNY KRKONOŠSKÝ KVĚT (ČR) VN2 (Very promising 2)
ILAYA BATISKAJ (Polsko) N3 (Promising 3)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
JOSEPHINE DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (ČR) V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ
BECKY MADAGASKARSKÁ LADY (ČR) V2 (Ex. 2)
JANETTE DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES (ČR) V3 (Ex. 3)
KATTY WHITE SNOWFLAKE WINTER GARDEN (ČR) V4 (Ex. 4)
BIANCA BRILIANT Z MADAGASKARU (ČR) V (Ex.)
BESSY MADAGASKARSKÁ LADY (ČR) VD (Very Good)
DAISY STO PROCENT COTTON (ČR) VD (Very Good)
DIABOLIC CLOWN JANGOA (ČR) VD (Very Good)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
DIAMAND PEARL RÁJ KARPAT (ČR) V1 (Ex. 1), CAC
FREESIA THE SWEETEST COTON (Polsko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
ELYSEE RÁJ KARPAT (ČR) V3 (Ex. 3)
BEAUTY LAETITIA BOHEMICA (ČR) V4 (Ex. 4)
JENNIFER FROM COTTON HOME (ČR) VD (Very Good)
KIKI Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
IVORY WHITE PEARL OF MADAGASKAR (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC
BESSY STO PROCENT COTTON (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
ISADORA FROM COTTON HOME (ČR) V3 (Ex. 3)
ARYA EAST TEDDY BEARS (ČR) V4 (Ex. 4)
ANDROMEDA RISING KLENOT TOLIARY (ČR) VD (Very Good)
ELEANOR COTON ANGELS FROM DOLCE (ČR) VD (Very Good)
FATIMA Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
FERGIE Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
JESSIKA Z JIZERSKÉHO PEKLA (ČR) VD (Very Good)
Feny třída vítězů (Female - Winner Class)
BELLEZZA BIANCO THE SWEETEST COTON (Polsko) V1 (Ex. 1), CAC, BOB
Vítěz speciální výstavy (Special Show Winner)
DELPHINA FROM CASTLE OF WHITE SWEETHEARTS (ČR) V2 (Ex. 2), Res. CAC
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
EIMI JANUS-SUZI (Slovensko) V1 (Ex. 1), BOV
DAISY CHUNDELATÉ POTĚŠENÍ V2 (Ex. 2)

Competitions resultsVÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Dítě a pes (Baby & Dog)
Houdek David & MANGIHO Přátelé Jetynky 1. místo (1st place)
JuniorHandling (13-17)
Kollárová Eliška & BESSY Madagaskarská Lady 1. místo (1st place)
Nejlepší pár psů (Best couple)
ESPRIT the Sweetest Coton & FREESIA the Sweetest Coton 1. místo (1st place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best breeding group)
THE SWEETEST COTON
   - BELLEZZA BIANCO the Sweetest Coton
   - ESPRIT the Sweetest Coton
   - FREESIA the Sweetest Coton
1. místo (1st place)

VIDEA Z VÝSTAVY

Tato videa pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady.

Dogdancing - Beauty Laetitia Bohemica

Dogdancing - Daisy Chundelaté Potěšení

Psi - třída dorostu

Psi - mezitřída

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená - top 4

Psi - třída vítězů

Psi - třída veteránů

Feny - třída dorostu

Feny - třída mladých

Feny - mezitřída - top 4

Feny - třída otevřená

Feny - třída otevřená - top 4

Feny - třída vítězů

Feny - třída veteránů

Výběr nejlepšího štěněte

Výběr vítěze speciální výstavy - pes

Výběr vítěze speciální výstavy - fena

Výběr BOV

Výběr BOB



FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Tyto fotografie pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady. Všechny jejich fotky z výstavy najdete na cotonland.rajce.net.

Psi - třída štěňat

Hakim Coton Lucky Dog

Mr. Nice Guy Sleepy Hollow Ranch

Psi - třída dorostu

Bady Krkonošský Květ

Psi - třída mladých

Cassanova Cyril z Poříčského Statku

Psi - mezitřída

Brennos Laetitia Bohemica

Frayer Jarbo

Psi - třída otevřená

Andy Gedači

Bart Laetitia Bohemica

Brilliant Jewel Ráj Karpat

Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye

Valentine Ráj Karpat

Yvanhoua Sněženky z Madagaskaru

Psi - třída otevřená, pořadí

Psi - třída vítězů

Archie Briliant z Madaskaru

Avantgarde Image from Christofland

Dusty z Kozlovické Zahrady

Esprit the Sweetest Coton

Psi - třída veteránů

Elvis Reco Bohemia

Jaborano Přátelé Jetynky

Feny - třída štěňat

Cute Charlotta Briliant z Madagaskaru

Ofélia from Donna With Love

Feny - třída dorostu

Bonny Krkonošský Květ

Ilaya Batiskaj

Impression the Sweetest Coton

Feny - třída mladých

Becky Madagaskarská Lady

Bessy Madagaskarská Lady

Bessy Madagaskarská Lady

Bianca Briliant z Madagaskaru

Daisy Sto Procent Cotton

Janette du Castel de la Roche aux Fees

Diabolic Clown Jangoa

Josephine du Castel de la Roche aux Fees

Katty White Snowflake Winter Garden

Feny - třída mladých, pořadí

Feny - mezitřída

Beauty Laetitia Bohemica

Diamand Pearl Ráj Karpat

Elysee Ráj Karpat

Freesia the Sweetest Coton

Jennifer from Cotton Home

Kiki z Jizerského Pekla

Feny - mezitřída, pořadí

Feny - třída otevřená

Andromeda Rising Klenot Toliary

Arya East Teddy Bears

Bessy Sto Procent Cotton

Eleanor Coton Angels from Dolce

Fatima z Jizerského Pekla

Fergie z Jizerského Pekla

Isadora from Cotton Home

Ivory White Pearl of Madagaskar

Jessika z Jizerského Pekla

Feny - třída ořevřená, pořadí

Feny - třída vítězů

Bellezza Bianco the Sweetest Coton

Delphina from Castle of White Sweethearts

Feny - třída veteránů

Daisy Chundelaté Potěšení

Eimi Janus-Suzi

Nejlepší štěně: Mr. Nice Guy SHR

Nejlepší štěně: Mr. Nice Guy SHR

Nejlepší dorost: Impression tSC

Nejlepší dorost: Impression tSC

BOJ: Josephine du Castel dlRaF

BOJ: Josephine du Castel dlRaF

Výběr vítěze spec. výstavy - psa

Vítěz spec. výstavy - pes: Frayer Jarbo

Výběr vítěze spec. výstavy - feny

Vítěz SpV - fena: Belleza Bianco tSC

Vítěz SpV - fena: Belleza Bianco tSC

Výběr BOV

BOV: Eimi Janus-Suzi

BOV: Eimi Janus-Suzi

Výběr BOB

BOB Bellezza Bianco a BOS Frayer

Vítěz spec. výstavy, BOS: Frayer Jarbo

Vítěz SpV, BOB: Bellezza Bianco tSC

Vítěz speciální výstavy a BOB: Bellezza Bianco tSC

Dítě a pes: Mangiho PJ & David Houdek

Juniorhand.: Bessy ML a Kollárová Eliška

Nejlepší pár

Nejlepší skupina: the Sweetest Coton

Nový klub. CH: Delphina fCoWS

Aimable Croissant de Cuteberry

Andy Gedači

Arya East Teddy Bears

Brilliant Jewel a Avantgarde Image

Bady Krkonošský Květ

Barney Cher Lady Coton

Bart Laetitia Bohemica

Becky Madagaskarská Lady

Bella the Family Treasure

Bessy Madagaskarská Lady

Bonny Krkonošský Květ

Brennos Laetitia Bohemica

Brilliant Jewel Ráj Karpat

Brilliant Madagaskarská Lady

Buddy the Family Treasure

Cassanova Cyril z Poříčského Statku

Delphina from Castle of White Sweethearts

Diamand Pearl Ráj Karpat

Diesy

Eleanor Coton Angels from Dolce

Hakim Coton Lucky Dog

Cherry from Cotton Home

Illusion the Sweetest Coton

Isadora from Cotton Home

Ivo Coton Angels from Dolce

Janette du Castel de la Roche aux Fees

Jennifer from Cotton Home

Jessi Tichý Don

Jessika z Jizerského Pekla

Mangiho Přátelé Jetynky

Morgan d'Eramprunya

Ofélia from Donna With Love

Oliver Ráj Karpat

CHS Sleepy Hollow Ranch

CHS the Sweetest Coton

Tamera Ráj Karpat

Yvanhoua s otcem Buddym

Závěrečná společná fotografie



LETÁČEK K AKCI

Modelové: Heidy z Vraní Osady a Yasmine Ráj Karpat.



© Cotonland | Výsledky výstav 2015 | 27. 09. 2015

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz