COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR ŽELIV, 15. 3. 2014

Captain
Captain Jack Sparrow SHR

V pořadí 23. klubová výstava plemene Coton de Tuléar proběhla v sobotu 15. 3. 2014 v obci Želiv. Českému rozhodčímu, panu Iuza Beradze, se představilo třicet cotonků - 17 pejsků a 13 feneček.

Celkovým vítězem výstavy se přidělením titulu BOB stal český cotonek ve třídě vítězů - Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch.

V rámci klubové výstavy byla předána i speciální klubová ocenění. Novými klubovými šampiony vyli vyhlášeni pejsek Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch a fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium. Poprvé bylo předáno i speciální klubové ocenění za propagaci plemene Coton de Tuléar - historicky první držitelkou tohoto ocenění je Beruška Bohemia von Niemes, která se celý život profesionálně věnovala agility. Všem gratulujeme.

Na této výstavě fenečka Giulietta des Jardins de Gossypium splnila podmínky pro přiznání titulu Český Grandšampion. Gratulujeme.

Coton de Tuléar Club Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Psi třída štěňat (Male - Baby Class)
AREMI MADAGASKARSKÁ LADY VN1 (Very Promissing 1)
Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
BRILLIANT JEWEL RÁJ KARPAT VN1 (Very Promissing 1)
Nejlepší dorost (Best puppy)
BRIAN OF JASMINE GARDEN VN2 (Very Promissing 2)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
IHARY DES SIRENES DU CAP LA HOUSSAYE V1 (Ex. 1), CAJC
Klubový vítěz mladých (Junior Club Winner)
ZOUAVE RÁJ KARPAT V2 (Ex. 2)
DIXY DAR VYSOČINY V3 (Ex. 3)
ANDY GEDAČI V4 (Ex. 4)
AZZI GEDAČI V (Ex.)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
DUSTY Z KOZLOVICKÉ ZAHRADY V1 (Ex. 1), CAC
IRVIN RECO BOHEMIA V2 (Ex. 2), Res. CAC
PINOCIO HRABĚNČIN RÁJ V3 (Ex. 3)
Psi třída vítězů (Male - Winner Class)
CAPTAIN JACK SPARROW SLEEPY HOLLOW RANCH V1 (Ex. 1), CAC, BOB
Klubový vítěz (Club Winner)
AVANTGARDE IMAGE FROM CHRISTOFLAND V2 (Ex. 2), Res. CAC
Psi třída čestná (Male - Veteran Class)
ARVIN WHITE SLEEPY HOLLOW RANCH V1 (Ex. 1)
Vítěz třídy čestné (Honour Class Winner)
AREMI MADAGASKARSKÝ SEN V2 (Ex.)
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
ATREY Z KOZLOVICKÉ ZAHRADY V1 (Ex. 1), BOV
Klubový vítěz veteránů (Veteran Club Winner)
ASHON KLENOT TOLIARY V2 (Ex. 2)
Feny třída štěňat (Female - Baby Class)
NASHA JANUS-SUZI VN1 (Very Promissing 1)
Nejlepší štěně (Best Baby)
DELINDA TATARSKÉ KASKÁDY VN2 (Very Promissing 2)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
DELPHINA FROM CASTLE OF WHITE SWEETHEARTS V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ
Klubový vítěz mladých (Junior Club Winner)
NAMENA NOROSOA PŘÁTELÉ JETYNKY V2 (Ex. 2)
YASMINE RÁJ KARPAT V3 (Ex. 3)
BONITA-MIA Z POŘÍČSKÉHO STATKU V4 (Ex. 4)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
CHERRY-LADY POKLAD VYSOČINY V1 (Ex. 1), CAC
FLAMING GLORY SLEEPY HOLLOW RANCH V2 (Ex. 2), Res. CAC
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
BESSY STO PROCENT COTTON V1 (Ex. 1), CAC
CALYPSO SLEEPY HOLLOW RANCH V2 (Ex. 2), Res. CAC
ANITA Z POŘÍČSKÉHO STATKU V3 (Ex. 3)
Feny třída vítězů (Female - Winner Class)
GIULIETTA DES JARDINS DE GOSSYPIUM V1 (Ex. 1), CAC
Klubový vítěz (Club Winner)
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
ABIGAIL DAR VYSOČINY V1 (Ex. 1)
Klubový vítěz veteránů (Veteran Club Winner)

Competitions resultsVÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Dítě a pes (Baby and coton)
Bihars Rihard (8 let) & FABIENNE from Cotton Home 1. místo (1st place)
Houdek David (4,5 roku) & MANGIHO Přátelé Jetynky 1. místo (1st place)
Juniorhandling 9 - 13 let (age 9 - 13 years)
Šilerová Magdaléna (11 let) & ČIKY Lovčice-Morava 1. místo (1st place)
Kučerová Nikola (12 let) & AREMI Madagaskarská Lady 2. místo (2nd place)
Nejlepší pár psů (Best couple)
AREMI Madagaskarský Sen & ABIGAIL Dar Vysočiny 1. místo (1st place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best breeding group)
SLEEPY HOLLOW RANCH
   - ARVIN WHITE Sleepy Hollow Ranch
   - CALYPSO Sleepy Hollow Ranch
   - CAPTAIN JACK SPARROW Sleepy Hollow Ranch
   - FLAMING GLORY Sleepy Hollow Ranch
1. místo (1st place)


FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Všechny fotografie najdete na http://cotonland.rajce.idnes.cz.

Tyto fotografie pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady, z chovatelské stanice Cuteberry a chovatelské stanice Coton Angels from Dolce.

Psi - třída štěňat

Aremi Madagaskarská Lady

Psi - třída dorostu

Brilliant Jewel Ráj Karpat

Brilliant Jewel Ráj Karpat

Brian of Jasmine Garden

Psi - třída mladých

Azzi Gedači

Dixy Dar Vysočiny

Dixy Dar Vysočiny

Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye

Zouave Ráj Karpat

Zouave Ráj Karpat

Zouave Ráj Karpat

Psi - třída otevřená

Dusty z Kozlovické Zahrady

Dusty z Kozlovické Zahrady

Irvin Reco Bohemia

Pinocio Hraběnčin Ráj

Pinocio Hraběnčin Ráj

Psi - třída vítězů

Avantgarde Image from Christofland

Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch

Psi - třída čestná

Aremi Madagaskarský Sen

Aremi Madagaskarský Sen

Arvin White Sleepy Hollow Ranch

Arvin White Sleepy Hollow Ranch

Psi - třída veteránů

Ashon Klenot Toliary

Ashon Klenot Toliary

Atrey z Kozlovické Zahrady

Feny - třída štěňat

Delinda Tatarské Kaskády

Nasha Janus-Suzi

Feny - třída mladých

Bonita-Mia z Poříčského Statku

Delphina from Castle of White Sweethearts

Delphina from Castle of White Sweethearts

Namena Norosoa Přátelé Jetynky

Namena Norosoa Přátelé Jetynky

Yasine Ráj Karpat

Yasine Ráj Karpat

Feny - mezitřída

Flaming Glory Sleepy Hollow Ranch

Cherry Lady Poklad Vysočiny

Cherry Lady Poklad Vysočiny

Feny - třía otevřená

Anita z Poříčského Statku

Anita z Poříčského Statku

Bessy Sto Procent Cotton

Bessy Sto Procent Cotton

Calypso Sleepy Hollow Ranch

Calypso Sleepy Hollow Ranch

Feny - třída vítězů

Giulietta des Jardins de Gossypium

Feny - třída veteránů

Abigail Dar Vysočiny

Abigail Dar Vysočiny

Výběr nejlepšího štěněte

Nejlepší štěně: Nasha Janus-Suzi

Nejlepší dorost: Brilliant Jewel Ráj Karpat

KV mladých: Ihary dSdClH

KV mladých: Delphina fCoWS

Kluboví vítězové mladých

BOJ: Delphina fCoWS

KV veteránů: Atrey z Kozlovické Zahrady

KV veteránů: Abigail Dar Vysočiny

Kluboví vítězové veteránů

BOV: Atrey z Kozlovické Zahrady

KV: Captain Jack Sparrow SHR

KV: Giulietta des Jardins de Gossypium

Kluboví vítězové

Vítězové výstavy

BOB: Captain Jack Sparrow SHR

BOB: Captain Jack Sparrow SHR

Dítě a pes

Juniorhandling

Nejlepší pár: Aremi a Abigail

Chovatelská skupina: Sleepy Hollow Rranch

Speciální ocenění: Beruška BvN

Nový klub.CH Captain Jack Sparrow SHR

Nový klub.CH Giulietta dJdG

Nej coton 2013: Giulietta dJdG

Nej mladý coton 2013: Avantgarde Image

Nej coton veterán 2013: Atrey zKZ

Aimable Croissant de Cuteberry

Syn Aremi s otcem Aremim

Arvin White Sleepy Hollow Ranch

Atrey z Kozlovické Zahrady

Azzi Gedači a Čiky Lovčice-Morava

Bonita-Mia z Poříčského Statku

Brenda Bílá Perla Trnavy

Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch

Delinda Tatarské Kaskády

Dusty z Kozlovické Zahrady

Dusty z Kozlovické Zahrady

Felix Coton Angels from Dolce

Flaming Glory Sleepy Hollow Ranch

Flaming Glory Sleepy Hollow Ranch

Giulietta des Jardins de Gossypium

Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye

Ihary des Sirenes du Cap la Houssaye

Irvin Reco Bohemia

Oliver Ráj Karpat



Moc děkujeme všem, co se podíleli na krásném překvapení v podobě tohoto skvélého CotonLandího dortu "Atíčka". Udělal nám opravdu velikou radost!

CotonLandí dort

CotonLandí dort

CotonLandí dort



LETÁČEK K AKCI

Modelové: Anita z Poříčského Statku a Jessi Tichý Don



© Cotonland | Výsledky výstav 2014 | 17. 03. 2014

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz