COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaSPECIÁLNÍ VÝSTAVA COTON DE TULÉAR BRNO, 14. 9. 2013

Atrey
Atrey z Kozlovické Zahrady

V pořadí 14. speciální výstava plemene Coton de Tuléar organizovaná českým Klubem Coton de Tuléar proběhla v sobotu 14. 9. 2013 v Brně Modřicích.

Celkem 25 cotonků - 13 psů a 12 fen - posoudila česká rozhodčí, paní Zdenka Jílková. Titul BOB od ní získal český pes ve třídě veteránů Atrey z Kozlovické Zahrady.

Na této výstavě byl udělen titul Klubová Junioršampionka slovenské fenečce Xtreme Candy Ráj Karpat a titul Klubový Šampion slovenskému pejskovi Aimable Croissant de Cuteberry. Kromě toho zde česká fenečka Elaby Gathan du Castel de la Roche aux Fees splnila podmínky pro přiznání titulu Česká Grandšampionka. Všem gratulujeme.

Special Coton de Tuléar Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Psi třída štěňat (Male - Baby Class)
AZZI GEDAČI VN1 (Very Promissing 1)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
COTTON CLOUD'S SUNRISE AVENUE V1 (Ex. 1), CAJC
VALENTINE RÁJ KARPAT V2 (Ex. 2)
DYLAN COTON ANGELS FROM DOLCE V3 (Ex. 3)
DIKY OD RYBÁŘSKÝCH STAVŮ VD4 (Very Good 4)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
AU CLAIR DE LA LUNE DON FERNANDO V1 (Ex. 1)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
DIABOLIC CLOWN ELEGANT VD1 (Very Good 1)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
CAPTAIN JACK SPARROW SLEEPY HOLLOW RANCH V1 (Ex. 1), CAC
Vítěz speciální výstavy (Special Show Winner)
AIMABLE CROISSANT DE CUTEBERRY (Slovensko) V2 (Ex. 2), Res. CAC
AREMI MADAGASKARSKÝ SEN V3 (Ex. 3)
ARCHIE BRILIANT Z MADASKARU V4 (Ex. 4)
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
ATREY Z KOZLOVICKÉ ZAHRADY V1 (Ex. 1), BOV, BOB
Psi třída čestná (Male - Honour Class)
ARVIN WHITE SLEEPY HOLLOW RANCH V1 (Ex. 1)
Feny třída štěňat (Female - Baby Class)
ISABELL POKLAD VYSOČINY VN1 (Very Promissing 1)
Nejlepší štěně (Best Baby)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
NAMENA NOROSOA PŘÁTELÉ JETYNKY VN1 (Very Promissing 1)
Nejlepší dorost (Best Puppy)
DELPHINA FROM CASTLE OF WHITE SWEETHEARTS VN2 (Very Promissing 2)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
XTREME CANDY RÁJ KARPAT (Slovensko) V1 (Ex. 1), CAJC, BOJ
ENNIE COTON ANGELS FROM DOLCE V2 (Ex. 2)
FLAMING GLORY SLEEPY HOLLOW RANCH VD3 (Very Good 3)
ELEANOR COTON ANGELS FROM DOLCE VD4 (Very Good 4)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
CARMEN COTON ANGELS FROM DOLCE V1 (Ex. 1)
MADELEINE JANUS-SUZI V2 (Ex. 2)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
CALLISTA SLEEPY HOLLOW RANCH V1 (Ex. 1), CAC
Feny třída šampionů (Female - Champion Class)
ELABY GATHAN DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES V1 (Ex. 1), CAC
Vítěz speciální výstavy (Special Show Winner)
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
ABIGAIL DAR VYSOČINY V1 (Ex. 1)


Competitions resultsVÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Dítě a pes (Baby and coton)
Bihars Rihards (8 let)
FABIENNE from Cotton Home
1. místo (1st place)
Hrušková Klára (6 let)
Au Clair de la Lune DON FERNANDO
1. místo (1st place)
Vadovičová Bianka (8 let)
ENNIE Coton Angels from Dolce
1. místo (1st place)
Juniorhandling 9 - 13 let (age 9 - 13 years)
Horová Anna (11 let)
CALLISTA Sleepy Hollow Ranch
1. místo (1st place)
Šilerová Magdaléna (10 let)
AZZI Gedači
2. místo (2nd place)
Obadálek Jakub (10 let)
ISABELL Poklad Vysočiny
3. místo (3rd place)
Juniorhandling 13 - 17 let (age 13 - 17 years)
Kučerová Lucie (15 let)
DIKY od Rybářských Stavů
1. místo (1st place)
Seniorhandling
Korytar Jan
MADELEINE Janus-Suzi
1. místo (1st place)
Havrdová Zdeňka
ELEANOR Coton Angels from Dolce
2. místo (2nd place)
Nejlepší pár psů (Best pairs)
ARVIN WHITE Sleepy Hollow Ranch
ELABY GATHAN du Castel de la Roche aux Fees
1. místo (1st place)
AREMI Madagaskarský Sen
ABIGAIL Dar Vysočiny
2. místo (2nd place)
CAPTAIN JACK SPARROW Sleepy Hollow Ranch
CARMEN Coton Angels from Dolce
3. místo (3rd place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best breeding group)
SLEEPY HOLLOW RANCH
   - ARVIN WHITE Sleepy Hollow Ranch
   - CALLISTA Sleepy Hollow Ranch
   - CAPTAIN JACK SPARROW Sleepy Hollow Ranch
   - FLAMING GLORY Sleepy Hollow Ranch
1. místo (1st place)
COTON ANGELS FROM DOLCE
   - CARMEN Coton Angels from Dolce
   - DYLAN Coton Angels from Dolce
   - ENNIE Coton Angels from Dolce
2. místo (2nd place)

VIDEA Z VÝSTAVY

Tato videa pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady.

Předtančení: Briar Rose Sleepy Hollow Ranch a Lucia Nagyová

Psi - třída mladých

Psi - třída šampionů

Výběr nejlepšího štěněte

Feny - třída dorostu

Feny - třída mladých

Výběr BOJ

Výběr vítězky speciální výstavy

Dítě a pes

Nejlepší pár

Nejlepší chovatelská skupina



FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Fotografie pořídili páníčci od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady a z chovatelské stanice Cuteberry. Další obrázky jsou uloženy na cotonland.rajce.net.

Předtančení: Briar-Rose SHR (Wendy)

Předtančení: Briar-Rose SHR (Wendy)

Předtančení: Briar-Rose SHR (Wendy)

Předtančení: Briar-Rose SHR (Wendy)

Předtančení: Briar-Rose SHR (Wendy)

Předtančení: Briar-Rose SHR (Wendy)

Předtančení: Briar-Rose SHR (Wendy)

Azzi Gedači

Azzi Gedači

Psi - třída štěňat

Cotton Cloud's Sunrise Avenue

Diky od Rybářských Stavů

Diky od Rybářských Stavů

Dylan Coton Angels from Dolce

Valentine Ráj Karpat

Valentine Ráj Karpat

Psi - třída mladých

Au Clair de la Lune Don Fernando

Psi - mezitřída

Diabolic Clown Elegant

Psi - třída otevřená

Aimable Croissant de Cuteberry

Aimable Croissant de Cuteberry

Aimable Croissant de Cuteberry

Aremi Madagaskarský Sen

Aremi Madagaskarský Sen

Archie Briliant z Madaskaru

Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch

Captain Jack Sparrow Sleepy Hollow Ranch

Psi - třída vítězů

Vítěz spec. výstavy: Captain Jack Sparrow

Atrey z Kozlovické Zahrady

Psi - třída veteránů

Arvin White Sleepy Hollow Ranch

Psi - třída čestná

Feny - třída dorostu: Isabell Poklad Vysočiny

Nejlepší štěně: Isabell Poklad Vysočiny

Delphina from Castle of White Sweethearts

Delphina from Castle of White Sweethearts

Namena Norosoa přátelé Jetynky

Namena Norosoa přátelé Jetynky

Feny - třída dorostu

Nejlepší dorost: Namena Norosoa

Eleanor Coton Angels from Dolce

Ennie Coton Angels from Dolce

Ennie Coton Angels from Dolce

Flaming Glory Sleepy Hollow Ranch

Flaming Glory Sleepy Hollow Ranch

Xtreme Candy Ráj Karpat

Xtreme Candy Ráj Karpat

Xtreme Candy Ráj Karpat

Feny - třída mladých

BOJ: Xtreme Candy Ráj Karpat

Feny - mezitřída

Carmen Coton Angels from Dolce

Madeleine Janus-Suzi

Madeleine Janus-Suzi

Feny - mezitřída

Callista Sleepy Hollow Ranch

Feny - třída otevřená

Elaby Gathan du Castel dlRaF

Feny - třída vítězů

Vítěz spec. výstavy: Elaby Gathan

Abigail Dar Vysočiny

Feny - třída veteránů

BOV: Atrey z Kozlovické Zahrady

Výběr BOB

Vítěz BOB: Atrey z Kozlovické Zahrady

Vítěz BOB: Atrey z Kozlovické Zahrady

Vítěz BOB: Atrey z Kozlovické Zahrady

Soutěž potomstva

Soutěž Dítě a pes

Klára a Ferda

Bianka a Ennie

Rihard a Fabienne

Soutěž Juniorhandling 9-13 let

Anna a Callista

Magdaléna a Azzi

Jakub a Isabell

Soutěž Juniorhandling 9-13 let

Lucie a Diky

Soutěž Juniorhandling 13-17 let

Soutěž Seniorhandling

Soutěž párů: Aremi & Abigail

Soutěž párů: Arvin White & Elaby Gathan

Soutěž párů: Captain Jack Sparrow & Carmen

Soutěž párů

CHS Coton Angels from Dolce

CHS Sleepy Hollow Ranch

Soutěž chovatelských skupin

Nová Klub.JCH: Xtreme Candy Ráj Karpat

Nový Klub.CH: Aimable Croissant dC

Noví kluboví šampioni

Atrey z Kozlovické Zahrady

Atrey z Kozlovické Zahrady

Callista Sleepy Hollow Ranch

Vítězové speciální výstavy - syn s matkou

Cotton Cloud's Sunrise Avenue

Elaby Gathan du Castel dlRaF

Divák Hollywood from Cotton Home

Divák Mangiho Přátelé Jetynky

Divák Oliver Ráj Karpat

Divák z CHS Sleepy Hollow Ranch

CHS Sleepy Hollow Ranch

Valentine Ráj Karpat



LETÁČEK K AKCI

Model: Eldarro from Cotton Home



© Cotonland | Výsledky výstav 2013 | 15. 09. 2013

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz