COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

FrancieSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ FRANCIE, 10. 7. 2011

Simply
Simply Grand Schumann

Světová výstava v roce 2011 se uskutečnila ve francouzské Paříži ve dnech 7. - 10. 7. 2011. Cotonci přišli na řadu v neděli 10. 7. 2011.

Posouzení více než stovky zástupců plemene Coton de Tuléar se ujala francouzská rozhodčí, paní Larive Jeannette.

Výstavu ziskem titulu BOB vyhrál finský pes ve třídě mladých, Simply Grand Schumann.

Jediná zástupkyně České Republiky, mladá fena Dynamic Lady Jarbo, byla oceněna krásnou známkou výborná. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

World dog Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
COTONBRIE FRESBEE CARBONE BIANCO VN2 (Very Promissing)
FRIMOUSSE DES COTONS D'ARTHENICE VN1 (Very Promissing)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
DIOR'S A VOTRE SANTE V (Ex.)
FAHRENHEIT DE L'ETOILE DE PROCYON V3 (Ex. 3)
FLOCON DE NEIGE DU ROCHER DES TANALAS V (Ex.)
FLUPKE DES JARDINS DE GOSSYPIUM V (Ex.)
FOR-EVER DE LA LANDE DE VARECH VD (Very Good)
FRAGONARD DU COURRIER DES ILES V4 (Ex. 4)
JESPERSEN'S LEONARDO DA VINCI V2 (Ex. 2)
MI-TOI'S SYMPATHY FOR THE DEVIL VD (Very Good)
SEMPER AMIGO PETIT VERDOT V (Ex.)
SIMPLY GRAND SCHUMANN V1 (Ex. 1), Junior World Winner, BOB junior, BOB
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
CARTOONLAND'S FLASH GORDON V1 (Ex. 1)
COTONCAPERS JOHNY BE GOOD V (Ex.)
ELMO JUNIOR DE LA VANILLE BOURBON VD (Very Good)
ESTEBAN DES JARDINS DE GOSSYPIUM V3 (Ex. 3)
EVER DU ROCHER DES TANALAS V2 (Ex. 2)
FUNNY BOY DE LA VANILLE BOURBON V (Ex.)
MI-TOI'S TOM SAWYER V (Ex.)
NOSY BLUE FIDJI V4 (Ex. 4)
PILLYWIGGINS EMIN-PACHA V (Ex.)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
BAR-KEN'S COWBOY TANGO V1 (Ex. 1), CAC
BIG BEN OF FELLINO'S COTONS V (Ex.)
BONSAI DES FEERIES DU VALDONNE V (Ex.)
BRISBANE DE VISHKA LAND V (Ex.)
CARTOONLAND'S CANTONA V (Ex.)
CELIO OF COTTON WOOD CREEK V (Ex.)
CHARLIE BROWN DES JARDINS DE GOSSYPIUM V (Ex.)
CLOVIS DES FLEURS D'ALOES VD (Very Good)
COMBAVA DES SIRENES DU CAP LA HOUSSAYE V3 (Ex. 3)
COTONBRIE CEZANNE FOR COTONCLOUDE VD (Very Good)
DARWIN DE TAMARIS BAY V (Ex.)
DIOR J'ADORE DES FLEURS D'ALOES V (Ex.)
DIWAL DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES VD (Very Good)
DREAM DE POLANA V4 (Ex. 4)
MI-TOI'S GUNS AND ROSES V2 (Ex. 2), Res. CAC
MONSIEUR ARMANI LACY MANDIE V (Ex.)
OROBIANCO OBSESSION V (Ex.)
SUGAR BAY'S ANYTHING GOES CLOUSEAU V (Ex.)
UNIQ COTON CONRAD SCANDIA V (Ex.)
Psi třída šampionů (Male - Champion Class)
CARTOONLAND'S VANUPIEDS V4 (Ex. 4)
CARTOONLAND'S VROUM V3 (Ex. 3)
COTTON CANDY ARAMIS V (Ex.)
CUPIDON DES PETITS LUTINS BLANCS V (Ex.)
DA VINCI CODE DES FLEURS D'ALOES V (Ex.)
DJEDI'S FORCE DES FLEURS D'ALOES V2 (Ex. 2), Res. CACIB
GUAJIRO WHITE-HOPE V (Ex.)
KALLE CATTLEDRIVERS CASTLE V (Ex.)
MI-TOI'S DIRTY WHITE BOY V1 (Ex. 1), CACIB, World Winner
RIVER LAKE'S TRIBUTE VD (Very Good)
SEMPER AMIGO BLANC VAGABOND ?
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
CAPUCHINO CATTLEDRIVERS CASTLE V1 (Ex. 1), Veteran World Winner, BOB veteran
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
COWBOYS START OF THE WEST VN1 (Very Promissing 1), BOB puppy
FLASH IN LIP DES NEIGES DE LA SAINTE BAUME VN (Very Promissing)
RHAPSODY IN WHITE OF WOODLAND COTTAGE VN (Very Promissing)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
COTONBRIE EVVIVA L'AMORE V (Ex.)
COTONBRIE EVITA V1 (Ex. 1), Junior World Winner
DIOR'S ALEGRIA VD (Very Good)
DYNAMIK LADY JARBO V (Ex.)
FAIRY TALE DES FLEURS D'ALOES V (Ex.)
FLAMENCOTON CELEBRITY V3 (Ex. 3)
FLAVIE AU BONHEUR DU COTON V (Ex.)
FLY-ME-TO-THE-MOON DES FLEURS D'ALOES V (Ex.)
FRENCH CANCAN DES FLEURS D'ALOES V (Ex.)
FRIPONNE DU ROCHER DES TANALAS VD (Very Good)
FUNNYWE DE VISHKA LAND V4 (Ex. 4)
JADORE OF THE SWIFT COTTON V2 (Ex. 2)
JEGUMS TERRIFIC AIMEE V (Ex.)
KALTOFT'S OLGA MY LOVE V (Ex.)
KALTOFT'S XENA VD (Very Good)
SEMPER AMIGO HELLO KITTY V (Ex.)
SIDUS HILDA OF HERA VD (Very Good)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
COTONBRIE DINDIRINDINA FOR COTONCLOUDE VD (Very Good)
COTONDEN AIRMILES TO THE USA V (Ex.)
COTONKISS JUICY COUTURE V (Ex.)
COTTON CANDY GRETA GABO VD (Very Good)
EBONY-EYES DES JARDINS DE GOSSYPIUM V3 (Ex. 3)
EMIE DU PARC DES ACACIAS VD (Very Good)
FACE-OF-LOVE DE VISHKA LAND V (Ex.)
FIONA OF COTTON WOOD CREEK V (Ex.)
JEGUMS TRUE HAPPINESS V2 (Ex. 2)
MI-TOI'S IS ALL ABOUT ME V4 (Ex. 4)
SEJER MILLAND VIVA VIENNA V1 (Ex. 1), Res. CAC
WYLDEWYCHE BELLE EPOQUE V (Ex.)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
CARPE VITA CHUNGA LUNGA VD (Very Good)
COTONKISS ANGEL OF GRACE V3 (Ex. 3)
DAHLIA DE LA RIVIERE DIVINE VD (Very Good)
EASY AND SWEETIE DU HAUT MARAIS V2 (Ex. 2)
EASY DREAM DE VISHKA LAND V (Ex.)
ELYSEE DE VISHKALAND VD (Very Good)
ESTEE LAUDER DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES V (Ex.)
ILANA OF THE SWIFT COTTON V1 (Ex. 1), CAC
KALTOFTS COTON AMAZING KICKI V4 (Ex. 4)
KARENA OF COLOURFUL WHITE V (Ex.)
OROBIANCO ODYSEA V (Ex.)
RIVER LAKE'S INVISIBLE IN SNOW V (Ex.)
Feny třída šampionů (Female - Champion Class)
BAHIA BLUE DES SIRENES DU CAP LA HOUSSAYE V (Ex.)
BOULE-DE-NEIGE DU ROCHER DES TANALAS V (Ex.)
CKISS DU HAUT MARAIS V1 (Ex. 1), CACIB, World Winner
DIDDLINA DU CASTEL DE LA ROCHE AUX FEES V3 (Ex. 3)
EVER SMILING DES FLEURS D'ALOES V4 (Ex. 4)
IVY OF COLOURFUL WHITE V2 (Ex. 2), Res. CACIB
Feny třída veteránů (Female - Veteran Class)
COTONBRIE ULTIME TENTATION V2 (Ex. 2)
R'QUEENIE DU PAYS LANDAIS V1 (Ex. 1), World veteran winner


FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Za fotografie děkujeme Dianě Harsányiové z chovatelské stanice Cuteberry.

Frimousse des Cotons d'Arthenice

Cotonbrie Fresbee Carbone Bianco

Psi - třída dorostu, pořadí

Fahrenheit de l'Etoile de Procyon

Flupke des Jardins de Gossypium

Jespersen's Leonardo da Vinci

Mi-Toi's Sympathy for the Devil

Semper Amigo Petit Verdot

Simply Grand Schumann

Psi - třída mladých, pořadí

Psi - mezitřída

Psi - mezitřída

Elmo Junior de la Vanille Bourbon

Esteban des Jardins de Gossypium

Ever du Rocher des Tanalas

Ever du Rocher des Tanalas

Funny Boy de la Vanille Bourbon

Funny Boy de la Vanille Bourbon

Cartoonland's Flash Gordon

Cartoonland's Flash Gordon

Mi-Toi's Tom Sawyer

Pillywiggins Emin-Pacha

Psi - mezitřída: pořadí

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená

Psi - třída otevřená

Big Ben of Fellino's Coton

Bonsai des Feeries du Valdonne

Cartoonland's Cantona

Cartoonland's Diabolo II

Charlie Brown des Jardins de Gossypium

Charlie Brown des Jardins de Gossypium

Celio of Cotton Wood Creek

Bar-Ken's Cowboy Tango

Uniq Coton Conrad Scandia

Cotonbrie Cezanne for Cotoncloude

Diwal du Castel de la Roche aux Fees

Darwin des Tamaris Bay

Mi-Toi's Guns and Roses

Dior J'Adore des Fleurs d'Aloes

Orobianco Obsession

Combawa des Sirenes du Cap la Houssaye

Psi - třída otevřená, pořadí

Výběr CAC a Res. CAC psa

Psi - třída šampionů

Psi - třída šampionů

Cartoonland's Vanupieds

Cartoonland's Vroum

Da Vinci Code des Fleurs d'Aloes

Cotton Candy Aramis

Cupidon des Petits Lutins Blancs

Djedi's Force des Fleurs d'Aloes

Guajiro White Hope

Kalle Cattledrivers Castle

River Lake's Tribute

Mi-Toi's Dirty White Boy

Psi - třída šampionů, pořadí

Vyhlášení světového vítěze

Capuchino Cattledrivers Castle

Cowboys Start of the West

Flash In Lip des Neiges de la Sainte Baume

Rhapsody in White of Woodland Cottage

Feny - třída dorostu, pořadí

Feny - třída mladých

Dynamic Lady Jarbo

Fairy Tale des Fleurs d'Aloes

Flamencoton Celebrity

Cotonbrie Evviva l'Amore

Cotonbrie Evviva l'Amore a Evita

Cotonbrie Evita

French Cancan des Fleurs d'Aloes

Jegums Terrific Aimee

Kaltoft's Xena

Sidus Hilda of Hera

Fly Me to the Moon des Fleurs d'Aloes

Jadore of the Swift Cotton

Feny - třída mladých, pořadí

Feny - třída mladých, pořadí

Feny - mezitřída

Feny - mezitřída

Cotonden Airmiles to the USA

Cotton Candy Greta Garbo

Emie du Parc des Acacias

Face-of-love de Vishka Land

Fiona of Cotton Wood Creek

Mi-Toi's All About Me

Cotonkiss Juicy Couture

Sejer Milland Viva Vienna

Cotonbrie Dindirindina for Cotoncloude

Feny - mezitřída, pořadí

Feny - třída otevřená

Cotonkiss Angel of Grace

Dahlia de la Riviere Divine

Easy and Sweetie du Haut Marais

Estee Lauder du Castel de la Roche...

Karena of Colourful White

Ilana of the Swift Cotton

Kaltoft's Coton Amazing Kicky

Feny - třída otevřená, pořadí

Feny - třída otevřená, pořadí

Výběr CAC a Res. CAC feny

Feny - třída šampionů

Boule le Neige du Rocher des Tanalas

Ivy of Colourful White

Bahia Blue des Sirenes du Cap la Houssaye

Ckiss du Haut Marais

Diddlina du Castel de la Roche aux Fees

Ever Smiling des Fleurs d'Aloes

Vyhlášení světové vítězky

Cotonbrie Ultime Tentation

Výběr nejlepšího dorostence

Výběr BOB junior

Vítěz BOB: Simply Grand Schumann

Vítěz BOB: Simply Grand Schumann

Vítěz BOB: Simply Grand Schumann



© Cotonland | Výsledky výstav 2011 | 14. 07. 2011

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz