COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Slovenská RepublikaSVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ BRATISLAVA, 11. 10. 2009

Kimani Cattledrivers Castle
Kimani Cattledrivers Castle

Ve dnech 8. - 11. 10. 2009 se ve slovenské Bratislavě konala historicky největší světová výstava s počtem 30 000 přihlášených psů. Plemeno Coton de Tuléar zde nemohlo chybět - předvedlo se v neděli 11. 10. 2009.

88 předvedených cotonků posoudila litevská rozhodčí, paní Vija Klucniece. BOB přidělila nizozemskému psovi ze třídy šampionů, Kimani Cattledrivers Castle.

Čeští cotonci se na této prestižní akci rozhodně neztratili. Za zmínku určitě stojí Světová vítězka veteránek, Actinie Áglia Tau, Res. CAC v podání Jaborana Přátelé Jetynky, V3 od Hutche of the Swift Cotton, Elvise Reco Bohemia (polský cotonek českého původu) a Iabojejiky Přátelé Jetynky, V4 od Honkey-Tonkey Reco Bohemia, nebo hodnocení Velmi nadějná 1 pro Hessie Bavlníkový Květ. Krásný úspěch zaznamenala fenečka s českými rodiči, Eimi Janus-Suzi, když získala ocenění CAC.

Všem přihlášeným cotonkům děkujeme za účast a reprezentaci České Republiky.

World Dog Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Psi třída dorostu (Puppy class - male)
BIG BEN OF FELLINO'S COTONS VN1 (Very Promissing 1),
nejlepší dorostenec (best puppy)
COTONBRIE DOODLE YANKEE N2 (Promissing 2)
Psi třída mladých (Junior Class - male)
AU CLAIR DE LA LUNE JUEVO DE AMOR (Polsko) D (Good)
COTONBRIE CAVALLI JUST CAVALLI (Polsko) VD4 (Very Good 4)
COTTON CLOUD'S BRAVEHEART D (Good)
HUTCH OF THE SWIFT COTTON (ČR) V3 (Ex. 3)
MI-TOI'S REPEAT PERFORMANCE V2 (Ex. 2)
MI-TOI'S SIMPLY IRRESISTIBLE AT SIR V1 (Ex.1), CAJC,
Světový vítěz mladých (World junior winner)
Psi mezitřída (Intermediate Class - Male)
ARCHIE BRILIANT Z MADASKARU (ČR) D (Good)
ARVIN WHITE SLEEPY HOLLOW RANCH (ČR) VD (Very Good)
COTONBRIE BOB MARLEY VD (Very Good)
GIGGLES OF THE COTTON MANIA VD (Very Good)
GUILLAUME BEAU BATISKAJ (Polsko) V3 (Ex.3)
HARRY-VAN-EL BEST OF COTTON (ČR) VD (Very Good)
HONKEY TONKEY RECO BOHEMIA (ČR) V4 (Ex.4)
MI'TOIS DIRTY WHITE BOY V (Ex.)
MI-TOI'S INDIANA JONES V2 (Ex.2), Res. CAC
OROBIANCO VERSACE V1 (Ex.1), CAC
Psi třída otevřená (Open Class - Male)
COTONBRIE ALESSANDRO MAGNO V (Ex.)
COWBOYS RIO BRAVO V (Ex.)
DANIELLE VOM DONAUVILLINO VD (Very Good)
DONY JANUS-SUZI (SR) VD (Very Good)
ENRICO OF COLOURFUL WHITE V4 (Ex.4)
GHOST-VAN BEST OF COTTON (ČR) VD (Very Good)
JABORANO PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V2 (Ex.2), Res. CAC
RIFELIN MOETICA GRIOTTE V3 (Ex.3)
SIMPLY GRAND LEONARDO V (Ex.)
COTONKISS VERSACE V1 (Ex.1), CAC
Psi třída šampionů (Champion Class - Male)
COTONBRIE VERCINGETORIGE V4 (Ex.4)
ELVIS RECO BOHEMIA (Polsko) V3 (Ex.3)
ENZYENZO OF THE SWIFT COTTON VD (Very Good)
EROS OF THE SWIFT COTTON V (Ex.)
GUAJIRO WHITE-HOPE Neposouzen (Non-qualified)
KIMANI CATTLEDRIVERS CASTLE V1 (Ex.1), CAC, CACIB
Světový vítěz (World winner), BOB
SEMPER AMIGO BLANC VAGABOND V2 (Ex.2), Res. CAC, Res. CACIB
ELBERY BEST OF COTTON (ČR) V (Ex.), 5. v pořadí
OROBIANCO GUY VD (Very Good)
OROBIANCO MAN OF THE MATCH VD (Very Good)
SIMBA OF COTONNELLE VD (Very Good)
Psi třída veteránů (Veteran class - male)
RIFELIN SKY WALKER V1 (Ex.1), Světový vítěz veteránů
(World veteran winner), BOB veterán
SPRIGHTLY FELLOW'S GAME OVER (ČR) V2 (Ex.2)
Feny třída dorostu (Puppy class - female)
COTONBRIE DORIS DAY VN2 (Very Promissing 2)
HESSIE BAVLNÍKOVÝ KVĚT (ČR) VN1 (Very Promissing 1)
Feny třída mladých (Junior class - female)
ALLEGRA WHITE PEARL OF MADAGASKAR V (Ex.)
COTON GARDEN'S YEAH DREAM ON VD (Very Good)
COTONBRIE HALILI KABISA V (Ex.)
FLAMENCOTON BAHIYA V1 (Ex.1), CAJC, Světová vítězka mladých
(Junior world winner), BOB junior
GIANINA VOM COTON AMBIENTE V (Ex.)
IVY OF COLOURFUL WHITE V4 (Ex.4)
JESPERSEN'S NABULUNGI LUBAYA VD (Very Good)
ONLY YOU OF CHESTERFIELD V3 (Ex.3)
WHITEHEART LANE QUIET MELODY V2 (Ex.2)
ZOEY SNOWHITE OD RADOVNE D (Good)
Feny mezitřída (Intemediate class - female)
COTONBRIE BELLABELINDA V1 (Ex.1), CAC
COTONBRIE BETTYBOOP V3 (Ex.3)
GIPSY QUEEN OF COLOURFUL WHITE V2 (Ex.2), Res. CAC
KALTOFT'S MICHELL VD4 (VG4)
Feny třída otevřená (Open Class - Female)
AMÁLKA POKLAD VYSOČINY (ČR) VD (Very Good)
CAELIN HEART BREAK COTTAGE V2 (Ex.2), Res. CAC
CORCAROLI LIFE JOY (ČR) VD (Very Good)
COTONBRIE AMBARABACICICOCO VD (Very Good)
EIMI JANUS-SUZI (SR) V1 (Ex.1), CAC
FRENNY BÍLÝ KVÍTEK (SR) D (Good)
GODIVA OF THE SWIFT COTTON V4 (Ex.4)
IABOJEJIKA PŘÁTELÉ JETYNKY (ČR) V3 (Ex.3)
Feny třída šampionů (Champion class - female)
BACAROLA BEST OF COTTON (ČR) V (Ex.)
CAMELIA OF THE SWIFT COTTON V (Ex.)
COTONBRIE ANASTASIA V2 (Ex.2), Res. CAC
CHERIBAN KLEOPATRA (ČR) VD (Very Good)
CKISS DU HAUT MARAIS V (Ex.)
CAITLIN OF COLOURFUL WHITE V4 (Ex.4)
KALTOFT'S MISKA VD (Very Good)
WHITEHEART LANE GIVE ME KISS V3 (Ex.3)
WHITEHEART LANE SUNBIRD V1 (Ex.1), CAC, CACIB
Světová vítězka (World winner)
Feny třída veteránů (Veteran class - female)
ACTINIE ÁGLIA TAU (ČR) V1 (Ex.1), Světová vítězka veteránů
(World veteran winner)
PRINCESS GOLD REVOKA (ČR) V2 (Ex.2)
SPRIGHTLY FELLOW'S GUARDIAN ANGEL (ČR) VD3 (Very Good 3)

FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Za část fotografií moc děkujeme páníčkům od cotonka Atrey z Kozlovické Zahrady, Anne Vischer z chovatelské stanice Donauvillino a také manželům Vlčkovým z chovatelské stanice Coton Angels from Dolce.

Pes třída dorostu - Bic Ben

Psi třída dorostu - pořadí

Hutch Of the Swift Cotton

Cotonbrie Cavali Just Cavali

Psi třída mladých - pořadí

Psi - mezitřída

Archie Briliant z Madaskaru

Arvin White Sleepy Hollow Ranch

Harry-Van-El Best of Cotton

Honkey Tonkey Reco Bohemia

Guillaume Beau Batiskaj

Psi mezitřída - pořadí

Psi třída otevřená

Dony Janus-Suzi

Ghost-Van Best of Cotton

Jaborano Přátelé Jetynky

Psi třída otevřená - pořadí

Res. CAC: Jaborano Přátelé Jetynky

Psi třída šampionů

Psi třída šampionů

Elvis Reco Bohemia

Psi třída šampionů - pořadí

Psi třída veteránů - pořadí

Světový vítěz: Kimani Cattledrivers Castle

Hessie Bavlníkový Květ

Feny třída dorostu - pořadí

Nejlepší dorostenec: Bic Ben

Feny třída mladých

Feny třída mladých - pořadí

Feny mezitřída - pořadí

Feny třída otevřená

Corcaroli Life Joy

Amálka Poklad Vysočiny

Iabojejika Přátelé Jetynky

Feny třída otevřená - pořadí

Bacarola Best of Cotton

Cheriban Kleopatra

Feny třída šampionů - pořadí

Feny třída šampionů - pořadí

Actinie Áglia Tau

Princess Gold Revoka

Sprightly Fellow's Guardian Angel

SV veteránek: Actinie Áglia Tau

Feny třída veteránů - pořadí

Sv. vítězka: Whiteheart Lane Give me Kiss

Výběr BOB

BOB: Kimani Cattledrivers Castle

Soutěž CHS: Best of Cotton

Soutěž CHS: Best of Cotton

Diváci

Diváci: Atrey Z Kozlovické Zahrady

Diváci: Gummy Bear Reco Bohemia

Střípky z výstavy

Střípky z výstavy

Střípky z výstavy

Střípky z výstavy

Střípky: Elvis Reco Bohemia

Střípky: Corcaroli Life Joy

Střípky: Arvin White Sleepy Hollow Ranch

Střípky: CHS Reco Bohemia

Střípky: Hutch a Elbery

Střípky: Actinie a Ghost-Van

Střípky: Hessie Bavlníkový Květ

Střípky: CHS Au Clair de la Lune

Střípky: CHS White Pearl of Madagaskar

Střípky: Cotonbrie Cavali Just Cavali

Střípky: Přípravy před výstavou

Střípky: Přípravy před výstavou

Střípky: Přípravy před výstavou



VIDEA Z VÝSTAVY

Za videa děkujeme paní Šárce Krůželové z chovatelské stanice Ráj Karpat.

Výběr nejlepšího dorostence

Psi - třída mladých

Psi - mezitřída

Psi - třída otevřená

Psi - třída šampionů

Feny - třída mladých

Feny - mezitřída

Feny - třída otevřená

Feny - třída šampionů

Výběr BOB


© Cotonland | Výsledky výstav 2009 | 11.10.2009

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz