COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

COTONLAND

aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

Česká RepublikaKLUBOVÁ VÝSTAVA PLEMENE COTON DE TULÉAR JIŘICE, 12. 4. 2003

Kin-Sei Rutley
Kin-Sei Rutley

Oficiální jméno výstavy: V. klubová výstava plemene Coton de Tuléar

Místo konání: Jiřice nedaleko Humpolce

Termín výstavy: 12. 4. 2003

Rozhodčí: Zuzana Větvinská Vršecká, Česká Republika

Počet posouzených cotonků: 35

Vítěz BOB: Kin-Sei Rutley, pes ze třídy veteránů

5th Club Show results VÝSLEDKY VÝSTAVY

Psi třída dorostu (Male - Puppy Class)
BORIS OF THE SWIFT COTTON VN1 (Very Promissing 1)
ARCHIE NORTHERN COTTAGE VN2 (Very Promissing 2)
ANTHONY NORTHERN COTTAGE VN3 (Very Promissing 3)
Psi třída mladých (Male - Junior Class)
CLARK HRABĚNČIN RÁJ V1 (Ex. 1), CAJC, Klub. vítěz mladých (Junior Club Winner)
CIPRIAN BOHEMIA CHOC V2 (Ex. 2)
Psi mezitřída (Male - Intermediate Class)
SPRIGHTLY FELLOW'S NEVER SAY NEVER V1 (Ex. 1), CAC, Klubový vítěz (Club Winner)
Psi třída otevřená (Male - Open Class)
COTONBRIE REDICUORI V1 (Ex. 1), CAC
BENJI SNĚŽENKY Z MADAGASKARU V2 (Ex. 2), Res. CAC
GOODY MOSER TAURA-LAN V3 (Ex. 3)
BENJAMIN HRABĚNČIN RÁJ V4 (Ex. 4)
ANDREAS MUFINKA VD (Very Good)
Psi třída vítězů (Male - Winner Class)
SPRIGHTLY FELLOW'S GAME OVER V1 (Ex. 1), CAC
BARBERO TICHÝ DON V2 (Ex. 2), Res. CAC
Psi třída veteránů (Male - Veteran Class)
KIN-SEI RUTLEY V1 (Ex. 1), Klubový vítěz veteránů (Veteran Club Winner), BOB
Feny třída štěňat (Female - Baby Class)
BACAROLA BEST OF COTTON 1. místo (1st place)
BELLE KING OF QUEEN 2. místo (2nd place)
Feny třída dorostu (Female - Puppy Class)
DAISY Z JIZERSKÉHO PEKLA VN1 (Very Promissing 1)
ANGELA NORTHERN COTTAGE VN2 (Very Promissing 2)
Feny třída mladých (Female - Junior Class)
OLLIE KLENOT TOLIARY V1 (Ex. 1), CAJC, Klub. vítězka mladých (Junior Club Winner)
ODETTE KLENOT TOLIARY V2 (Ex. 2), Res. CAC
CESMINA HRABĚNČIN RÁJ VD3 (Very Good 3)
Feny mezitřída (Female - Intermediate Class)
ANNIE CHER LADY COTON V1 (Ex. 1), CAC
DIANA FATTA BOHEMIA V2 (Ex. 2), Res. CAC
NANCY KLENOT TOLIARY V3 (Ex. 3)
CINDY Z JIZERSKÉHO PEKLA VD (Very Good)
KARAMELKA TULÁCKÉ BLUES VD (Very Good)
Feny třída otevřená (Female - Open Class)
OLIVIA KLENOT TOLIARY V1 (Ex. 1), Klubová vítězka (Club Winner)
AGNES HRABĚNČIN RÁJ V2 (Ex. 2), Res. CAC
AIRA COFEE CEPHELIS V3 (Ex. 3)
ADÉLKA KRUMLOVSKÁ RŮŽE VD (Very Good)
ANALEE STAR CEPHELIS VD (Very Good)
ARANKA KRUMLOVSKÁ RŮŽE VD (Very Good)
Feny třída vítězů (Female - Winner Class)
CHÉRI KLENOT TOLIARY V1 (Ex. 1), CAC
PRINCESS GOLD REVOKA V2 (Ex. 2), Res. CAC
Feny třída seniorů (Female - Senior Class)
AFRICANA KLENOT TOLIARY V1 (Ex. 1), Klubová vítězka seniorů (Klub Senior Winner)
Feny třída čestná (Female - Honour Class)
CATONELAVA WHITE SKARLAND V1 (Ex. 1), vítězka třídy čestné (Honour Class Winner)

Accompanying Competitions Results VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Dítě a pes - do 8 let (Child and Coton - till 8 year)
TOČÍKOVÁ Lucie (5 let) (5 years old) & Cotonbrie Redicuori 1. místo (1st Place)
TRAMPOTOVÁ Eliška (6 let) (6 years old) & Nancy Klenot Toliary 2. místo (2nd Place)
Mladý vystavovatel - 9 až 13 let (Juniorhandling - 9 - 13 year)
FÜRSTOVÁ Denisa (12 let) (12 years old) & Sprightly Fellow's Never Say Never 1. místo (1st Place)
CHOC Matěj (12 let) (12 years old) & Catonelava White Skarland 2. místo (2nd Place)
TOČÍK Lukáš (10 let) (10 years old) & Cotonbrie Redicuori 3. místo (3rd Place)
Mladý vystavovatel - 13 až 17 let (Juniorhandling - 13 - 17 year)
KUTÍLEK Tomáš (15 let) (15 years old) & Annie Cher Lady Coton 1. místo (1st Place)
TRAMPOTOVÁ Lucie (15 let) (15 years old) & Nancy Klenot Toliary 2. místo (2nd Place)
Nejkrásnější pár psů (Best breeding pair)
Sprightly Fellow's Game Over + Princess Gold Revoka 1. místo (1st Place)
Boris Of the Swift Cotton + Olivia Klenot Toliary 2. místo (2nd Place)
Nejlepší chovatelská skupina (Best breeding group)
HRABĚNČIN RÁJ
   - AGNES Hraběnčin Ráj
   - BENJAMIN Hraběnčin Ráj
   - CESMINA Hraběnčin Ráj
   - CLARK Hraběnčin Ráj
1. místo (1st Place)

FOTOGALERIE Z VÝSTAVY

Psi - třída dorostu

Psi - třída mladých

Psi - třída otevřená

Psi - třída vítězů

KV: Sprightly Fellow's Never Say Never

Feny - třída mladých

Feny - mezitřída

Feny - třída otevřená

Feny - třída vítězů

Feny - třída čestná

Feny - třída seniorů

KV: Olivia Klenot Toliary

BOB, KVV: Kin-Sei Rutley

Dítě a pes

Juniorhandling 9 - 13 let

Juniorhandling 13 - 17 let

Nejlepší pár psů

Chovatelská skupina Hraběnčin Ráj



© Cotonland | Výsledky výstav 2003 | 23.03.2016

© 2008 - 2017 Cotonland | info@cotonland.cz