COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar COTONLAND aneb ze světa plemene Coton de Tuléar

AKCE PRO COTONKY NABÍDKA ŠTĚŇAT VÝSLEDKY VÝSTAV AGILITY & DOGDANCING & ... FOTOGALERIE KONTAKT

COTONÍ SKUPINA NA FB

SPONZOŘI COTONKŮ

ÚSPĚCHY COTON DE TULÉAR (nejen) V AGILITY A DOGDANCINGU, rok 2018

V této kategorii najdete úspěchy našich cotonků ve sportovních a kynologických kategoriích, jako je agility, dogdancing, juniorhandling, poslušnost a další.

Úspěchy můžete posílat na info@cotonland.cz. Zasílejte, prosím, informaci o soutěži, kategorii a počtu soupeřů. Aktualizace probíhá do 10 kalendářních dnů od obdržení informace. Všechny výsledky jsou počítány i do soutěže o cotonka šikulu roku 2018.

ÚNOROVÉ AGILITY TUKOBRANÍ SVIADNOV, 10. 02. 2018

Beatrise
Beatrise

První letošní akcí naší agiliťačky Beatrise a její paničky Moniky Němcové se stalo Únorové agility tukobraní - dvojzkoušky ve Sviadnově u Frýdku Místku, které se konalo v sobotu 10. 2. 2018.

Na písčitém povrchu Beatrise startovala v elitní kategorii SA3. První zkoušku suveréně splnila a umístila se tak na krásném 2. místě z 5 startujících. V druhém běhu se diskvalifikovala.

Paničce i Beatrise gratulujeme ke skvělému startu do nové sezony.

© Cotonland | Úspěchy cotonků šikulů | 15.02.2018

NOVOROČNÍ TUNELIÁDA V BOUDĚ PŘEROV, 07. 01. 2018

Leontýnka z Vraní Osady

Naše agiliťácké štěňátko - Leontýnka z Vraní Osady nám postupně roste a stále častěji ji určitě budeme potkávat na závodech. Nový rok zahájila neoficiálními agility závody - Novoroční Tuneliádou v přerovské Boudě, která se uskutečnila 7. 1. 2018.

V prvním běhu se rozběhla takovým způsobem, že jí to na koberci před tunelem uklouzlo, což jí rozhodčí počítali jako odmítnutí. Skončila tak a 4. místě. Stejně tak ve 3. běhu utekla paničce do špatného tunelu a bylo z toho páté místo.

Druhý běh se však vydařil. Nejdříve zaznamenala stejný čas jako Jack-Russel a tak si to tito závodníci museli rozdat znovu. Druhý souboj však jednoznačně vyhrála a celkově se tak umístila na 1. místě mezi 6 závodníky. Zároveň získala titul nejrychlejšího týmu v kategorii začátečník S a M dohromady a vysloužila si tak přezdívku Tryskomyš.

Paničce i Leontýnce gratulujeme ke skvělému startu do nové sezony a těšíme se na další informace o jejích pokrocích.

Fotografie z těchto závodů si můžete prohlédnout zde.

© Cotonland | Úspěchy cotonků šikulů | 27.01.2018

NOVOROČNÍ AGILITY ZÁVODY PRAHA, 06. 01. 2018

Nocaima (Bonny Krkonošský Květ)

Loňský agility nováček Nocaima (Bonny Krkonošský Květ) s paničkou Kateřinou Jelínkovou vstoupily do nového roku závodně. Hned v sobotu 6. 1. 2018 se vydaly na Novoroční agility závody HafBezObav v Praze.

Na těchto neoficiálních závodech se sešlo 16 týmů. Nocaima běžela v kategorii pokročilí M+S, kde startovaly týmy 4. Jako jediná všechny tři běhy zaběhla čistě a zaslouženě je vyhrála.

Paničce i Nocaimě gratulujeme ke skvělému startu do nové sezony a děkujeme za reprezentaci na těchto závodech.